Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

Ligita69 visas tekstas atrodo lyg būtų mano rašytas,tik būtų mažas pataisymas,mes 7 metai naudojamės ir esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 12, 11:01)
esu NELOJALI lenku/lietuviu linijai , ne tik todel
kad kremai "neveikia", milteliai neskalbia, bet ir siaip
labai jau dau neaiskiu vietu tenai  4u.gif todel
su kvietimais ir pasiulymais, NEVARKIT!!!!!!!!!

O kodel taip bijote LT Amway? biggrin.gif Prisijunkit ir viskas bus aisku biggrin.gif
Jei Jus esate tokia kompetinga Amway reikaluose tai tikrai turetumet zinoti, kad kremai ir visa kita VISUR VIENODA, nes visa produkcija gamina viename fabrike USA. As tuo tikrai isitikinau, nes perku ir LT ir is UK.
Atiprasau uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligita69 @ 2012 03 12, 13:03)
Tai jau seniai reikėjo tokią išvadą padaryti mirksiukas.gif 3 metai perku ir vartoju iš pradžių iš amway.pl, dabar iš amway-lithuania.com smile.gif Viskas išsiskalbia, išsivalo, geriam kavą, valgom makaronus, naudojam aliejų ir balzamiko actą, vitaminai puikiai pakėlė mūsų su vyru ir dviejų paauglių imunitetą ( neatsimenu kada paskutinį kartą temperatūrą vaistais mušėm,nes tik čia dalyvaudama sužinojau kaip galima tai padaryti vitaminų pagalba). Pati naudojau iš pradžių Artistry essentials, dabar naudoju TIME DEFIANCE, vyras naudoja TOLSOM kosmetiką ir viskas kuo puikiausiai veikia thumbup.gif Sakysit fanatikai ? Man tas pats ką apie mane galvoja tongue.gif O jeigu kažkam alergija ar atmetimo reakcija nuo Amway produkcijos iš PL ar LT, tai jokiu būdu nepirkit ir nenaudokit, kam kankinti save smile.gif

Labai super parasyta thumbup.gif Pritariu thumbup.gif
Beje, ir mane domintu kaip galima nusimusti temperatura vitaminu pagalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2012 03 12, 13:48)
O kodel taip bijote LT Amway?  biggrin.gif Prisijunkit ir viskas bus aisku  biggrin.gif
Jei Jus esate tokia kompetinga Amway reikaluose tai tikrai turetumet zinoti, kad kremai ir visa kita VISUR VIENODA, nes visa produkcija gamina viename fabrike USA. As tuo tikrai isitikinau, nes perku ir LT ir is UK.
Atiprasau uz  poster_offtopic.gif

jezus marija !!!!!!!!ar jus lietuviskai nesuprantat ar temos nesekat?NELOJALI LENKU LINIJAI!!!!!!!!sita klausima uzbaigiam visiem laikam
buvau prisijungus,Varsuvos linijoj trys metai...laiko gaila labiausiai. verysad.gif
ir vel jus man su tais lenkais nervus tasot.tarpkito gamintojas tikrai vienas, bet rinkos penkios.Europos rinka dalijasi i rytu ir vakaru.kiekviena rinka gali pas ta pati gamintoja uzsisakyti gaminiu pagal savo rinkos poreiki( t.y keisti gaminio sudeti, pagal savo rinkos poreikius 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(saliutas @ 2012 03 12, 12:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nors nuotaika pakelet  lotuliukas.gif
Papildyta:

