Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*70

QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 15:53)
Susidariau norimų pirkti knygų sąrašą  biggrin.gif  Iš viso 81 knyga  blink.gif


Aš neturėčiau kur tiek dėti ir MB pasakytų, kad aš visai pablūdau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2012 03 03, 17:12)
Aš neturėčiau kur tiek dėti ir MB pasakytų, kad aš visai pablūdau.  biggrin.gif


aš bijau, kad greit kraustysiuos iš MB namų su visom savo knygom unsure.gif planavau nesakyt, kad turiu tiek kuponų, nes jau žinau jo reakciją. Pasakiau doh.gif


Bet vistiek dar pabambėsiu apie kainas biggrin.gif Jos nežmoniškos, kuo toliau, tuo skupesnė darausi. Nu kaip galiu pirkti tarkim "Šešėlių biblioteka", kuri knygyne kainuoja 45lt, kai sena.lt pardavinėja ją už 10lt doh.gif

O gal kas norės pirkti tuos kuponus? Vis tiek darysiu nuolaidas. Pvz. 100lt vertės - 80lt, 200lt - 160lt ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Klausimas: ar tau tikrai tiek daug tų knygų dabar reikia? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2012 03 03, 15:47)
Taip, filmas pagal šitą knygą. Erotinis šedevras, sakyčiau smile.gif. Ir knyga tokia, labai gražus tekstas, įtikinantis, jaudinantis (erotiškai taip pat biggrin.gif).

O man ji erotiškai visai nejaudinanti buvo, kiek dabar prisimenu. smile.gif Bet knyga stipri pasirodė kitomis temomis.

QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 15:53)
Susidariau norimų pirkti knygų sąrašą  biggrin.gif  Iš viso 81 knyga  blink.gif

Beveik visų metų norma. smile.gif O tu negalvojai negrožinės literatūros knygų pasirinkti, na tikrai brangių, tada daug mažiau jų išeitų.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2012 03 03, 18:39)
O man ji erotiškai visai nejaudinanti buvo, kiek dabar prisimenu. smile.gif

Džiaugiuosi kad ne visi vienodi ant šito svieto.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 17:19)
aš bijau, kad greit kraustysiuos iš MB namų su visom savo knygom  unsure.gif planavau nesakyt, kad turiu tiek kuponų, nes jau žinau jo reakciją. Pasakiau  doh.gif


Bet vistiek dar pabambėsiu apie kainas  biggrin.gif Jos nežmoniškos, kuo toliau, tuo skupesnė darausi. Nu kaip galiu pirkti tarkim "Šešėlių biblioteka", kuri knygyne kainuoja 45lt, kai sena.lt pardavinėja ją už 10lt  doh.gif

O gal kas norės pirkti tuos kuponus? Vis tiek darysiu nuolaidas. Pvz. 100lt vertės - 80lt, 200lt - 160lt ir t.t.  ax.gif

Bet įdomūs tie brangieji. Skaitau postcrossingo temą - ten visos slepia kiek pašto ženklams ir atvirukams išleidžia. (aš tai nebent nesakau, kad nebeturiu ženklų, net tas sakytų pirk pirk, o tada duonai neliktų).
Dėl knygų irgi pagatavi išvaryt smile.gif Na maniškis tai dėl manęs džiaugtųsi, padėtų namo viską tempti smile.gif Knygų mugėje turbūt lygiavertiškai prasinešėm. Nors aš jo knygų neskaitau, o jos manas tik trileriukus smile.gif Bet tikrai nėra vyras-auksas, tai kaip čia taip g.gif

O aš tai turėdama tiek kuponų kaži ar skūpyčiau. Kaip tik spėju, kad nusipirkti sau leisčiau ir šlamštelio, kurio noriu, bet pirkti ranka nekyla smile.gif Oi būtų švenčių šventė, metrais matuočiau smile.gif

Atsakyti
Esmė tame, kad maniškis visiškai neskaito. Kažkurį vakarą diskutavom, sakau, tai ką mokykloj, per privalomą literatūrą skaitei? Sakė, nieko, dvejetus gaudavo. O jam knygos yra makulatūra ir viskas. Pradžioj jis nieko nesakydavo, žinojo juk mano pomėgį, o dabar kažkas užėjo jam doh.gif Paskutiniu metu įsijautė kartoti frazę pagal filmą "perskaityk ir sudegink" biggrin.gif
Kai grįžau iš KM, tai tą vakarą dar leido ant spintelės laikyt knygų krūvą, bet kitą dieną liepą padėti kitur. Pasakė, kad namie bardako nebus doh.gif Žodžiu, atsivežiau 30 knygų ir jau matau, kad čia jam kaip katastrofa, bamba, kad jam vos ne kojinių nėr kur padėti, tai kas bus, jeigu aš visas savo knygas susivešiu? Liepia man skladuke laikyt knygas arba išmes pro langą doh.gif Jau kai užeina kalba apie pinigus, visada primins, kad mugei išleidau kelis šimtus doh.gif
Fati dar pasakojau, kokį moralą turėjau išklausyti, kad į mugę atvyksta R. Šepetys biggrin.gif Nuo pavardės kilmės iki žydų problemos Lietuvoje biggrin.gif Lyg aš kalta dėl to būčiau.
Ir šiaip, pradedu jausti, kad nebegaliu ištverti to nesupratimo, kad aš skaitau ir perku knygas. Ir jeigu reikės rinktis tarp dviejų dalykų, manau žinot, ką pasirinksiu unsure.gif Jau man nereikia, kad visą gyvenimą, kas bambėtų, jog skaitau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 03 kovo 2012 - 19:16
QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 19:06)
Esmė tame, kad maniškis visiškai neskaito. Kažkurį vakarą diskutavom, sakau, tai ką mokykloj, per privalomą literatūrą skaitei? Sakė, nieko, dvejetus gaudavo. O jam knygos yra makulatūra ir viskas. Paskutiniu metu įsijautė kartoti frazę pagal filmą "perskaityk ir sudegink"  biggrin.gif
Kai grįžau iš KM, tai tą vakarą dar leido ant spintelės laikyt knygų krūvą, bet kitą dieną liepą padėti kitur. Pasakė, kad namie bardako nebus  doh.gif Žodžiu, atsivežiau 30 knygų ir jau matau, kad čia jam kaip katastrofa, bamba, kad jam vos ne kojinių nėr  kur padėti, tai kas bus, jeigu aš visas savo knygas susivešiu? Liepia man skladuke laikyt knygas arba išmes pro langą  doh.gif
Ir šiaip, pradedu jausti, kad nebegaliu ištverti to nesupratimo, kad aš skaitau ir perku knygas. Ir jeigu reikės rinktis tarp dviejų dalykų, manau žinot, ką pasirinksiu  unsure.gif  Jau man nereikia, kad visą gyvenimą, kas bambėtų, jog skaitau.

