Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 9

QUOTE(GinteZZ @ 2014 01 17, 14:20)
Sveiki, as tik siaip idomumo delei siame kontekste pastebesiu, kad pavyzdziui mums didziausia problema ir yra tokios pamokos kaip sokiai, kuno kultura, muzika ir daile. Man paciai tas buvo keista, bet per matematika ar lietuviu kazkaip bent jau drausmes daugiau, o kuo laisvesne pamoka, tuo labiau mano vaikis sienom lipa. Jokie vaistai nebeveikia kai sokiu pamoka buna sad.gif Tai jeigu ji atleidinetu, turbut pirmiausia atleistu nuo sokiu ir kuno kulturos...


Sveika, pas mus su berniuku tas pats tokias pamokas kaip fizinis, darbai, daile jis visai neisbuna po ju vaikas taip issijudina kad kitose pamokose jau visai sunku buna suvaldyti. todel namu mokyme turime tik pagrindines pamokas apskritai as pastebejau jog mano vaikui patinka istorija, geografija, matematika.
Atsakyti
Na maniskis ne hiperiukas, bet fizinio pamoka jam doh.gif nes kazkaip jam su daug vaiku ir kai uzduotys yra tik zodines, labai sudetinga doh.gif o vat darbai, daile, jo stiprioji puse, tai jamsuper..hiperiukams gal sunkiau, nes tai visai susikaupimo veikla rankomis unsure.gif
Atsakyti
O mes vis dar kovojam su užmaršumu cool.gif
Vakar trūko kantrybė ir pasakiau, kad, jeigu dar kartą pamirš mokykloje pratybas, 3 dienas nematys kompo. Nu žiūrėsim, kaip čia bus cool.gif Nes man jau atsibodo pastabos dienyne "neparuošti namų darbai". cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 01 20, 13:44)
O mes vis dar kovojam su užmaršumu  cool.gif
Vakar trūko kantrybė ir pasakiau, kad, jeigu dar kartą pamirš mokykloje pratybas, 3 dienas nematys kompo. Nu žiūrėsim, kaip čia bus  cool.gif  Nes man jau atsibodo pastabos dienyne "neparuošti namų darbai".  cool.gif



nu tikiuosi jums padės mums ne, kaip pamiršta taip pamiršta, (tiek kad jis gerai mokosi, tai jau nebesiškišu), kaip mėto daigtus taip ir tebemėtu, apie tušinukus per metus jau eina nerealiais skaičiais, flomasteriai po kokius 5 komplektus, tfu tfu šiemet dar nepametė sportinės aprangos doh.gif tik žiūriu su laiku pas mus vis sunkiau, vis sunkiau jam suvokti jei reikia nueiti 11 val ir miestelis mažas nereikia nueiti prieš ryta ir laukti belenkiek doh.gif jau atrodo smulkiai išaiškinu kada išeiti kaip nueiti kiek užtruks, nu vistiek rėkia nespėsiu, tada kankinasi, ir vos ne kratosi iš nevilties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 20, 12:50)
nu tikiuosi jums padės mums ne, kaip pamiršta taip pamiršta, (tiek kad jis gerai mokosi, tai jau nebesiškišu), kaip mėto daigtus taip ir tebemėtu, apie tušinukus per metus jau eina nerealiais skaičiais, flomasteriai po kokius 5 komplektus, tfu tfu šiemet dar nepametė sportinės aprangos doh.gif tik žiūriu su laiku pas mus vis sunkiau, vis sunkiau jam suvokti jei reikia nueiti 11 val ir miestelis mažas nereikia nueiti prieš ryta ir laukti belenkiek doh.gif jau atrodo smulkiai išaiškinu kada išeiti kaip nueiti kiek užtruks, nu vistiek rėkia nespėsiu, tada kankinasi, ir vos ne kratosi iš nevilties doh.gif


