Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas. 8-oji tema.

QUOTE(vilka11 @ 2013 05 18, 21:36)
Labas, skaitau kaip apie savo vaika..
Patikek, tokiu vaiku yra.................mano tai tikrai toks. Bandau mazinti maitinimus, tai sekasi sunkiai, irgi jokie aiskinimai, skanestu davimai, zaidimai nieko nepadeda, reikaluja ir tiek. Sunkiausia tai naktimis. Siandien mane muse, kandziojo, draskesi, kaip zveriukas.... baisu. Diana issitepiau paulius zelionke, tai ateina, parodau, kad popa, tai ie neprase visa diena. zodziu apsieome be isterijos priepuoliu. Pries miega daviau paderti, o kas bus nakti, tai dar laukiam........

bent jau ne aas viena tokia....o ka toliau daryt?kazkaip nupratinti tai reikia?maniskei pasakai man popa t pradeda juoktis....zkoks kosmaras.nakti visai neduodi....maniskei tai daviua siandien nes 20 kartu klyke tai kelis sykis neapsikentus daviau.sakiau nors kuri laika bus ramu....o siandien tai lauke kalbedama su kaimyne pasemiau ant ranku...tai sugebejo issilupti papa ir dar kaimynei parode....mano papai jau reklamuojami.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmgarda29 @ 2013 05 20, 12:11)
bent jau ne aas viena tokia....o ka toliau daryt?kazkaip nupratinti tai reikia?maniskei pasakai man popa t pradeda juoktis....zkoks kosmaras.nakti visai neduodi....maniskei tai daviua siandien nes 20 kartu klyke tai kelis sykis neapsikentus daviau.sakiau nors kuri laika bus ramu....o siandien tai lauke kalbedama su kaimyne pasemiau ant ranku...tai sugebejo issilupti papa ir dar kaimynei parode....mano papai jau reklamuojami.... doh.gif

Ne viena tikrai, tokiu dar yra.....
Manau musu vaikams ir mums dabar labai sunkus etapas, nes atpratinti po truputi reikia, o kaip tai padaryti, kad kuo maziau streso kainuotu leliukui? O kad reikia po truputi, tai jau tikrai, nes mes augame ir poreikio kaip maistas pienas jau nebeturi. Pasimyluoti ir t.t.t galima ir kitais budais, nors kai pamatau kiek dziaugsmo teikia papulis , tai ......ir myluojamas, buciuojamas, glostomas, net maitinamas skanestais. Zodziu ir maistas ir draugas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 05 20, 15:19)
Ne viena tikrai, tokiu dar yra.....
Manau musu vaikams ir mums dabar labai sunkus etapas, nes atpratinti po truputi reikia, o kaip tai padaryti, kad kuo maziau streso kainuotu leliukui? O kad reikia po truputi, tai jau tikrai, nes mes augame ir poreikio kaip maistas pienas jau nebeturi. Pasimyluoti ir t.t.t galima ir kitais budais, nors kai pamatau kiek dziaugsmo teikia papulis , tai ......ir myluojamas, buciuojamas, glostomas, net maitinamas skanestais. Zodziu ir maistas ir draugas  doh.gif

butent,kad atprayinti reikia, o stresas tikrai bus....maniskei krai neblogas,kai ji tokia papinuke patapus....nu kazkap reikia laakytis....
Atsakyti
QUOTE(irmgarda29 @ 2013 05 20, 22:07)
butent,kad atprayinti reikia, o stresas tikrai bus....maniskei krai neblogas,kai ji tokia papinuke patapus....nu kazkap reikia laakytis....