Susidariau nuomone , kad i Raimona nereikia kreipti demesio, nes jos vistiek poziuris i pasauli ir visa ideologija keistoka  biggrin.gif

iki ideologijos toli, toli.tiesiog turiu savo nuomone, kuri nebutinai su jusu turi sutapt smile.gif bet ar tai blogai? is viso tema apie grozi, sveikata, o jusi ideologija krypstat
Papildyta:
QUOTE(Ligita69 @ 2012 03 12, 13:03)
Tai jau seniai reikėjo tokią išvadą padaryti mirksiukas.gif 3 metai perku ir vartoju iš pradžių iš amway.pl, dabar iš amway-lithuania.com smile.gif Viskas išsiskalbia, išsivalo, geriam kavą, valgom makaronus, naudojam aliejų ir balzamiko actą, vitaminai puikiai pakėlė mūsų su vyru ir dviejų paauglių imunitetą ( neatsimenu kada paskutinį kartą temperatūrą vaistais mušėm,nes tik čia dalyvaudama sužinojau kaip galima tai padaryti vitaminų pagalba). Pati naudojau iš pradžių Artistry essentials, dabar naudoju TIME DEFIANCE, vyras naudoja TOLSOM kosmetiką ir viskas kuo puikiausiai veikia thumbup.gif Sakysit fanatikai ? Man tas pats ką apie mane galvoja tongue.gif O jeigu kažkam alergija ar atmetimo reakcija nuo Amway produkcijos iš PL ar LT, tai jokiu būdu nepirkit ir nenaudokit, kam kankinti save smile.gif

ka mes ir darom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 12 kovo 2012 - 17:28
.Europos rinka dalijasi i rytu ir vakaru.kiekviena rinka gali pas ta pati gamintoja uzsisakyti gaminiu pagal savo rinkos poreiki( t.y keisti gaminio sudeti, pagal savo rinkos poreikius
Visiškas briedas,kaip tai rinka gali užsisakyti pas tą patį gamintoją ?
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 12, 22:51)
.Europos rinka dalijasi i rytu ir vakaru.kiekviena rinka gali pas ta pati gamintoja uzsisakyti gaminiu pagal savo rinkos poreiki( t.y keisti gaminio sudeti, pagal savo rinkos poreikius 
Visiškas briedas,kaip tai rinka gali užsisakyti pas tą patį gamintoją ?

oi, oi!praleidau viena zodi doh.gif .gali keisti sudeti pagal savo rinkos vartototoju poreikiusjus atkreipkit demesi, kad ir i multuvitaminus.pas lenkus su jodu, pas vokiecius bent jau anksciau buvo be.ir taip visur.ir milteliai, ir kremai, ir sampunai ir t.t.
Atsakyti
gal jau turit naujus ESCAPE to PARADISE rinkinius?bandet?
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 13, 20:55)
gal jau turit naujus ESCAPE to PARADISE rinkinius?bandet?

Apie ką čia kalba eina? g.gif
Atsakyti
lenku linijoj turbut tokiu ner, tai kažkas su savim pasikalbėt atėjo... o jeigu ir būtų, tai juk lenkiška linija, tai negi įdomi nemėgstančiai lenkų linijos ši produkcija ir nuomonė apie tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2012 03 13, 22:08)
lenku linijoj turbut tokiu ner, tai kažkas su savim pasikalbėt atėjo... o jeigu ir būtų, tai juk lenkiška linija, tai negi įdomi nemėgstančiai lenkų linijos ši produkcija ir nuomonė apie tai?  g.gif

Lenkų linijoj tokie yr lotuliukas.gif Ir yra kas jau turi ir naudoja thumbup.gif , bet kadangi nuo UK skiriasi tai nėr apie ką net pradėt diskutuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligita69 @ 2012 03 14, 00:44)
Lenkų linijoj tokie yr  lotuliukas.gif Ir yra kas jau turi ir naudoja thumbup.gif , bet kadangi nuo UK skiriasi tai nėr apie ką net pradėt diskutuot mirksiukas.gif

kaip poniom patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 14 kovo 2012 - 09:54
koks gražus naujas Amway puslapis thumbup.gif [COLOR=yellow]Ar kalba apie Jūros peizažo paletę akių ir skruostų makiažui?tos dar neturiu,bet kiek to gerio namie turiu ankščiau pirkto doh.gif tik dažyk ir dažyk,tik gražėk ir spindėk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringav: 14 kovo 2012 - 11:26