Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 9

QUOTE(GinteZZ @ 2014 01 21, 19:19)
Aguona Raudonoji, Roga, aciu uz atsakymus. Galvosiu kaip cia daryti, susimoketi tai as ir ruosiausi uz save, nes maniskiui nors jau ir 8, bet be manes nelabai kas su juo susitvarko, ypac palikus su naujais zmonem, tai jau isivaizduoju kas detusi, turbut siaip ar taip maks po 2 dienu lieptu atvaziuoti ir pasiimti arba paciai tvarkytis... Bet jei nerezervuoja i prieki, o pirmenybe vaikams be tevu, tai tada mazai sansu, kad i Palanga pakliusim...

Galiu patarti, kaip kartu su vaiku važiuoti į sanatoriją. Bent jau praeitais metais sveikatos apsaugos ministro įsakyme apie išvažiavimo į sanatorijas tvarką buvo rašoma, kad lydintys asmenys gali būti kartu su vaiku turinčiu negalią ARBA turi būti gydytojų konsultacinės komisijos sprendimas dėl vaiko slaugos sanatorijoje (šiuo atveju neturi reikšmės, kiek vaikui metų). Žodžiu, kai einate pas jus į sanatorijją siunčiantį gydytoją, sakote, kad važiuosite kartu su vaiku į sanatoriją, nes jis vienas pats neišbus, labai jautrus, nervingas ir t.t. (nepabijokit ir "pagražinti" situacijos, šiuo atveju - tai tik į naudą). Mūsų poliklinikoje reikalaujama, jog psichiatras įrašytų, kad vaikui reikalinga slauga sanatorioe. Kitur - nežinau, gal užtenka šeimos gydytojo įrašo. Žodžiu, esmė ta, kad gydytojas turi jus siųsti į gydytojų konsultacinę komisiją (GKK), kad ši leistų ir jums vykti kartu su vaiku į sanatoriją. Bent jau pas mus su GKK nebūna jokio vargo ir šį reikalą sutvarko per 3 minutes. Lygiai tiek, kiek trunka padėti parašus.
Gal aš čia neaiškiai ir sudėtingai aprašiau, bet iš esmės - tai lengvas kelias. (jei kada prisireiks smulkiau - kreipkitės į AŽ)
Dėl rezervacijos - nieko negaliu patarti, mes į Druskininkus pernai registravomės prieš mėnesį (vasarą),
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 01 21, 20:59)
Galiu patarti, kaip kartu su vaiku važiuoti į sanatoriją. Bent jau praeitais metais sveikatos apsaugos ministro įsakyme apie išvažiavimo į sanatorijas tvarką buvo rašoma, kad lydintys asmenys gali būti  kartu su vaiku turinčiu negalią ARBA turi būti gydytojų konsultacinės komisijos sprendimas dėl vaiko slaugos sanatorijoje (šiuo atveju neturi reikšmės, kiek vaikui metų). Žodžiu, kai einate pas jus į sanatorijją siunčiantį gydytoją, sakote, kad važiuosite kartu su vaiku į sanatoriją, nes jis vienas pats neišbus, labai jautrus, nervingas ir t.t. (nepabijokit ir "pagražinti" situacijos, šiuo atveju - tai tik į naudą). Mūsų poliklinikoje reikalaujama, jog psichiatras įrašytų, kad vaikui reikalinga slauga sanatorioe. Kitur - nežinau, gal užtenka šeimos gydytojo įrašo. Žodžiu, esmė ta, kad gydytojas turi jus siųsti į gydytojų konsultacinę komisiją (GKK), kad ši leistų ir jums vykti kartu  su vaiku į sanatoriją. Bent jau pas mus su GKK nebūna jokio vargo ir šį reikalą sutvarko per 3 minutes. Lygiai tiek, kiek trunka padėti parašus.
Gal aš čia neaiškiai ir sudėtingai aprašiau, bet iš esmės - tai lengvas kelias. (jei kada prisireiks smulkiau - kreipkitės į AŽ)
Dėl rezervacijos - nieko negaliu patarti, mes į Druskininkus pernai registravomės prieš mėnesį (vasarą),

Aciu labai, pasidomesiu musu poliklinikoje. Mes pas seimos gydytoja privacioje lankomes, bet tikiuosi, kad ir ten jie gales tokia komisija sukurti. Nes musu situacijoje nieko grazinti nereikia, jis tikrai ir be pagrazinimu vienas neisbutu del kruvos priezasciu...

Atsakyti
Merginos beviltiškai pasijauciau siandiena doh.gif
Jau dejau galva, kad mano sūnus gerbia mergaites, saugo doh.gif bet velnias kaip jis pažemino mergina CIA sanatorijoje, kokiais žodžiais, daiktus suvare doh.gif baisiai žodžiais išdavė. Nū gyvenime taip neskelbė skausmas toks didelis, matau, kad jis kai atsikvosejo jam atrodo įvyko šokas ką padare doh.gif kaip man elgtis ką patarsite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 04, 15:40)
Merginos beviltiškai pasijauciau siandiena doh.gif
Jau dejau galva, kad mano sūnus gerbia mergaites, saugo doh.gif bet velnias kaip jis pažemino mergina CIA sanatorijoje, kokiais žodžiais, daiktus suvare doh.gif baisiai žodžiais išdavė. Nū gyvenime taip neskelbė skausmas toks didelis, matau, kad jis kai atsikvosejo jam atrodo įvyko šokas ką padare doh.gif kaip man elgtis ką patarsite g.gif


Ar jie del kazko susipyko? Ivyko kazkoks konfliktas?
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 02 04, 17:08)
Ar jie del kazko susipyko? Ivyko kazkoks konfliktas?