Sveikos,
Ir maniskis lygiai toks pat,kaip jusu. Maniskiui metai ir beveik 4 menesiai,bet papas geriausias draugas. Lupa drabuzius prie visu zmoniu ir rekia paaaapo. Pasiryzau nutraukti jau maitinima isvis. As nuo pat jo gimimo neissimiegu. Nes miega labai neramiai,o ir papo keliasi n kartu. O dar karalaiciui netinka,kai guledama maitinu,reikia ant ranku paimti. Tai taip ir snuduriuoju pusiau sedom. O diena irgi vis atlekia ir vis papo ir papo. O jei neduodi,tai kokia isterija buna. Su vyru isvaziavo i kaima,o as likau namie. Tai dabar jau man beda-vienas papas guzais susimete:( o vaikas sau ramiai visa diena isbuna,tik nakti pora kartu atsikelia ir verkia.
Atsakyti
Maitinau sūnų daugiau kaip 7 mėn. Būčiau ir ilgiau maitinus, bet teko pačiai sveikata rūpintis, gydytis. Bandėm maitinimą nutraukt jau nuo 5,5 mėn, bet va užtrukom iki 7 su trupučiu.
Lygiai ta pati situacija buvo - vaikas nuolat alkanas, naktį 7 kart keltis maitint, nemiego naktys... Labai pergyvenau, kad turiu atimt iš vaiko sveikatos šaltinį, bet šiaip ne taip susitaikiau ir palengva pavyko. Sunkiausia buvo pripratint gert iš buteliuko. Kadangi su žinduku taip ir nepriprato, tai ėmėmės vid. minkštumo gertuvės snapelio, viskas ok smile.gif. Nusistovėjus mišinuko gėrimo tvarkai, aš jau išmiegu apie 7 val. naktį su vienu atsikėlimu smile.gif. O pienuko dar gauna - turiu prišaldžius, tai vieną kartą per dieną skanaujam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irka 13 @ 2013 05 20, 21:43)
Sveikos,
Ir maniskis lygiai toks pat,kaip jusu. Maniskiui metai ir beveik 4 menesiai,bet papas geriausias draugas. Lupa drabuzius prie visu zmoniu ir rekia paaaapo. Pasiryzau nutraukti jau maitinima isvis. As nuo pat jo gimimo neissimiegu. Nes miega labai neramiai,o ir papo keliasi n kartu. O dar karalaiciui netinka,kai guledama maitinu,reikia ant ranku paimti. Tai taip ir snuduriuoju pusiau sedom. O diena irgi vis atlekia ir vis papo ir papo. O jei neduodi,tai kokia isterija buna. Su vyru isvaziavo i kaima,o as likau namie. Tai dabar jau man beda-vienas papas guzais susimete:( o vaikas sau ramiai visa diena isbuna,tik nakti pora kartu atsikelia ir verkia.

ir kai veekia kasir kaip nuramina?
as naktimis stengiuosi neduot daug kartu tik viena ar du....o tai ko tik nedarau,kad neverktu ir miegotu....is vis paskutiniu metu miegaprastokai nelabai suprantu kodel....
ir kap naciai uzmigdot be pienuko,tiksliau be papo....
Atsakyti
QUOTE(irmgarda29 @ 2013 05 21, 21:26)
ir kai veekia kasir kaip nuramina?
as naktimis stengiuosi neduot daug kartu tik viena ar du....o tai ko tik nedarau,kad neverktu ir miegotu....is vis paskutiniu metu miegaprastokai nelabai suprantu kodel....
ir kap naciai uzmigdot be pienuko,tiksliau be papo....