o pas mus va atvirksciai,amzinai niekur neskuba,visada reik raginti,kad judintusi doh.gif
Atsakyti
Bet tai kad matytumei koks būna panikos priepolis jei neišleidžiu ankščiau, ir pasakau, kad spėsi, nu jis atrodo tada baisiai doh.gif
rytoj sakau iš po mokyklos nueisi pas gydytoja ir paiimsi pažymas į sanatorijas, jo akys kvadratinės ir rėkia nespėsiu turiu išeiti ankščiau iš mokyklos doh.gif sakau juk gydytoja dirba iki 17 val, o tau pamokos iki 15 val ir kelio 20 min doh.gif nu rėkia nespėsiu ir viskas, ką darau netaip. net laikrodį turėdamas jį pažysta, bet kas iš to g.gif
Atsakyti
Jo, su laiko suvokimu pas juos kažkas sutrikę. Maniškė į būrelius išsiruošia prieš valandą. Kai ėjimo ten 20 min. Irgi rėkia, kad nespės. Na bet labai baisių isterijų kaip ir nebūna - susitariam šiaip taip.
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 01 20, 16:23)
Jo, su laiko suvokimu pas juos kažkas sutrikę. Maniškė į būrelius išsiruošia prieš valandą. Kai ėjimo ten 20 min. Irgi rėkia, kad nespės. Na bet labai baisių isterijų kaip ir nebūna - susitariam šiaip taip.



susitart tai susitariu, bet kiek laiko reikia kol įrodau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 20, 14:02)
Bet tai kad matytumei koks būna panikos priepolis jei neišleidžiu ankščiau, ir pasakau, kad spėsi, nu jis atrodo tada baisiai doh.gif
rytoj sakau iš po mokyklos nueisi pas gydytoja ir paiimsi pažymas į sanatorijas, jo akys kvadratinės ir rėkia nespėsiu turiu išeiti ankščiau iš mokyklos doh.gif sakau juk gydytoja dirba iki 17 val, o tau pamokos iki 15 val ir kelio 20 min doh.gif nu rėkia nespėsiu ir viskas, ką darau netaip. net laikrodį turėdamas jį pažysta, bet kas iš to g.gif

Roga, aciu uz informacija apie sanatorijas - jos ikvepta, dar gruodzio men suveziojau vaika ambulatoriskai (t.p. ir ta antraji etapa praejom ambulatoriskai, nes kazkur vaziuoti jau nebutu buve laiko). Bet siemet gal noreciau kur stacionare kad vasara pabutu, gal didesnis efektas butu. Pamenu tu minejai kad pvz. i Palanga reikia vietas is anksto uzsisakyti. Kokia seka viska reiketu daryti, t.y. kazkaip uzsisakyti vieta vasarai dar neturint pazymu ar kaip? Nes pazymos galioja kazkiek trumpai, jei dabar issiimsiu tai vasara nebegalios?
Ir dar klausimas - kaip supratau ne visos sanatorijos vaikus su sia diagnoze priima. Ar tai galioja tik tuo atveju kai vaikui reikia ir pamokas lankyti ir t.t. ir prieziuros, ar visais? Gal jei as kartu vaziuoju ir vaziuojam atostogu metu, tai bet kuri tiktu, kuri tik turi reikiamas proceduras?
Na ir dar paskutinis klausimas - kokios proceduros tavo vaikui dave didziausia poveiki? Ar cia neimanoma zinoti?
Aciu is anksto uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Aš ne Roga, bet pasisakysiu "iš savo varpinės", nes patirties su sanatorijom turiu 6 m. (6 kartus važiavom). Kaip tik pernai važiavom su šia diagnozę. Mes važiavom vasarą ir rinkomės Druskininkų "Saulutę". Kažkaip man ten jau viskas įprasta, žinoma ir pažįstama biggrin.gif Procedūros buvo skirtos - sūkūrinės vonios, baseinas, mankšta, masažai, ergoterapija (nes turi smulkiosios motorikos sutrikimų), dar kažkokia terapija (nebepamenu pavad.) - kur paleidžia arfos muziką, kvapus atpalaiduojančius, o vaikai sėdi krėsluose ir relaksuoja rolleyes.gif , vaistažolių kokteiliai (apie šiuos turiu nekokią nuomonę - nelabai jie mano mergaitei tiko, tai aš išgerdavau lotuliukas.gif , gavom psichologę, kuri dar buvo paskyrus dailės terapiją; dar magnetas buvo, tipo, kad laikyseną pakoreguot. Lyg ir viskas, bet gali būti kad kažką ir pamiršau.
Didžiausią naudą, mano nuomone, visgi davė vandens procedūros, ypač vonios. Baseine ten biški "palaida bala" - kad būtų naudos, turėtų plaukiot intensyviai, o maniškė tai dūkdavo.
Atsakyti
QUOTE(GinteZZ @ 2014 01 21, 13:31)
Roga, aciu uz informacija apie sanatorijas - jos ikvepta, dar gruodzio men suveziojau vaika ambulatoriskai (t.p. ir ta antraji etapa praejom ambulatoriskai, nes kazkur vaziuoti jau nebutu buve laiko). Bet siemet gal noreciau kur stacionare kad vasara pabutu, gal didesnis efektas butu. Pamenu tu minejai kad pvz. i Palanga reikia vietas is anksto uzsisakyti. Kokia seka viska reiketu daryti, t.y. kazkaip uzsisakyti vieta vasarai dar neturint pazymu ar kaip? Nes pazymos galioja kazkiek trumpai, jei dabar issiimsiu tai vasara nebegalios?
Ir dar klausimas - kaip supratau ne visos sanatorijos vaikus su sia diagnoze priima. Ar tai galioja tik tuo atveju kai vaikui reikia ir pamokas lankyti ir t.t. ir prieziuros, ar visais? Gal jei as kartu vaziuoju ir vaziuojam atostogu metu, tai  bet kuri tiktu, kuri tik turi reikiamas proceduras?
Na ir dar paskutinis klausimas - kokios proceduros tavo vaikui dave didziausia poveiki? Ar cia neimanoma zinoti?
Aciu is anksto uz atsakymus smile.gif




