Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta gyventi kartu dėl vaikų? 2-a tema

QUOTE(Limcamca @ 2014 03 12, 12:19)
O, taip. Yra labai daug moterų, kurių gyvenimo tikslas pasilinksminti su draugėmis, gražiai atrodyti ir viskas. Sutinku  drinks_cheers.gif Bet, net ir tada, gal ji tiesiog atras vyrą, kuris ją mylės už tai, kad ji graži  wub.gif Tegul  mirksiukas.gif  4u.gif

tikėkimės smile.gif tiesiog esu susidariusi įspūdį, kad moterys, kurios ilgą laiką kenčia vyro "priespaudą" metasi į kito vyro glėbį gerai neįvertinusios jo visų savybių. T.y. jos nevertina kritiškai.
Šiuo atveju vyras pasiryžęs ją vertinti ir mylėti labiau, deda pastangas - puiku. Skubėti palikti šeimos nereikia. O jei jau reikalas pribrendo, jokiu būdu nesimesti į pirmo pasitaikiusio glėbį. Geriausia išvis kurį laiką pagyvent vienai arba su vaikais. Paugdyti savyje asmenybę, įsidarbinti, pasijusti pilnaverčiu žmogumi, suvokti, ko nori.
Atsakyti
QUOTE(katkuviene @ 2014 03 10, 19:12)
Noriu pasipasakot....Esu pasimetus, viduj tiksinti bomba...bijau kad greit sprogs....su vyru 11 metu kartu, is ju tik 6 susituoke, turime du vaikucius, berots gal sitoj temoj anksciau rasiau nepamenu ;-), vyro nebemyliu jau duagiau nie metai, jam prisipazinau tai pries pusmeti....iskaudintas buvo lb..bet jam buvo viskas issaiskinta kodel ir kaip, nors ir anksciau bandziau pasakyt jam kaip jis mane skaudina savo uzgauliojimais, izeidinejimais, nepagarba ne tik prei vaiku, bet ir prie draugu...esu gan simpatiska moteris nie perstora nei nevalyva, namuose tvarkausi, gaminu maista, priziuriu vaikus, 5 metus buvau namu seimininke, nes vaikai dar mazi...tik nesenai isejau pasidarbuot truputi, daug ir del to kilo pykciu, nu zodziu esme tokia, kad kai buvau namiie ir visad salia his manes nevertino, nepadejo but su vaikais, i savaite 2-3 vakarai bdavo namuose, vis su draugeliais ir t.t alutis, masinos...gryzdavo vidurnakciais, niekad raktu nepasiimdavo, visad prikeldavo ir jam tai normalu atrode....nu esme ta kad mano meile jam isbleso, jis suzlugde mano vidini moteriskuma, daug kompleksu ivare man, po trupui as ju baigiu atsikratyt, ....pradejau rupintis lb savimi, sportuot, bendraut daugiau su draugemis, eit i soliariuma....bet vistiek viduj tuscia, jauciuosi tuscia siela, salta, abejinga, gal net kerstinga jam uz jo visa psichologini smurta man. Pasakiau kad galbut mums nebepakeliui, jis maldauja manes gyvent del seimos, kad jis pasikeis, [B]na siiek tiek jau ir pasikeites, graziai vadina, nesa gelias, itikti bando,[B] bet manes tai nebedomina, neteikia jokio dziaugsmo, jokios kibirksteles,...gyvent del vaiku, giminiu ir statuso seima...pasimetus esu....nebenoriu likt, noriu nebenuskriaust saves kitiems viska duodant, o save paiekant paskutinej vietoj....