g.gif g.gif g.gif ir kaip taip susieina žmonės visiškai skirtingi smile.gif Čia retorinis klausimais, jei ką.
Mano buvęs vyras irgi mažai skaitė, ir nesuprato knygų kaupimo (gi koks romaniūkštis nevertas užimti vietos), bet na aš skaičiau ir jam buvo kažkaip savaime suprantama, kad tai toleruotina nepaisant nuomonės smile.gif. Lygiai, kaip aš nesidomėjau muzika, o jis kaupė diskus. Neįsivaizduoju savęs liepiančios juos išmesti, sudeginti ar panašiai.
Kita vertus jei norisi santykius išlaikyti, gal verta pakalbėti apie ateitį, prieiti prie kažkokių kompromisų, pagalvoti apie didesnį butą ir panašiai, kur kiekvieno pomėgiai ras savo kampą. Bet čia rašau tik dėl to, kad man pačiai būtų sunku dėl meilės (ar ko ten) imti ir atsisakyti savo gyvenimo pomėgių. nes o kas tada aš būčiau?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 15:53)
Susidariau norimų pirkti knygų sąrašą  biggrin.gif  Iš viso 81 knyga  blink.gif

bus įdomu pamatyti galutinį sąrašą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 03 03, 19:17)
Bet čia rašau tik dėl to, kad man pačiai būtų sunku dėl meilės (ar ko ten) imti ir atsisakyti savo gyvenimo pomėgių. nes o kas tada aš būčiau?

Kaip gražiai pasakyta -"nes o kas tada aš būčiau?"... Skaudus klausimas,bet atsakyti į jį reikia dažnai... Ne tik dėl knygų. Kompromisų reikia, jie būtini, bet juk yra ribos? Negali virsti kito žmogaus aidu ar šešėliu. Be to - kam brangus šešėlis? Arba aidas.
Mano atsakymas man irgi visada aiškus...
Čia gal ir ne į temą buvo, bet juk mūsų mylimose knygose tokios temos dažnai narpliojamos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 03 03, 20:06)
Ir šiaip, pradedu jausti, kad nebegaliu ištverti to nesupratimo, kad aš skaitau ir perku knygas. Ir jeigu reikės rinktis tarp dviejų dalykų, manau žinot, ką pasirinksiu  unsure.gif  Jau man nereikia, kad visą gyvenimą, kas bambėtų, jog skaitau.

manau, tau vertėtų gerai pagalvoti apie ateitį kartu.Jei dabar kaltos knygos,kas bus vėliau? Juo labiau,kad vaikų neturit,bendrų įsipareigojimų.
Bet iš kitos pusės,gal esi jį visai apleidus,visą laiką skaitai,tai jis tą pyktį išlieja ant knygų?
Reikia pasikalbėt,išsišnekėt,gal nėra taip baisu,kaip atrodo smile.gif

Mano vyras visai neskaito,kad ir laiko neturi tokiam dalykui,o ant manęs nepyksta,nes skaitau tik tada,kai visi darbai atlikti ...nors ir labai norėčiau,bet pirma,kaip sakant,pareiga,o po to malonumai rolleyes.gif
Atsakyti
Būtent, aš irgi sakau, kad jeigu atims iš manęs knygas, tai atims pusę mano asmenybės, jeigu ne daugiau. Jokie draudimai, rėkimai ir reikalavimai neprivers manęs nustoti skaityti. Kaip juokauju, jau geriau būsiu viena, su knygomis ir kate, alia senmerge, nei kasdien jausiuos kalta, kad nusipirkau knygą. Nu man sunku, kai aplinkoj visiškai niekas neskaito, per visą giminę, tik bamba man dėl knygų, toks jausmas, kad nusikaltimą daryčiau doh.gif
Užtenka to dėmesio visiems, juk ne visą dieną skaitau, būna ir neskaitadienių. Naujų knygų irgi neperku, taupau. Jam kliūna pats knygų faktas, nežinau, a ateis toks laikas, kada dėl to nezyz. Tik pasakiau, kad pabandyk išmesti nors vieną mano knygą, tai aš išeisiu kartu su jom unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 03 kovo 2012 - 20:59