Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Jaša @ 2012 03 04, 19:16)
As , mielosios, pasikartosiu su savo prasymu, turiu paruost pranesima apie saugia mokykla, kiek googlej beieskojau tai apie dickius viskas. apart anketos vaikam nieko nesugalvoju.Man reik pradinej mokyklai pritaikyt.
Gal ka patarsit?

O KAIP TU MANAI APIE NORI KALBĖT? TEMA PLATI... g.gif
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose 4u.gif . Čia kaip visada smagu mirksiukas.gif . Gavom olimpiados rezultatus, tai šiek tiek nuliūdino maniškiai (nors kažko ypatingo nesitikėjau, bet viltis ruseno dėl geresnių rezultatų blush2.gif ). Taigi viena surinko 13 taškų, o kiti du po 10 ax.gif . Mažoka ax.gif ... Nors pirmą vietą užėmęs surinko 24, tai apie vidurį ax.gif (čia save raminu blush2.gif ). Na ne matematikai mes esam, va padainuot galim kaip choras mirksiukas.gif , sporte rezultatus rodom, o čia nesiseka ir tiek blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 03 04, 19:16)
As , mielosios, pasikartosiu su savo prasymu, turiu paruost pranesima apie saugia mokykla, kiek googlej beieskojau tai apie dickius viskas. apart anketos vaikam nieko nesugalvoju.Man reik pradinej mokyklai pritaikyt.
Gal ka patarsit?


Gal būtų galima plačiau, kokios informacijos konkrečiai reikėtų.. Kažkada seniau į antrą paštą buvau įmetus pateiktį SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2011. Ji tiktų pradinukams.

Į google įmetus "Saugi mokykla" galima atrasti GELBĖKIT VAIKUS brošiūrą lietuviškai. ten yra ir anketa vaikams, tai tik prisitaikyt beliktų...


http://www.gelbvaik....tas_spaudai.pdf
Atsakyti
QUOTE(enija05 @ 2012 03 04, 20:03)
Jasa, turiu as toki angliska varianta, bet, kad neturiu namuos skanerio, tai negaliu nuskanuoti.O kokios apimties tau reikia pranesima paruosti?


Nera nurodyta, manau nebutina ilgo.
O koks turinys to pranesimo, bent ant kelio uzlipciau. Nes kiek skaiciau tai vien apie patycias teraso
Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2012 03 04, 20:20)
O KAIP TU MANAI APIE NORI KALBĖT? TEMA PLATI... g.gif


Tai cia ir beda kad nezinau apie ka cia kalbet konkreciai. Patycios - viskas aisku, anketa prisitaikiau vaikam padalinsiu, aptarsiu. O kas dar?
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 03 04, 18:09)
Sveikinuosi ir aš naujuose namučiuose, su pavasariu visas smile.gif Donatuke, gali būti, kad knygelės yra išsaugotos DjVu formatu, todėl PDF programa ir neatidaro. Ataiųsk į paštą, pažiūrėsime kokie ten failai. Jei DjVu, tada tik reikia į kompiuterį susiinstaliuoti nemokamą programą WinDjView ir problemos kaip nebūta smile.gif Daug knygų būna išsaugotų šiuo formatu.



Na imeciau pora tu failu i pirma pasta .. jei jums pavyks atidaryti - tai parasykit su kuo .. tada jau as padirbesiu prie likusiu kokiu 15 failu .. bandysiu juos konvertuoti i visoms priimtina faila ir viska sudesiu i lobiu skrynia ... oi kiek ten daug doh.gif

Mano ziniu siai dienai neuztenka .. blush2.gif
Atsakyti
Darbelių failai atsidaro.
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 03 04, 23:02)
Nera nurodyta, manau nebutina ilgo.
O koks turinys to pranesimo, bent ant kelio uzlipciau. Nes kiek skaiciau tai vien apie patycias teraso
Papildyta:
Tai cia ir beda kad nezinau apie ka cia kalbet konkreciai. Patycios - viskas aisku, anketa prisitaikiau vaikam padalinsiu, aptarsiu. O kas dar?