o iki vedybu kaip buvo tuos 5-erius metus? g.gif
Kaip jus manote kodel jis taip staiga pasikeite, ar tai ilgai tesis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 kovo 2014 - 13:24
Del vaiku niekas kartu negyvena. Tai tik pretekstas, kad graziau atrodytu (oj, kaip as del vaiku aukoooooojuosi). Realiai, gyvenama del saves, savo patogumo, kartais del to "o ka zmones pasakys". Bet ne del vaiku ir ju geroves.
Atsakyti
Aciu uz komentarus, palaikancius ir smerkiancius...keista kai is zmogaus ale padriko rasymo galim susidaryt apie ji nuomone, galbut rasau padrikai nes esu pasimetus, galbut suku sudeliot mintis kad viskas aisku skaitytojui butu. Daug ir tiesos yra tame ka rasote, bet 'nepagyvenimes to zmogaus gyvenimo, nepavaiksciojas su jo batais', neturi teise ir smerkti, kaip kazkas cia bando... Esu baigusi socialines pedagogikos mokslus, visiskai nelaikau saves neissilavinusios, ispuikusios moters. Ar gedinga moteriai noret atrodyt graziai, tvarkingai, pasitempusiai?
Per 5 draugystes metus visko buvo ir pyksciu ir asaru, bet gyvenome kiekvienas sau, negyvenome kartu, bendro busto neturejome, 2 vaikuciu taip pat, tai daug ka keicia... Kai susidusi su sunkumais ir mylimas zmogus tau pastoviai atsuka nugara, tai jautiesi iskaudintas ir pradedi nebepasitiket tuo zmogumi, pradedi jaustis vienisas zmogus...
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 03 12, 14:08)
tikėkimės smile.gif tiesiog esu susidariusi įspūdį, kad moterys, kurios ilgą laiką kenčia vyro "priespaudą" metasi į kito vyro glėbį gerai neįvertinusios jo visų savybių. T.y. jos nevertina kritiškai.
Šiuo atveju vyras pasiryžęs ją vertinti ir mylėti labiau, deda pastangas - puiku. Skubėti palikti šeimos nereikia. O jei jau reikalas pribrendo, jokiu būdu nesimesti į pirmo pasitaikiusio glėbį. Geriausia išvis kurį laiką pagyvent vienai arba su vaikais. Paugdyti savyje asmenybę, įsidarbinti, pasijusti pilnaverčiu žmogumi, suvokti, ko nori.


Na taip, pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(katkuviene @ 2014 03 12, 18:03)


Ar mylit savo vyrą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 03 12, 13:57)
Na taip, pritariu  drinks_cheers.gif

QUOTE(katkuviene @ 2014 03 12, 18:03)


Ar mylit savo vyrą? g.gif

siuo metu jam nieko nebejauciu, tik pagarba kaip vaiku teciui, perdaug visko buvo, perdaug zeminimu, pajuokos, nevertinimo, nepagalbos kai jos reikdavo su mazais vaikais, namuose, vakarais vyro atramos, gero zodzio ir .t.t, uzsidariau, kaip sakoma persipilde taure, negaliu taip greit visko pamirst. Uzsirasiau psichologo konsultacijai, ne tik del saves, bet ir del sunelio, nes nebesuvaldau vaiko agresijos, nerviniu priepuoliu, o jam dar tik 3 metukai :-(
Atsakyti
QUOTE(katkuviene @ 2014 03 12, 20:00)
siuo metu jam nieko nebejauciu, tik pagarba kaip vaiku teciui, perdaug visko buvo, perdaug zeminimu, pajuokos, nevertinimo, nepagalbos kai jos reikdavo su mazais vaikais, namuose, vakarais vyro atramos, gero zodzio ir .t.t, uzsidariau, kaip sakoma persipilde taure, negaliu taip greit visko pamirst. Uzsirasiau psichologo konsultacijai, ne tik del saves, bet ir del sunelio, nes nebesuvaldau vaiko agresijos, nerviniu priepuoliu, o jam dar tik 3 metukai :-(


Na taip, aišku. Tuomet taškas. Šeimos pabaiga.