jei gerai pamenu su F 90 priima Palangos gintaras, Druskininkai, Abramoviškės, gal ir pušyno kelias.
mes vysktame į palanga, nes mums arčiau.
jei į palangos gintara niekas neberezervuoja į priekį, vasarai pirmumo eilė vaikams be tėvų t.y. nuo 8 iki 18 metų. rezervacija galima prieš 15 dienų atvysktant į sanatorija vasaros emtu jei laisva. mažame miestelyje viska susitvarkome per 3 savaites ir vykstame. didesniame gal ir ilgiau užtrunka.
vasara procedūros yra min tokiu laiku max duodu kiek nori, ko prašai tuo gauni. tik palangoje nėra baseino bet gauna vandens procedūras burbulines, aromaterapija, sporto daug, psichologas, psichiatras, socialinė darbuotoja, sukūrinės vonios, masažai, gal šiemet ir bioptrona paprašysiu nes ranka susivarė.
jei mokslo metu metu tai dar ir iš mokykloe reikia pažymos ir į mokykla iš poliklinikos reikia nunešti.
poveikis yra aišku mano paauglys tai kol yra sanatorijoje atrodo viskas gerai. bet jam patinka jis ten klauso ir vygdo visas užduotis.
iš poliklinikos gauta pažyma galioja 10 dienų per tiek laiko turite nuvykti į sanatorija.
jei vaikui daugiau kaip 8 metai jums kaip lydinčiam asmeniui reiks mokėti už viska ir už lova ir už maista. na nebent turi neįgaluma tada kitaip.
Atsakyti
Aguona Raudonoji, Roga, aciu uz atsakymus. Galvosiu kaip cia daryti, susimoketi tai as ir ruosiausi uz save, nes maniskiui nors jau ir 8, bet be manes nelabai kas su juo susitvarko, ypac palikus su naujais zmonem, tai jau isivaizduoju kas detusi, turbut siaip ar taip maks po 2 dienu lieptu atvaziuoti ir pasiimti arba paciai tvarkytis... Bet jei nerezervuoja i prieki, o pirmenybe vaikams be tevu, tai tada mazai sansu, kad i Palanga pakliusim...
Atsakyti