Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

sveikutes...perzydejo mano dendrobis nobile...is 5 saku viena pradeda mest gelstancius lapelius... taip turi buti? tos sakeles dar karta zydes kadanors? ar man laukt vaikuciu ir senas sakas ismest? ar kaip? nelabai as su sitom orchidejom draugauju dar...nzn...
Atsakyti
Liabas 4u.gif Patarkit kurioj temoj ieskot kurmiu naikinimo budu g.gif
Dar noreciau suzinot kiek kainuoja kurmiu spastai ir ar ju buna "Senukuose"? O jei nebuna tai kur tada gaut?? bigsmile.gif
Uosvijoj konkrecius karjerus isrause verysad.gif Pernai pagavau 1 su trilitriaku, bet daug darbo ir ilgai gaudosi, o kaimynai su spastais sako bent 20 sumedzioje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimeli, kas gali buti mano fikusui, prisegu foto...
is pradziu tokiu lapu buvo tik virsuje, dabar jau visi daugiau maziau tokie ir apacioje lapo kazkokie lyg trupineliai...
kas per liga ir kuo gydoma? is anksto dekoju uz patarimus smile.gif
Papildyta:

Papildyta:
Foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 22 balandžio 2015 - 18:14
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 07, 10:29)
Liabas  4u.gif  Patarkit kurioj temoj ieskot kurmiu naikinimo budu  g.gif
Dar noreciau suzinot kiek kainuoja kurmiu spastai ir ar ju buna "Senukuose"? O jei nebuna tai kur tada gaut??  bigsmile.gif
Uosvijoj konkrecius karjerus isrause  verysad.gif  Pernai pagavau 1 su trilitriaku, bet daug darbo ir ilgai gaudosi, o kaimynai su spastais sako bent 20 sumedzioje  blush2.gif

"Blike" nusipirkau saskes sprogdinimui, pakuote 3 Eur. Ziuresim ar pades.
Atsakyti
turiu beda su kazkokiais parazitais. pernai vasara balkone (sauleta, nestiklintas) auginau pomidorus, krapus dar geliu keleta ir atsirado tokios baltos miniatiurines musytes, kaip pelenai tokios mazos ir aplipo jos man visus augalus. purskiau nuodais visokiais (organiniais ir ne), dingdavo ir vel atsirasdavo. galiausiai viska ismeciau, isploviau vazonus ir siemet is naujo emiausi sodinimo, bet vos balkone pastaciau petrazoliu vazoneli, jos vel is kazkur atsirado sad.gif kaip man ju atsikratyt ir isvis kas cia per priesas?
Atsakyti
sveikos gelininkes... reikia skubios pagalbos 4u.gif

gal galetume kas nors pasakyt kas negerai mano kalamandinui? ispradziu augo tvarkingai ir net nezinau nuo ko pradejo gelst.. visas margas pasidare.. lapai standus, parazitu irgi nera.. kas su juo netaip? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amun Ra: 27 balandžio 2015 - 13:27
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 07, 10:29)
Liabas  4u.gif  Patarkit kurioj temoj ieskot kurmiu naikinimo budu  g.gif
Dar noreciau suzinot kiek kainuoja kurmiu spastai ir ar ju buna "Senukuose"? O jei nebuna tai kur tada gaut??  bigsmile.gif
Uosvijoj konkrecius karjerus isrause  verysad.gif  Pernai pagavau 1 su trilitriaku, bet daug darbo ir ilgai gaudosi, o kaimynai su spastais sako bent 20 sumedzioje  blush2.gif

jei turit katina ir daro namie i savo tulika,tai jo turini kratykit i kirmiarausius,ziauriai dvokia,pabega jie.Cia kaimyne patare,pas mama jos tragiskai isiveisia,tai isgina tik pasirodzius sitaip.Pati nespejau isbandyt,kol salo,tai keli buvo kupstai,bet daugiau nebebuvo,dingo patys :-D
Atsakyti
kokia čia liga ir kaip su ja kovot?
Persikas

user posted image
user posted image

jokio amaro, ar kitokio gyvio nesimato ant lapelių
Papildyta:
QUOTE(FejaBeja @ 2015 04 27, 13:51)
turiu beda su kazkokiais parazitais. pernai vasara balkone (sauleta, nestiklintas) auginau pomidorus, krapus dar geliu keleta ir atsirado tokios baltos miniatiurines musytes, kaip pelenai tokios mazos ir aplipo jos man visus augalus. purskiau nuodais visokiais (organiniais ir ne), dingdavo ir vel atsirasdavo. galiausiai viska ismeciau, isploviau vazonus ir siemet is naujo emiausi sodinimo, bet vos balkone pastaciau petrazoliu vazoneli, jos vel is kazkur atsirado sad.gif kaip man ju atsikratyt ir isvis kas cia per priesas?


aš sakyčiau pas jus gal baltasparniai.
galite pasiskaityti pvz cia arba paieškokit su baltasparniais google info 4u.gif pažiūrėsit ar atitina aprašymai
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 07, 11:29)
Liabas  4u.gif  Patarkit kurioj temoj ieskot kurmiu naikinimo budu  g.gif
Dar noreciau suzinot kiek kainuoja kurmiu spastai ir ar ju buna "Senukuose"? O jei nebuna tai kur tada gaut??  bigsmile.gif
Uosvijoj konkrecius karjerus isrause  verysad.gif  Pernai pagavau 1 su trilitriaku, bet daug darbo ir ilgai gaudosi, o kaimynai su spastais sako bent 20 sumedzioje  blush2.gif


na kadangi aš su spąstai bijau dirbti (nu niekaip negalėčiau išimti, išmesti ir pan) tai irgi visko bandėm. Dūmai, mirkalai ir t.t. vienintelis padėjęs reikalas buvo tos kurmių saulės energija veikiančios priemonės. Dabar net nežinau kaip jos vadinasi. pas mus tokie:
user posted image

nors pradžioj buvau skeptikė. Bet kai niekas nebepadėjo, pas pas kaimynus pamačiau tai įsigyjau. Būna jų įv. rūšių ir formų. Pirkau ar tai senukuose, ar ermitaže, kai būna nuolaidos. Jie įsmeigti skleidžia bangas, kurių kurmiai negali pakęsti ir tiesiog išsinešdina. Kiekvienas turi kvadratūrą, kiek veikia. Bet mes 6a sklype turim du ir rezultatai stulbinantys.
Pasidomėkit ir jūs
Atsakyti
Mano bazilikų daigelių lapai susisuko, arba išsivertė, kas čia galėtų būti? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoori @ 2015 05 27, 12:32)
Mano bazilikų daigelių lapai susisuko, arba išsivertė, kas čia galėtų būti? sad.gif

Jūsų AŽ pilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2015 05 17, 08:49)
user posted image


Pas mus sode šitie aparatai 3 metus patikimai kurmius gąsdino. Dabar kurmiai juos ignoruoja biggrin.gif pasidomėkit prieš pirkdami.
Atsakyti
QUOTE(agnik @ 2015 06 05, 12:59)
Pas mus sode šitie aparatai 3 metus patikimai kurmius gąsdino. Dabar kurmiai juos ignoruoja  biggrin.gif pasidomėkit prieš pirkdami.

O gal tiesiog nebeveikia saulės elementas? Jie nėra amžini, genda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 05 birželio 2015 - 14:28