QUOTE(flight @ 2012 09 10, 19:01)
Ką tik perskaičiau slidininkų forume apie Valloire/Valmeinier regioną Prancūzijoje. Labai išgirtas

Apgyvendinimo kainos (palyginus) nedidelės, mažesnės net už Čekijos (savaitei 250 eurų keturiems sausio pradžioje, nerealu). Rašo, kad keturių asmenų šeimai skipasui išleido savaitei 630 eurų

Kurortas yra už 20 km nuo Trijų slėnių.
Nata - kaip suprantu, jūs ten buvote? O kaip maisto kainos? Kelionė (užtrukote dvi dienas į vieną pusę?) Ar reikalingos grandinės?
Jau beveik susigundžiau Čekiją iškeisti į Prancūziją, bet vyras, sužinojęs atstumą, purtosi ir kategoriškai atsisako. Mes vasarą keliavom į Krymą, tai buvo virš 2000 km į vieną pusę - sunki kelionė. O čia žiemą...
o ką aš sakiau
Mes buvome Valmeinier1800 - tai labai nedidelis kurortėlis tiesiai trasose. 1800 - žemiausias aukštis, tad sniego tikrai daug buvo vasario vidury pernai.
Su maistu buvo taip, kad nelabai kur ėjome, nes visą laiką pakaitom turėjom ligonius namie - du sugriebė bjaurus gripas, tai vertėmės picomis iš artimiausio taško.
Per pietus, kaip ir rašiau, eidavom namo kokių makaronų su dešrom valgyti, nes vis tiek ir ligonį reikėjo prižiūrėti...
Vieną vakarą tarp ligų ištaikėm į restoraną, tačiau vos gavome staliuką. Sakyčiau pagal slidinėtojų kiekį mažokai maitinimo įstaigų. Bet gal taip nutiko, nes buvome fr atostogų savaitę su pilnu pilnutėliu kurortu.
Šiaip yra daug vietelių, a la bulkinių, kurios nuomoja raclette griliuką, labai faina pavakaroti su tokiu. Ir šiaip tos bulkinės beveik prie kiekvieno viešbučio yra, ryte galima su šlepetėm atbėgti kruasanų nusipirkti

.
Yra maisto parduotuvės, kainos kiek padidintos nei kur nekurorte, bet nebaisios.
Jei norisi daugiau vakarinio gyvenimo, tada reikia rinktis Valoire - ten jau tikrai nemažas miestelis, tik aišku, jau garantijos, kad iš trasų tiesiai lovon, nėra.
Buvome tenai tik kai ieškojome vaistinės, tad kažko ypatingo ir nepapasakosiu.
O dėl atstumų tai jo... Nereikia mums dviejų nakvynių, išvis nakvynės nereikia... Iki ten mums 950 km. Kaip ir iki Austrijos ar Italijos
Grandines buvome pasiskolinę, nes iki tokio aukščio pakilti jei būtų kokia pūga, tai tikrai norėčiau turėti - paskutiniai keliasdešimt km vingiuoti ir gana siauras kelias. Bet mums pasisekė, buvo sausa, grandinių nereikėjo, o grįžtant tai net ir iki pliusinės temperatūros pakilo, tad visai nebuvo aktualu.
QUOTE(Miramax @ 2012 09 11, 07:27)