Sveikos, man irgi idomu kaip jus apraminate nakti, kai neduodat papulio? Pas mus tai tragedija - musasi, kandziojasi, lipa is lovos, kazkur eina, rekia, jau nezinau ka ir kaimynai galvoja. Pats neisimiega nakti ( as tai jau 2 m be miego ), rite buna suirzes, kai suirzes vel prie papo. Kazkoks uzburtas ratas.... Dirbu paromis, kai nakti manes nera, tai irgi keliasi - rekia, liepia vyrui nesioti ant ranku, dar rodo krypti kur nesti, zodziu visiska nesamone. Reikia butinai naktimis atpratinti, nes kai manes nera, tai isvis tragedija....gaila vaiko pats tom naktim kamuojasi, jau nekalbant apie seima....
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 05 22, 09:47)
Sveikos, man irgi idomu kaip jus apraminate nakti, kai neduodat papulio? Pas mus tai tragedija - musasi, kandziojasi, lipa is lovos, kazkur eina, rekia, jau nezinau ka ir kaimynai galvoja. Pats neisimiega nakti ( as tai jau 2 m be miego ), rite buna suirzes, kai suirzes vel prie papo. Kazkoks uzburtas ratas.... Dirbu paromis, kai nakti manes nera, tai irgi keliasi - rekia, liepia vyrui nesioti ant ranku, dar rodo krypti kur nesti, zodziu visiska nesamone. Reikia butinai naktimis atpratinti, nes kai manes nera, tai isvis tragedija....gaila vaiko pats tom naktim kamuojasi, jau nekalbant apie seima....


Laba,va jau 3 naktys,kaip as su suneliu bunam atskirai. Pirma nakti atsikeles buvo,verke ilgokai,vis prase mamos,bet paskui uzmigo. Vyras dave atsigert vandenuko is gertuves,bet jis nedaug pagere. Paskui dar ryte kelis kartus verke,tai vyras sake susinervines isejo is kambario ir paliko maziu viena,tai jis pats uzmigo ir dar nemazai pamiegojo. Antra nakti jau tiek neverke,buvo prabudes,bet vyras paeme ant ranku,pasupo ir vel sunelis uzmigo. Ir trecia nakti taip pat. O diena,tai isvis gerai,pats geria vandenuka is gertuves. O uzmiega greitai,vyras tiesiog panesioja ant ranku. Tik nezinau,kaip cia bus,kai mane pamatys.gal ir papuli atsimins ir vel prades draskyt mane.nu po poros dienu suzinosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 05 22, 08:47)
Sveikos, man irgi idomu kaip jus apraminate nakti, kai neduodat papulio? Pas mus tai tragedija - musasi, kandziojasi, lipa is lovos, kazkur eina, rekia, jau nezinau ka ir kaimynai galvoja. Pats neisimiega nakti ( as tai jau 2 m be miego ), rite buna suirzes, kai suirzes vel prie papo. Kazkoks uzburtas ratas.... Dirbu paromis, kai nakti manes nera, tai irgi keliasi - rekia, liepia vyrui nesioti ant ranku, dar rodo krypti kur nesti, zodziu visiska nesamone. Reikia butinai naktimis atpratinti, nes kai manes nera, tai isvis tragedija....gaila vaiko pats tom naktim kamuojasi, jau nekalbant apie seima....

kazkaip atpratinsim...jo maniske irgi sianakt prase,negavo tai koncertavo...net is lovos buvo islipus....
mano kaimynai patys megsta naktiis muzikuot arba garsiai muzono klausyt....tai sakau tegu mazoji atkersija jiems naktimis....galetu tada garsiau spiegti,kad tikrai pazadintu kvailius apacioje....

QUOTE(irka 13 @ 2013 05 22, 15:17)
Laba,va jau 3 naktys,kaip as su suneliu bunam atskirai. Pirma nakti atsikeles buvo,verke ilgokai,vis prase mamos,bet paskui uzmigo. Vyras dave atsigert vandenuko is gertuves,bet jis nedaug pagere. Paskui dar ryte kelis kartus verke,tai vyras sake susinervines isejo is kambario ir paliko maziu viena,tai jis pats uzmigo ir dar nemazai pamiegojo. Antra nakti jau tiek neverke,buvo prabudes,bet vyras paeme ant ranku,pasupo ir vel sunelis uzmigo. Ir trecia nakti taip pat. O diena,tai isvis gerai,pats geria vandenuka is gertuves. O uzmiega greitai,vyras tiesiog panesioja ant ranku. Tik nezinau,kaip cia bus,kai mane pamatys.gal ir papuli atsimins ir vel prades draskyt mane.nu po poros dienu suzinosiu g.gif

