Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas. 8-oji tema.

Sveikos mamos,

Nebežinau kaip elgtis...

Dukrelei greit du metukai sueis, bet žinda tiek pat dažnai, kaip ir dviejų mėnesių būdama.
Pieš pusę metų pradėjau taikyti atjunkymo metodikas, bet patyriau visišką nesėkmę.

Pradėjau domėtis tema, kaip nutraukti pieno gamybą. Jei nebeturėčiau pieno, gal ir problema dingtų?
Atkakliai reikalauja (.)(.) dieną ir naktį, dėl 1001 priežasties...


Atsakyti
Sveikos mamytes,
Na pagaliau galiu pasakyti ir aš- mes jau nebegeriame pienuko. Sunkiai mes atpratinejome, bet kalbos, kantrybe nugalejo. Iš pradžių nenorėjo niekom klausyti, bet po to kalbos, kad pienukas išėjo pas maža leliuką, kad jis jau didelis padėjo. Pradejo nebeverkti, kai neduodu dieną, o po to ir kažkaip staigiai nebeprašė prieš užmiegant. Man net keista, nes jai kas pasakytų prieš kokį mėnesį, kad nebegersime pienuko - nepatikėčiau. Tačiau pienuką pakeitė kitu- rankos padėjimu ant (.). Užmigti iki dabar kitaip nemokame. Nakti irgi bundame ieškome (.). Dabar klausimas - kaip atpratinti nuo šito? Gal kam tai irgi nutiko, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Maniskiui 1.10 metuku. Ruosiaus palaipsniui atjunkyti, bet vis neprisiruosiau. O ana diena mane suriete angina ir pradejau vartoti AB ir kitus vaistus. Piena is karto nutraukiau. Vaikinas, biski,pasidrasko, bet normos ribose. Planuoju daugiau ir nebeduoti. Bet labai bijau ir nezinau kaip elgtis su (.)(.). Pirma diena nieko nejauciau, antra ir nieko nejauciu, o trecia siek tiek pilnumas jauciasi. Beda ta, kad pientraukio neturiu. Kaip elgtis toliau? Ar neprisidarysiu bedos, ar nebus man blogiau, kur dings tas pienas? (nors tai trecias vaikas, bet matinimo uzbaigime neturiu patirties, nes pries tai dvi dukrytes labai trumpai maitinau ir uzbaigimas gavos savaime)

Laukiu greito atsakymo.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arijieta @ 2013 06 19, 14:30)
Sveikos mamos,

Nebežinau kaip elgtis...

Dukrelei greit du metukai sueis, bet žinda tiek pat dažnai, kaip ir dviejų mėnesių būdama.
Pieš pusę metų pradėjau taikyti atjunkymo metodikas, bet patyriau visišką nesėkmę.

Pradėjau domėtis tema, kaip nutraukti pieno gamybą. Jei nebeturėčiau pieno, gal ir problema dingtų?
Atkakliai reikalauja (.)(.) dieną ir naktį, dėl 1001 priežasties...


man buvo panašiai.

dukra, matyt, juto mano silpnumą, bejėgiškumą, kai pirmą kartą bandžiau nujunkyti. nei retint man pavykdavo, nei nutraukti. nežindžiau ramiai dvi dienas, tai trečią taaaaaip klykė, kad nusileidau, daviau. bet dabar matau, kad tada buvo ta lemiama akimirka, kai reikėjo MAN labai tvirtai laikytis ir žinot, kad kitaip nebus, kad tegul klykia kiek nori, bet kelio atgal nėra. tuomet reikėjo ir vyrą įtraukti į šitą procesą, kad jis irgi dukrai patvirtintų, kad jau pienuko nebus ir tiek. Žodžiu, po nesėkmingo bandymo nujunkyti tęsėsi aibės rūpesčių mažinant, bandant migdyt be pieno, bandant susitvarkyti su nakties miegu prieš naujo šeimos nario gimimą. netgi teko žindyti tandemu, t.y. ir naujagimę, ir dvimetę.

