Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(vai2 @ 2012 03 04, 13:45)
kaip reikia įsirašyti iš čia dainą g.gif O gal kas turit?

Tuoj atsisiųsiu, konvertuosiu į MP3 failą ir įkelsiu į paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 04, 12:27)
Tuoj atsisiųsiu, konvertuosiu į MP3 failą ir įkelsiu į paštą mirksiukas.gif

thumbup.gif clap.gif friends.gif
Atsakyti
Išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
Laba dienele, merginos hi.gif

Praradau ramybę beieškodama ir jau šaukiuosi pagalbos 000189.gif . Visą rytą verčiuosi po kompą ir po visus tris paštus... help.gif


Net nebeatsimenu kuri iš JŪSŲ buvo įkėlusios daaaaug paveiksliukų - gražių gyvūnėlių ant Wordinio lapo ir dar nuoroda buvo kartu. Maniau išsisaugojau kompe, bet ir ten neberandu. Ir pašte nebeatkasu...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 03 04, 13:09)
Laba dienele, merginos  hi.gif

Praradau ramybę beieškodama ir jau šaukiuosi pagalbos 000189.gif   . Visą rytą verčiuosi po kompą ir po visus tris paštus... help.gif


Net nebeatsimenu kuri iš JŪSŲ buvo įkėlusios daaaaug paveiksliukų - gražių gyvūnėlių ant Wordinio lapo ir dar nuoroda buvo kartu. Maniau išsisaugojau kompe, bet ir ten neberandu. Ir pašte nebeatkasu...


Paieškok prie „vertinimo“ lipdukais dokumentų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 04 kovo 2012 - 13:32


Turit kažką kovo 11d. Ką čia greit susiorganizavus su 6 vaikais g.gif smile.gif
[/quote]


Sveika,

tiek vasario16 tiek kovo 11 Lietuvos gimtadieniai. O per gimtadienius reik kepti tortus. Manau gal man su 2-okais tai ir padaryti. Piesti dideli torta Lietuvai puosti trispalvem. Jau tie rimti paminejimai igriso
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 03 04, 13:31)
Paieškok prie „vertinimo“ lipdukais dokumentų.

Ten ir ieškau... gal jau mano akys išvarvėjo...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 04, 13:27)
Tuoj atsisiųsiu, konvertuosiu į MP3 failą ir įkelsiu į paštą mirksiukas.gif


O aš nusiunčiau tą pačią dainą su vaizdu. Jei turite aparatūrą klasėje, tai vaikai smagiai dainuoja karaoke. Nereikia nei žodžių atskirai nurašinėti.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 03 04, 15:37)
Ten ir ieškau... gal jau mano akys išvarvėjo...

Vasario 18d.yra vertinimas lipdukais. Gal šitų Aurute ieškote? Aš į paieška pirmame pašte įrašiau ir smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu pavasarini nameli smile.gif

Vakar buvau tame 50 ideju darbeliu seminare.. minciu geru buvo, darbeliai paprasti, bet patiko , CD gavau.. bet ... daug esanciu CD failu ten yrasyta PDF formatu (kaip suprantu knygeles skanuotos) ir beda tame, kad jie ne visi atsidaro su PDFprogramele , net su konverteriu neatsidaro - ismeta lentele ,kad failas klaidingas ar sugadintas.. unsure.gif

Noriu paklausti tu , kas buvo tame seminare vasario men .... ar jums viskas atsidare, gal naudojot kitus budus ... jei pavyktu atidaryti - imesciau i pasta darbeliu ideju visam jusu likusiam gyvenimui lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Donatuke, kaip būtų smagu pasižiūrėt darbelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2012 03 04, 17:52)
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu pavasarini nameli smile.gif

Vakar buvau tame 50 ideju darbeliu seminare.. minciu geru buvo, darbeliai paprasti, bet patiko , CD gavau.. bet ... daug esanciu CD failu ten yrasyta PDF formatu (kaip suprantu knygeles skanuotos)  ir beda tame, kad jie ne visi atsidaro su PDFprogramele , net su konverteriu neatsidaro - ismeta lentele ,kad failas klaidingas ar sugadintas..  unsure.gif

Noriu paklausti tu , kas buvo tame seminare vasario men .... ar jums viskas atsidare, gal naudojot kitus budus ...  jei pavyktu atidaryti - imesciau i pasta darbeliu ideju visam jusu likusiam gyvenimui  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sveikinuosi ir aš naujuose namučiuose, su pavasariu visas smile.gif Donatuke, gali būti, kad knygelės yra išsaugotos DjVu formatu, todėl PDF programa ir neatidaro. Ataiųsk į paštą, pažiūrėsime kokie ten failai. Jei DjVu, tada tik reikia į kompiuterį susiinstaliuoti nemokamą programą WinDjView ir problemos kaip nebūta smile.gif Daug knygų būna išsaugotų šiuo formatu.
Atsakyti