man taip nezmoniskai skamba vaika kazkur su teciu issiusti,kad nuo papo atpratinti...as geriau kankinsiuos su lelia, bet busim kartu....abi tikiu,kad mes isgyvensim viska....
bet vaikui irgi turi bti nemazas stresas nei mamos,nei streso...gerai,kai vaikas ramus...kiti nzn ka padarytu....
Atsakyti
Sveikos, pasidalinsiu savo istorija. Dukrytei už savaitės sueis 2 metukai. Prieš porą mėn. pasiryžau nutraukti maitinimą, bet sekėsi labai sunkiai, tiek dienos metu, tiek naktį - būdavo didžiausios dramos... verysad.gif Ir dukrytės gaila ir savęs, man atrodo, kad ir ji, ir aš dar nepasiruošusios tam buvom, tad nutariau nieko nedaryti per prievartą ir toliau žindau savo dukrytę. Dabar ji žinda prieš pietų miegą, pavakariais ir prieš vakarinį miegą. Naktimis nebesikelia, tik paryčiais prašo MP.
Manau, pradėjus dirbti, maitinimas dar apmažės, nes pietų miego miegos darželyje. Žodžiu, nerikdysiu nei vaiko, nei pati traumuosiuos, man atrodo, kad tai bus pats geriausias variantas mums.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2013 05 22, 21:57)
Sveikos, pasidalinsiu savo istorija. Dukrytei už savaitės sueis 2 metukai. Prieš porą mėn. pasiryžau nutraukti maitinimą, bet sekėsi labai sunkiai, tiek dienos metu, tiek naktį - būdavo didžiausios dramos...  verysad.gif  Ir dukrytės gaila ir savęs, man atrodo, kad ir ji, ir aš dar nepasiruošusios tam buvom, tad nutariau nieko nedaryti per prievartą ir toliau žindau savo dukrytę. Dabar ji žinda prieš pietų miegą, pavakariais ir prieš vakarinį miegą. Naktimis nebesikelia, tik paryčiais prašo MP.
Manau, pradėjus dirbti, maitinimas dar apmažės, nes pietų miego miegos darželyje. Žodžiu, nerikdysiu nei vaiko, nei pati traumuosiuos, man atrodo, kad tai bus pats geriausias variantas mums.

cia tavo variantas labai geras.as apie tai galvojau, bet ne mp maniske pietu nemiegossir darzelyje bus tooookie koncertai,kad ir aukletoju gaila ir pacio vaiko gaila....o vakarinio maitinimo ir as galvoju,kad galima dar palikti, bet nutariau nezaisti.jei mesti tai mesti...zinau,kad mes abi kazkaip iskesim...,tai kad praso tik rytais ir vakare apie astunta laaaaabi praso, bet pieneli baigia pakeisti geriamu jogurtu.ateis laikas kai pamirs apie maitinima tada pradesiu nutraukineti vakarini maitinima....
sianakt jau tik viena karta labai verke, bet nedaviau nu gi kazkaip uzmigo.....
Atsakyti
QUOTE(irmgarda29 @ 2013 05 23, 22:26)
bet ne mp maniske pietu nemiegossir darzelyje bus tooookie koncertai,kad ir aukletoju gaila ir pacio vaiko gaila....



Ir iš auklėtojų, ir iš daugelių maitinančių mamų esu girdėjus, kad darželyje vaikas neprašo MP, jis suvokia, kad tai kita vieta ir viskas gerai būna. Tai to ir viliuosi, nes jei manęs nebūna namie, mažylę saugo vyras, ar mama - tai ramiausiai užsupa per pietų miegelį, be jokių ašarų... bigsmile.gif O jei jau aš namie - niekur nedingsi, turiu duoti MP, nes kitaip nieko nebus.
Kaip bebūtų, sėkmės jums 4u.gif Svarbu kantrybės, kad kuo mažiau vaikiukas kentėtų.
Atsakyti