Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(oleina @ 2013 01 15, 08:52)
sveikutes,gal kuri zinot,kas galejo nutikt marantai,augo,bujojo kuo puikiausiai,bet staiga pradejo gelsti lapai,tiesiog vienas paskui kita,gekle nyksta tiesiog akyse,nebezinau ka daryt schmoll.gif


Gal perdžiovinot ar perlaistėt?
Atsakyti
QUOTE(Eglinainis @ 2013 01 10, 22:)

Pas mane ant kaktusiuko irgi panasiai atsirado. Tokie kaip mazi balti pukiukai. Salia stovi laimes medelis, tai visas mazais baltaistaskiukais nusetas, kurie kaip miltukai nusivalo. Lyg butu dulkes nusedusios. Turejau tirpala nuo miltliges, nupurskiau, bet nieko nepadejo... Gal cia problema gali buti ne tik miltlige?
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2013 01 15, 18:39)
Pas mane ant kaktusiuko irgi panasiai atsirado. Tokie kaip mazi balti pukiukai. Salia stovi laimes medelis, tai visas mazais baltaistaskiukais nusetas, kurie kaip miltukai nusivalo. Lyg butu dulkes nusedusios. Turejau tirpala nuo miltliges, nupurskiau, bet nieko nepadejo... Gal cia problema gali buti ne tik miltlige?


tai kad ne miltligė ir diagnozuota... ax.gif o miltuotasis skydamaris...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 01 15, 17:16)
tai kad ne miltligė ir diagnozuota...  ax.gif  o miltuotasis skydamaris...

As galvojau, kad cia tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2013 01 15, 16:39)
Pas mane ant kaktusiuko irgi panasiai atsirado. Tokie kaip mazi balti pukiukai. Salia stovi laimes medelis, tai visas mazais baltaistaskiukais nusetas, kurie kaip miltukai nusivalo. Lyg butu dulkes nusedusios. Turejau tirpala nuo miltliges, nupurskiau, bet nieko nepadejo... Gal cia problema gali buti ne tik miltlige?

Čia yra gyvybė devil.gif, labai bloga gyvybė, nukamuoja augaliuką mirtinai ph34r.gif. Pažiūrėkit per padidinamąjį stiklą, kojytes pūkeliams pamatysit. Galima bandyti nurinkinėti dantų krapštukais, bet jei daug- padės tik chemija 4u.gif .
Atsakyti
Kokia lyga užpuolė mano augalą ? verysad.gif
Kambarine eglute pasidengė baltais kaip pelėsiais , palei kamieną ant šakučių. Blin foto neduoda įkelti... g.gif jau sumažinau ją iki 85 kb vistiek rašo :Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. nafig g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bambucio @ 2013 01 20, 01:28)
Kokia lyga užpuolė mano augalą ?  verysad.gif
Kambarine eglute pasidengė baltais kaip pelėsiais , palei kamieną ant šakučių. Blin foto neduoda įkelti... g.gif jau sumažinau ją iki 85 kb vistiek rašo :Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. nafig  g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambucio: 20 sausio 2013 - 00:35
Na va pagaliau padarymai, o tai blin vienas klaidas taiso , kitas gyventi moko, o man eglutė žūva g.gif
Ir dar blin foto niekaip nesikelia , nors jau visas senas ištryniau doh.gif
Ant eglutės kaip pukai, na kaip apsnigta. Va čia tokios foto yra,
http://www.greeninfo.../tID/2068/?p=14
nes savos taip ir neikelsiu g.gif
Atsakyti
Laba diena,

Paprasysiu pagalbos, nors atrodo visi cia ateina to paties smile.gif
Kavamedis planuoja is gyvenimo trauktis. Lapai atrodo taip

user posted image
user posted image
user posted image

Aptikau kazka panasaus i erkutes, nupurskiau chemija. Dabar "erkuciu" vos randu, kurias randu tai sudziuve ir prikibe prie lapu. Matyt, chemija numarino jas, bet beda, kad kavamedis del to nepradejo taisytis. Galvoju, gal ne tik erkutes kaltos, o ir su laistymu kazkas, bet nesuprantu ar per daug ar per mazai... Gal kas patartumet? Arba kazkokia liga prie parazito prisideda.. Gal butu protinga tuos apdziuvusius lapus nukarpyti?

p.s. salia kavamedzio stovejes bonsas masiskai meta lapus. Gerai apziurejus irgi atradau kazka panasaus i erkutes, bet taipogi visos sudziuve, o lapus vis dar meta stipriai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiuxe: 20 sausio 2013 - 16:13
Jūsų taip vadinama eglutė tikriausiai yra Araucaria heterophylla - jos dažnai parduodamos kaip kambariniai augalai

http://www.google.lt...,r:35,s:0,i:190

Kalbant apie nuotraukų dėjimą, tai aš net nežinau kaip tiesiogiai dėti į forumą, nes visad čia foto keliu per photobucket.com puslapį - per vat čia

http://beta.photobucket.com/

labai paprasta ir greita procedūra mirksiukas.gif

O dėl kenkėjų, tai nesu susidūrusi su tokiais , tai ir patarti negaliu (pažįstu tik orchidėjoms kenkiančius, bet jas puola labiau miltuotieji skydamariai nei voratinklinės erkės ir pan.).

Dažniausiai pagalbos ieškau čia - visi maloniai pataria ir padeda nustatys kokia "bjaurastis" augalą puola

http://www.rojaussod...wforum.php?f=39

O jei jau kokie gyviai aplink orchidėjas sukasi, tai labiausiai patyrę augintojai renkasi čia (aišku tas galioja ne tik orchidėjoms - dažniausiai tie bjaurastukai būna universalūs) :

http://www.orchids.l...wforum.php?f=31

Atsakyti
raganiuxe: cia greiciausiai tos erkutes pasidarbavo. Kaip supratau jau augalelius nupurskei su chemija.. Tai biski palauk. Gal veliau augaleliai prades leisti naujas sakeles ar lapelius..
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 01 20, 16:01)
Aptikau kazka panasaus i erkutes, nupurskiau chemija. Dabar "erkuciu" vos randu, kurias randu tai sudziuve ir prikibe prie lapu.

Jeigu tai tikrai erkutės, kad pilnai išnaikinti reikia 3-4 purškimų, nes chemija paprastai veikia tik gyvius, o ne jų kiaušinėlius. Todėl reikia kitų purškimų naujai išsiritusiems... Intervalai tarp purškimų priklauso nuo temperatūros, reikėtų pasiieškoti internete
Atsakyti
Sveikos, mergytės. Turiu štai tokį augintinį. Akivaizdu, kad nemenkai sergantį. Taip ir būna, kai prisiklausai skirtingų nuomonių. Vieni liepia lieti tik tada, kai šaknys būna visiškai baltos, kiti rėkia, kad jau gerokai persausinau augalėlį, dar kiti sako, kad reikia purkšti lapus, o viskas baigėsi rudu kamienu ir nubyrėjusiais beveik visais lapais... Sakykit, ar mano ligoniukui jau viskas, ar dar jis turi vilties? Baltos dėmės ant lapų nuo vandens...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti