Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepiantis medumi..arba saugiai,greitai ir lengvai

neapsakomai graži istorija wub.gif visą laiką sakitydama buvau sudėjusi rankas kaip maldai, tik sunėrusi pirštus ir kuo toliau skaičiau, tuo tvirčiau spaudžiau rankas biggrin.gif Sveikinimai su trečiuoju mažyliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia @ 2012 03 08, 11:30)
Tai vat ir sakau, kad turite įpatingą talentą įtikėti norimais dalykais  tongue.gif 
100% atsimenu Jūsų nėštumo džiaugsmus ir vargus. O ir ypatingus talentus - matyti kitiems nematomą.  mirksiukas.gif Taigi ir datą visą laiką teigėte 2009 09 09, ypač faktą, kad pati dukra pasakė gimsianti tokią ypatingą dieną ( būtent ne gydytojų nustatyta data), o va kaip matom paskui ir nusikėlė tiek data, tiek ir visa istorija.
Na nieko, svarbu Jums taip tinka ir patinka. thumbup.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
čia ne dukros gimdymo istorjja, o antro sūnaus doh.gif doh.gif doh.gif
ir 2009 09 09 data yra PIRMO vaiko gimdymo terminas tiek pagal paskutines mmm, tiek pagal echoskopą. Nesuprantu, kas jums čia neaišku... Kai pastoja moterys ir nustatoma gimdymo termino data, tai jos juk ir sako, kad "gimdysiu vasario pradžioje" (tarkim). O kai vaikas gimsta kiek anksčiau (ar dukros atveju dviem dienom vėliau), tai jau tampa sausio mėnesio vaikelis. Bet kažkaip niekas tos moters, kuri sakė : "Mano vaikelis pasirinko pas mus ateiti vasario pradžioje" nekaltina, kad mažylis gimė sausio pabaigoje blink.gif
ar man jau hormonai siaučia ir aš nesuprantu šitos diskusijos prasmės?
Atsakyti
Tikrai pati graziausia mano skaityta gimdymo istorija! wub.gif
Gal kad parasyta taip artimai,tiesiog toks gimdymas apie koki svajoju as..Po sunkaus sunkaus pirmo, svajoju apie toki kaip Tavo...
Tu tiesiog neitiketina!!ir aisku turi nusotabia Dievo dovana rasyti...
Sveikatos ir Dievo palaimos visai nuostabiai Jusu seimynai wub.gif
Papildyta:
O tai forumo dalyvei vardu Ciocia ( doh.gif ) tai noriu palinket nepavydet ir jei neturi ka pasakyt tai patylet mirksiukas.gif .Toli dar jums iki tokiu minciu ir tokio saminingumo, ponia Ciocia lotuliukas.gif
Atsakyti
Vauv wub.gif wub.gif wub.gif .Skaiciau ir taip isijauciau,kad gimdziau kartu biggrin.gif .Sekmes ir laimes jums.Lauksiu treciojo pasakojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaiciau abi istorijas wub.gif wub.gif wub.gif

jausmai manau visoms mamoms vienodi, nepakartojamai papasakota, perteikta taip, kad net persismelkia wub.gif wub.gif

aukit sveiki, guvus, protingi 4u.gif

lauksim trecios istorijos blush2.gif
Atsakyti
Nu mamka saunuole ,taip issamiai ,graziai aprasyt ne kiekviena sugebetu 4u.gif 4u.gif 4u.gif vaikams bus puikus atsiminimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleva: 15 kovo 2012 - 16:29
Sveika Loveco laaaabai grazi istorija..tikrai tokia iskirtine,silta..išjausta..na neturiu žodžių blush2.gif
beja musu gimdymo data buvo numatyta ta pati 2011 02 05..tik mano sūnelis gimė 02. 10..gimdymo namai tie patys, tik istorija kitokia..labiau primenanti tavo pirmąją..nors irgi norėjau kuo natūraliau, todėl labai tikiuosi jeigu bus antra istorija, kad bus panašesnė į šitą wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 03 07, 12:11)
parašiau po tema - Kauno Krikščioniškuose. Čia net iš kitų miestų važiuoja, nes garsėja savo natūraliais gimdymais bei galimybe gimdyti VANDENYJE. Aš irgi kažkaip galvojau, bet paskui per gimdymą poreikio neatsirado, tai ir nepasinaudojau tuo smile.gif



Graži, gera ir įkvepianti (gimdyti natūraliai) istorija.

Ypač malonu, kad apie KKGN smile.gif Aš irgi ten gimdžiau (mūsų trečiąją), džiaugiausi sąmoningu bei natūraliu kaip tavo gimdymu ir mamos rankas primenančia gimdymo namų aura (gydytoja, akušere, slaugėmis).

Mielai pakartočiau ax.gif
Atsakyti
Loveco, tu kaip geroji raganaite bigsmile.gif , Viska sugebi numatyti, lyg ir uzkalbeti, tiksliau sakant pati save uzprogramuoji tam tikriems ivykiams, kurie butent taip ir vystosi. Sekmes didziausios tau ir jusus seimynai 4u.gif Laukime kartu to nuostabaus jausmo dar karta ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai šauni istorija 4u.gif Daug ko galima pasimokyti būsimoms mamytėms smile.gif
Atsakyti
neapsakoma.... ir as svajoju taip gimdyti- pati. aciu uz istorija 4u.gif
Atsakyti
Loveco-NUOSTABU wub.gif Negalejau atsitraukti wub.gif Taip graziai,jausmingai nupasakota wub.gif Truksta zodziu wub.gif Beje,KKGN thumbup.gif Ir mano abi pupos ten isvydo pasauli wub.gif SEKMES JUMS,LAUKSIM TRECIOSIOS ISTORIJOS 4u.gif NEI KIEK NEABEJOJU,JOG BUS NUOSTABI 4u.gif
Atsakyti