Kalbejausi su abiem pusėmis gavosi, kad aš iš savo nematau kodėl jis taip pasielgė, pasirodyti kad jau vyras doh.gif
Nubaudziau Liepiai atsiprašyti ir atpirkti sugadintus daiktus, laukiu kol gris iš sanatorijos mokyklos ką pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 04, 16:10)
Kalbejausi su abiem pusėmis gavosi, kad aš iš savo nematau kodėl jis taip pasielgė, pasirodyti kad jau vyras doh.gif
Nubaudziau Liepiai atsiprašyti ir atpirkti sugadintus daiktus, laukiu kol gris iš sanatorijos mokyklos ką pasakys.


Nu nesmagu labai. O ka jis pats sako apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 02 04, 17:32)
Nu nesmagu labai. O ka jis pats sako apie tai?




Nieko kaip visada tyli ir nekalbes, o jei kalbės tai tik po kekių dienu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 04, 16:35)
Nieko kaip visada tyli ir nekalbes, o jei kalbės tai tik po kekių dienu doh.gif


Nu ka dabar,kartis gi neisit. Pasikalbesit po keliu dienu. O dabar svarbu atsiprasyt ir daiktus atpirkt 4u.gif O siaip tai visos gi zinom,kad is musiskiu stebuklu,tai visko gali tiketis. O ta mergaite viena sanatorijoj?
Kaip siaip jums ten sekasi? Kurioje esate?
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 02 04, 17:51)
Nu ka dabar,kartis gi neisit. Pasikalbesit po keliu dienu. O dabar svarbu atsiprasyt ir daiktus atpirkt  4u.gif  O siaip tai visos gi zinom,kad is musiskiu stebuklu,tai visko gali tiketis. O ta  mergaite viena sanatorijoj?
Kaip siaip jums ten sekasi? Kurioje esate?



Mano Bernui 14 o merginai 16 taip ji viena sanatorijoje, esame Palangos gintare.

Nežinau, ziuresiu kaip seksis kai grisime, jei taip pat sunkiai jau esu garantuota registruosiu i naująja vilnia, jau nebematau kitos išeities.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 04, 17:04)
Mano Bernui 14 o merginai 16 taip ji viena sanatorijoje, esame Palangos gintare.

Nežinau, ziuresiu kaip seksis kai grisime, jei taip pat sunkiai jau esu garantuota registruosiu i naująja vilnia, jau nebematau kitos išeities.


Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Tokiems vaikams labai sunkiai sekasi suvaldyti pyktį, jei kas sunervina.
Mano mergina kai susinervina mane ir išvadina visokiais žodžiais (nu, dar ne keiksmažodžiais, bet "durne durneliausia" būnu). Paskui klausiu - kodėl taip darai - juk žinai, kad aš supyksiu ir būsi nubausta. Sako - nesusivaldau.
Ir supyksta kartais "lygioj vietoj", tiesiog be priežasties (bent jau mano akimis taip atrodo). Kartais - pati matau - nuovargis įtakoja pyktį. Galbūt ir Jūsų atveju - procedūros, mokykla... Gal tiesiog vaikas pavargo. Nes aš pati matydavau sanatorijoj, kaip vaikas pavargsta VIEN nuo procedūrų (mes važiuojam vasarą, tai mokykla atkrenta).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguona Raudonoji: 05 vasario 2014 - 09:45
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 02 05, 10:42)
Tokiems vaikams labai sunkiai sekasi suvaldyti pyktį, jei kas sunervina.
Mano mergina kai susinervina mane ir išvadina visokiais žodžiais (nu, dar keiksmažodžiais, bet "durne durneliausia" būnu). Paskui klausiu - kodėl taip darai - juk žinai, kad aš supyksiu ir būsi nubausta. Sako - nesusivaldau.
Ir supyksta kartais "lygioj vietoj", tiesiog be priežasties (bent jau mano akimis taip atrodo). Kartais - pati matau - nuovargis įtakoja pyktį. Galbūt ir Jūsų atveju - procedūros, mokykla... Gal tiesiog vaikas pavargo. Nes aš pati matydavau sanatorijoj, kaip vaikas pavargsta VIEN nuo procedūrų (mes važiuojam vasarą, tai mokykla atkrenta).




Man butu lengviau, kad jis įvardintų, Nū pavargo, Nū supyko, Nū dar kas nors, sako nežinau kodel doh.gif tada gali spręsti ar keisti kažką duoti pailsėti vaikui, Nū bet ne unsure.gif
Atsakyti