visgi viskas pasikeitė, kai gavau bilietus skrydžiui, laukė išsiskyrimas kelioms paroms, tad buvau šimtu procentų tikra, kad kito kelio nėra. labai aiškiai ir tvirtai visi dukrai pasakėm, kad gana, pienuko nebus. ir viskas tuo užsibaigė. pakankamai lengvai atprato. bet svarbiausias buvo mano labai labai tvirtas žinojimas, kad reikia nujunkyti, ir susitaikymas su jos klyksmu - tolesnis žindymas tuo metu jai kėlė nuolatinį stresą, nes aš negalėjau jos nuolat žindyti, kaip reikalavo.
Atsakyti
sveikutes
mano mergytei jau greit 10 men. visdar pati maitinu bet yra problema.esu uk.ir turejau sugristi darban.dirbu savaitgaliais kol manes nera vyras ziuri mergyte bet jam sunku ja uzmigdyti nes ji ipratusi uzmigti bevalgydama piena darbe nusitraukineju nelabai jo ten jau ir yra pas mane apie 30 ml. ir ji jo negeria.negeria nei is buteliuko nei is puodelio. todel persasi mintis kad pieno jai nereikia jai nusiraminimo reikia.galvoju kad reiketu man nutraukti maitinima gal nes ji stresuoja kai manes nera bet zindymo nutraukimas galbut sukels jai dar daugiau streso net nzn ka daryti prasau patarkit.ketinau maitinti iki metu bet kad jau pieno beveik nebeturiu ir ji sitaip kankinasi be manes ar nevertetu visgi nutraukti maitinima? misinelio ji negeria taip pat sad.gif
Atsakyti
Sveikos bendramintės,mano mažajam kavalieriui greit du metukai. Labai dar jam reikia tų (.)(.) nors tu ką. Sumažinau iki tiek,kad duodu tik per pietus ir vakare prieš užmiegant. Žinoma naktimis mane irgi atakuoja atropojęs į mūsų lovą smile.gif Labai nori ir rytais, bet nebeduodu,pazyzia,papyksta dėl to,pamato,kad nieko neišsireikalaus ir nustoja. Prieš tai nesu bandžius jokių nujunkymo metodų . Man kažkodėl atrodo,kad reiks tiesiog su vaiku kalbėtis, bet jei nelabai tai padės,tai tiesiog imtis kažko drastiškesnio ( tiesiog nebeduoti ir viskas), vis nepasirįžtu kažko daugiau keisti,ypač kai pamatau kaip vaikui norisi to gėrio ir kaip jis mėgaujasi gavęs ko norėjo ir užmiega. Bet jau laikas tam baigtis artėja, ir pati tą jaučiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 17 liepos 2013 - 21:43
sveikos, norejau pasiklausti (nepamenu, kaip buvo kai pirmaji savo vaika baigiau maitint). as nemaitinu jau nuo lapkricio, bet va kartais spustelejus speneli vistiek iseina skyscio lasiukas ar tai normalu?
Atsakyti
Vis paskaitydavau šią temą, kažkaip susidariau įspūdį, kad nutraukti, kai vaikui 2 metai ar pan, daug sunkiau, tai va suėjus metukams ir po truputį pradėjau mažinti. Na svarbiausia gan greit išmoko ir pamėgo gerti mišinuką ir jau liko tik vienas kartas per parą MP, tik va pradėjo viduriuoti (ne iškart po mišinuko pirmų dienų, už 2 sav maždaug), nežinau ar sutapimas... na žiūrėsim kaip čia seksis toliau...
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 07 31, 21:10)
Vis paskaitydavau šią temą, kažkaip susidariau įspūdį, kad nutraukti, kai vaikui 2 metai ar pan,  daug sunkiau, tai va suėjus metukams ir po truputį pradėjau mažinti. Na svarbiausia gan greit išmoko ir pamėgo gerti mišinuką ir jau liko tik vienas kartas per parą MP, tik va pradėjo viduriuoti (ne iškart po mišinuko pirmų dienų, už 2 sav maždaug), nežinau ar sutapimas... na žiūrėsim kaip čia seksis toliau...


Girdykit vandeni, kad nedehidratuotu. Viduriavimas tokiems maziukams sunki liga.
Atsakyti
QUOTE(egluze @ 2013 07 24, 17:58)
sveikos, norejau pasiklausti (nepamenu, kaip buvo kai pirmaji savo vaika baigiau maitint). as nemaitinu jau nuo lapkricio, bet va kartais spustelejus speneli vistiek iseina skyscio lasiukas ar tai normalu?


Reiketu greiciausiai pasakyt apie tai gydytojui, man buvo panasiai, po pirmo vaiko koki 10 metu vis galejau laseli isspaust, kaip tikrinaus, kazkaip pasisakiau, tai pasake kad taip neturi buti, israse Mastodynon N lasiuku, ir labai greit susitvarke
Atsakyti
Laba diena, mamytės,

Jungiuosi prie bandančių nujunkyti ir aš.
Mano sūnui 2 metai. Galbūt dar nesvarstyčiau jo atsisveikinimo su MP jeigu ne tas noras suplanuoti dar vieną kliackutį blush2.gif Deja, be papildomo progesterono vartojimo tai vargu ar pavyks (buvo 4 nesivystantys nėštumai), o žindyti berniuką ir gerti nemažomis dozėmis papildomus moteriškus hormonus tikrai nenoriu dėl sūnaus sveikatos.
Didžausia problema ta, kad nors ir tokio amžiau būdamas (beje, labai sveikas ir tvirtas vaikas tfu tfu tfu), bet jis vos ne vien MP ir gyvas! Kito maisto jis tikrai mažai valgo, o žindymų skaičius N kartų dieną ir kokius 4 kartus dar vis naktį...
Aš sugalvojau sau tokią strategiją: pirmiausiai apskritai savaitę žymėsiuos kiek kartų ir kada jis žinda. Tada dienomis stengsiuosi dažniau siūlyti kito maisto, kai prašys krūties bandysiu "numonyti" kitais užsiėmimais ar maistu, o kai kelsis naktimis - nepulsiu iškart maitint, o bandysiu užmigdyti glostydama, sūpuodama, myluodama.
Va toks tas planas, o kaip mums seksis - pamatysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenukas @ 2013 08 10, 20:50)
Reiketu greiciausiai pasakyt apie tai gydytojui, man buvo panasiai, po pirmo vaiko koki 10 metu vis galejau laseli isspaust, kaip tikrinaus, kazkaip pasisakiau, tai pasake kad taip neturi buti, israse Mastodynon N lasiuku, ir labai greit susitvarke

Na 10 metu tai gal jau nelabai, bet apie 1 -2 tai yra normalu. 4u.gif As nemaitinu jau daugiau kaip pusantru metu ir dar gerus metus buvo to skyscio ax.gif db jau nera
Atsakyti