Jei dar būtų jausmai, būtų galima kažką galvoti, spręsti kartu susėdus. Nežinau kokie tie žeminimai, pajuokos. Kas vienam skauda, kitam gali būti visai ne. Skirtingi žmonės tiesiog. Ir, ne visi deja moka mylėti, taip kaip norisi. Kartais būna žmonių, kad juos tiesiog turi išmokyti mylėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 12 kovo 2014 - 19:58
Mano tevai gyveno del vaiku. Mes suaugom, sukurem savo seimas ir isejom is tevu namu atskirai gyvent. Tada tevai issiskyre(ne dokumentaliai, nes jau nebejaunyste buvo ir negalvojo daugiau vestis) , pasidalino turta ir gyveno atskiruose butuose, nes charakteriai nesutapo, dar buvo kitu pykciams paastrinti situaciju.
Dabar galiu pasakyti tik tiek, kad man tikrai nereikejo ju gyvenimo kartu. Gal, kol vaikai mazi, ir reikia pilnos seimos, bet kada suaaugi, ir supranti, kad jie nebuvo laimingi, tai kam reikia tokio gyvenimo?
Zymiai laimingesne buciau, jei jie butu issikyre anksciau, negadintu vienas kitam nervu ir butu sukure kitas seimas. Bet reiskia taip reikejo.
O paskui abu vel labai bendraut pradejo, vienas pas kita i svecius kiekviena diena eidavo, bet ne todel, kad meile buvo atgimusi. Todel, kad liudna senam vienam zmogui.
As del vaiku niekada negyvenciau. Reikia gyveti del saves. Bus gerai tau, bus gerai ir tavo vaikui.
Atsakyti
O, įdomu kokia nuomonė būtų išsiskyrusių tėvų, vaikų?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 03 13, 12:33)
O, įdomu kokia nuomonė būtų išsiskyrusių tėvų, vaikų?

Nieko nėra geriau, kiai vaikai auga mylinčių, gerbiančių vienas kitą tėvų šeimoje. Bet jei santykiai blogi, tai jau geriau du atskirai laimingi tėvai negu tėvai kartu, bet nelaqimingi. Tą slogią ytampą vienaip ar kitaip vaikai supranta, net nereikia jiems nieko aiškinti. O juk būna akivaizdžiai nepagarba rodoma.
Todėl geriau jau skyrybos. Juk vaikai užauga, išeina, kas tada lieka tarp dviejų susvetimėjusių žmonių?
Atsakyti
O jei atskirai tos laimes nesusikurs?
Sugriaut seima galima labai greit,o va kurt,issaugot,tai viso gyvenimo darbas ,ir pirmiausia su savim. Jei kazkada ta meile buvo,nemanau,kad ji dingsta,gal prigesta tik,meile ne aistra,ji daznai tik labai tyliai rusena sirdi,kai nuoskaudos ima virsu....
Gal reikia islaukti,pabuti atkirai,kartais reikia kokio sukretimo,kad suprastum,kad visgi myli ta zmogu.... Kad perliptum savo egoizma,puikybe ir t.t. Kad suprastum,kad tik abu kartu kuria santykius ir seima ir turi ka turi,ka pati sukurei...
Seima kurt reikia ne tik del vaiku,bet primiausia del saves,bet aisku pastangos ir noras turi buti is abieju pusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2014 03 18, 15:14)
O jei  atskirai tos laimes nesusikurs?
Sugriaut seima galima labai greit,o va kurt,issaugot,tai viso gyvenimo darbas ,ir pirmiausia su savim. Jei kazkada ta meile buvo,nemanau,kad ji dingsta,gal prigesta tik,meile ne aistra,ji daznai tik labai tyliai rusena sirdi,kai nuoskaudos ima virsu....
Gal reikia islaukti,pabuti atkirai,kartais reikia kokio sukretimo,kad suprastum,kad visgi myli ta zmogu.... Kad perliptum savo egoizma,puikybe ir t.t. Kad suprastum,kad tik abu kartu kuria santykius ir seima ir turi ka turi,ka pati sukurei...
Seima kurt reikia ne tik del vaiku,bet primiausia del saves,bet aisku pastangos ir noras turi buti is abieju pusiu smile.gif

Niekas ir nesako, kad reikia labai greit griaut. tema yra , ar verta gyventi kartu dėl vaikų? Reiškia tada, kai nebelieka nieko kito, gal nei meilės, nei pagarbos, nei supratimo , o tik pareiga vaikų atžvilgiu.. g.gif
Tai ir sakau, kad neverta g.gif
O didelė laimė gyventi kartu, jei žinotum, kad vyras yra kartu tik dėl vaikų, kad savo moteriai nieko nejaučia ir panašiai.
Aš esu išsiskyrusių tėvų vaikas, bet tik dėl vaikų negyvenčiau g.gif
Atsakyti