Nu bandysiu pafantazuoti vel : vaikas saugus tokioje mokykloje, kurioje nesilanko pasaliniai zmones (prekeiviai, psich. ligoniai , kitaip nusikalsti suinteresuoti asmenys ) ,
saugus , kai per pertraukas mokytojai ar vyresni mokiniai budi koridoriuose , drausmina begiojancius ar pan.
Saugus ir ta prasme, kad zino kur yra direktoriaus , mokytoju ar spec pedagogu kabinetai , med. seseles kabinetas - bedai istikus visada gali kreiptis i juos , ju nebijo.
Saugus ir tuom, kad mokykla uztikrina mokykloje parduodamo maisto kokybe, jis nenusipirks ten pavojingu , nesveiku maisto produktu, karstas maistas bus sviezias, higieniskai pagamintas,
vaiko saugumas priklauso net nuo mokyklos valytoju, kurie priziuri svara - vaikas tures mazai sansu uzsikresti iv. parazitais.
Nu kas dar .... g.gif gal uzteks ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2012 03 04, 23:36)
Na imeciau pora tu failu i pirma pasta .. jei jums pavyks atidaryti - tai parasykit su kuo .. tada jau as padirbesiu prie likusiu kokiu 15 failu .. bandysiu juos konvertuoti i visoms priimtina faila ir viska sudesiu i lobiu skrynia ... oi kiek ten daug  doh.gif

Mano ziniu siai dienai neuztenka ..  blush2.gif


Man šiuos dokumentus atidaro su Adobe Reader. Pabandyk atnaujinti šią programą, gal čia bėda.

Jei neklystu šių seminarų medžiaga jau yra pirmame pašte, vasario 11 ir 12 d. laiškai. Pasitikslink smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 04 kovo 2012 - 22:46
QUOTE(ninkute @ 2012 03 05, 00:43)
Darbelių failai atsidaro.


Nu blin... doh.gif o kuo juos atidarai ?? gal PDF programa kokia atnaujinta yra ?? O gal man kompas jau streikuoja ... ??
Papildyta:
bandau mergaites .. man visur meta lentele , kad failas sugadintas sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mano ,,akys išvarvėjo" kol viską perskaičiau. Matau, kad darbų daug, bet spėjate ir čia paplepėti, o aš užsikapsčiusi, kad nosies nesimato, tiesa, kartais trumpam įlendu, bet parašyti nėr kada. Rytoj Kaziuko mugė pas mus, dar dalyvauju su vyresniais įv. renginiuose, ruošiuosi kovo 11 mokyklos renginiui, žodžiu, galva sukasi. Gerai, kad Jus turiu, labai gražių skaidrių su Lietuvos vaizdais prisiuntėt į paštą, tai panaudosiu renginyje, noriu padaryti kitaip kažką nei kasmet būna, o tam reikia laiko.
Donatuke, sveikinu gavus raktelį, tikrai buvo verta laukti, ane?
Mergaitės, ar jums rašo nepažįstamos į a.ž. ir prašo ką nors atsiųsti iš mūsų lobių? Man jau kelis kartus pasitaikė, bet laikausi susitarimo, su nepažįstamom nebendrauju, o jūs?
Dar kažkuri atsiuntėt vaizdelį kur daro gėlytes, ten suprantu, kad iš daugiasluoksnio popieriaus, bet ar tokių didelių servetėlių būna? Gal kuri turit ką pasiūlyti? g.gif
Sveikinu su matematikos olimpiados pasiekimais, gaila, kad aš tokių neturiu schmoll.gif
Geros darbo savaitės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2012 03 05, 00:47)
Nu blin...  doh.gif  o kuo juos atidarai ?? gal PDF programa kokia atnaujinta yra ?? O gal man kompas jau streikuoja ... ??
Papildyta:
bandau mergaites .. man visur meta lentele , kad failas sugadintas sad.gif




Oi atidariau, teko tik nauja PDF skaitytuva susiinstaliuoti .. thumbup.gif
Dekui uz ideja:) na dar reikia sumastyti kaip cia juos konvertuoti i word formata ir bus viskas smile.gif

tikrinsiu pasta , jei ten jau viskas yra is to seminaro - tai nesiusiu.. jei ne- sumesiu ..
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2012 03 04, 16:52)
Vakar buvau tame 50 ideju darbeliu seminare.
Noriu paklausti tu , kas buvo tame seminare vasario men .... ar jums viskas atsidare

Donatuke, buvau tame seminare ir į mūsų paštą atsiunčiau didžiąją dalį tų darbelių. Man jie kuo puikiausiai atsidarė.
Atsakyti