Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 10, 19:22)
ar cia per lenku/lietuviu linija perkant tokia kaina g.gif

taip, cia kosmetika daug pigiau. cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2012 03 10, 21:05)
taip, cia kosmetika daug pigiau.  cool.gif  cool.gif

nesupratau rolleyes.gif kiek ziurejau kainas lenku svetainej, tai TIME DEFIANCE kremai beveik keturiasdesimt litu pigesni perkant per anglus, ne per lenkus.dekoratyvine kosmetika taip pat.
reiskia norint gauti dar pigiau, reikia nusipirkt lenkiskai/lietuviska licenzija a, g.gif bet ar pigiau yra geriau?
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 11, 10:58)
nesupratau rolleyes.gif kiek ziurejau kainas lenku svetainej, tai TIME DEFIANCE kremai beveik keturiasdesimt litu pigesni perkant per anglus, ne per lenkus.dekoratyvine kosmetika taip pat.
reiskia norint gauti dar pigiau, reikia nusipirkt lenkiskai/lietuviska licenzija  a, g.gif bet ar pigiau yra geriau?

Nezinau, pvz. ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Dieninis apsauginis kremas SPF 15 kainuoja Lietuvoje 111lt, bet darant uzsakyma uz tam tikra balu skaiciu, dar bus pigiau, o pas anglus toks kremas kainuoja 31.25 svaru. Nu tai skaiciuokit. smile.gif
Dauguma prekiu gaunasi uz ta pacia kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola****: 11 kovo 2012 - 11:27
QUOTE(ringav @ 2012 03 10, 18:40)
Labas 4u.gif iš Artistry jums tiktų drėkinamasis makiažo pagrindas stikliniame buteliukas su dozatoriumi,kaina apie 65 litus. mirksiukas.gif


Kalbate apie ta kur su juodu kamsteliu?
Atsakyti
Taip,stiklinis buteliukas su juodu kamšteliu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 11, 10:58)
nesupratau rolleyes.gif kiek ziurejau kainas lenku svetainej, tai TIME DEFIANCE kremai beveik keturiasdesimt litu pigesni perkant per anglus, ne per lenkus.dekoratyvine kosmetika taip pat.
reiskia norint gauti dar pigiau, reikia nusipirkt lenkiskai/lietuviska licenzija  a, g.gif bet ar pigiau yra geriau?

Tai aišku,kad gaunasi ir pigiau ir geriau,nes dar į namus atveža mirksiukas.gif
Atsakyti
zinot, gali ir uzdyka atiduoti... neveikia man kremai is sitos linijos:mmm turiu galvoj lenku/lietuviu. ju nebent pirma karta perkancios gali noreti, palyginusios kaina, o indeliai jug tokie patys lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viola**** @ 2012 03 11, 12:24)
Nezinau, pvz. ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Dieninis apsauginis kremas SPF 15 kainuoja Lietuvoje 111lt, bet darant uzsakyma uz tam tikra balu skaiciu, dar bus pigiau, o pas anglus toks kremas kainuoja 31.25 svaru. Nu tai skaiciuokit.  smile.gif
Dauguma prekiu gaunasi uz ta pacia kaina.

o jus niekad nesusimastet kodel pas anglus 31.25, o pas lietuvius vos 25, palyginus svarais.ka? g.gif
bet vistiek nieko nesuprantu bigsmile.gif 208zlotai, tai ne 111lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 11 kovo 2012 - 21:02
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 11, 22:00)
zinot, gali ir uzdyka atiduoti... neveikia man kremai is sitos linijos:mmm turiu galvoj lenku/lietuviu. ju nebent pirma karta perkancios gali noreti, palyginusios kaina, o indeliai jug tokie patys lotuliukas.gif
Papildyta:

o jus niekad nesusimastet kodel pas anglus 31.25, o pas lietuvius vos 25, palyginus svarais.ka? g.gif
bet vistiek nieko nesuprantu bigsmile.gif 208zlotai, tai ne 111lt.

O jau anglu linijos toks pat ale veikia ? g.gif
Atsakyti
Negaliu klausytis/skaityti tokios demagogijos. Niekad nesu pirkusi nei vieno indelio kremo iš UK ar USA Amway. Bet neradau sau tinkamesnio drėkinamojo kremo nei Beautycycle water. Naudoju jau ne pirmą indelį. Tai koks stebuklas mane veikia? Klausimas: ar pati Raimonda yra bent vieną kremo indelį per amway-lithuania pirkusi, ar tik svarbu pašūkaut: LT tai jau šūūūūūdas, o UK - nesenkatins stebuklų šulinėlis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2012 03 12, 01:24)
O jau anglu linijos toks pat ale veikia ?  g.gif

ale isivaizduokit veikia :bigsmile:todel
turiu itarimu, kad ne toks pats rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 12 kovo 2012 - 10:14
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 12, 11:11)
ale isivaizduokit veikia :bigsmile:todel
turiu itarimu, kad ne toks pats rolleyes.gif

esu NELOJALI lenku/lietuviu linijai , ne tik todel
kad kremai "neveikia", milteliai neskalbia, bet ir siaip
labai jau dau neaiskiu vietu tenai 4u.gif todel
su kvietimais ir pasiulymais, NEVARKIT!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 12, 12:01)
esu NELOJALI lenku/lietuviu linijai , ne tik todel
kad kremai "neveikia", milteliai neskalbia, bet ir siaip
labai jau dau neaiskiu vietu tenai  4u.gif todel
su kvietimais ir pasiulymais, NEVARKIT!!!!!!!!!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors nuotaika pakelet lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2012 03 12, 09:50)
Negaliu klausytis/skaityti tokios demagogijos. Niekad nesu pirkusi nei vieno indelio kremo iš UK ar USA Amway. Bet neradau sau tinkamesnio drėkinamojo kremo nei Beautycycle water. Naudoju jau ne pirmą indelį. Tai koks stebuklas mane veikia?  Klausimas: ar pati Raimonda yra bent vieną kremo indelį per amway-lithuania pirkusi, ar tik svarbu pašūkaut: LT tai jau šūūūūūdas, o UK - nesenkatins stebuklų šulinėlis?  doh.gif

Susidariau nuomone , kad i Raimona nereikia kreipti demesio, nes jos vistiek poziuris i pasauli ir visa ideologija keistoka biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau seniai reikėjo tokią išvadą padaryti mirksiukas.gif 3 metai perku ir vartoju iš pradžių iš amway.pl, dabar iš amway-lithuania.com smile.gif Viskas išsiskalbia, išsivalo, geriam kavą, valgom makaronus, naudojam aliejų ir balzamiko actą, vitaminai puikiai pakėlė mūsų su vyru ir dviejų paauglių imunitetą ( neatsimenu kada paskutinį kartą temperatūrą vaistais mušėm,nes tik čia dalyvaudama sužinojau kaip galima tai padaryti vitaminų pagalba). Pati naudojau iš pradžių Artistry essentials, dabar naudoju TIME DEFIANCE, vyras naudoja TOLSOM kosmetiką ir viskas kuo puikiausiai veikia thumbup.gif Sakysit fanatikai ? Man tas pats ką apie mane galvoja tongue.gif O jeigu kažkam alergija ar atmetimo reakcija nuo Amway produkcijos iš PL ar LT, tai jokiu būdu nepirkit ir nenaudokit, kam kankinti save smile.gif
Atsakyti