Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepiantis medumi..arba saugiai,greitai ir lengvai

geras dalykas tas pozityvumas ir saviįtaiga, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2012 06 12, 17:03)
neapsakoma.... ir as svajoju taip gimdyti- pati. aciu uz istorija  4u.gif



QUOTE(Vijora @ 2012 07 15, 21:58)
Loveco-NUOSTABU wub.gif Negalejau atsitraukti wub.gif Taip graziai,jausmingai nupasakota wub.gif Truksta zodziu wub.gif Beje,KKGN  thumbup.gif Ir mano abi pupos ten isvydo pasauli wub.gif SEKMES JUMS,LAUKSIM TRECIOSIOS ISTORIJOS 4u.gif NEI KIEK NEABEJOJU,JOG BUS NUOSTABI 4u.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Pasakiška istorija wub.gif ,net trūksta žodžių wub.gif wub.gif wub.gif stiprybės ir laukiam trečios dalies 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija, kuo didziausios sekmes ir laukiame tesinio wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazus abu vaikuciu atsiradimai siame pasaulyje, tiesiog viskas isjausta, perteikta taip vaizdingai, kad isijauti i jusu role. bigsmile.gif
O kokie vaikuciu vardai? Jei nenorite- galite nesakyti. Siaip smalsu, kaip savo aukselius pavadinot ax.gif
Papildyta:
QUOTE(etuknots @ 2012 08 27, 12:37)
Pasakiška istorija wub.gif ,net trūksta žodžių wub.gif  wub.gif  wub.gif stiprybės ir laukiam trečios dalies 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Cia kaip kokie trys nuostabios knygos tomai thumbup.gif
Atsakyti
Tobula wub.gif šaunuolė Jūs, svajonių gimdymas ne kitaip wub.gif sėkmės didžiausios dabar jau su trimis aukseliais 4u.gif
Atsakyti
Nuostabios istorijos, skaiciau su dideliu susidomejimu abi ax.gif Lauksim trecios 4u.gif
Atsakyti
Jus nereali:) Beje, musu antrieji vaikai vienmeciai ir Jus ikvepetete mane naudoti daugkartines sauskelnes:) Ciu ir sekmes Jusu gausiai seimynai:)
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 02 27, 22:38)
Jus nereali:) Beje, musu antrieji vaikai vienmeciai ir Jus ikvepetete mane naudoti daugkartines sauskelnes:) Ciu ir sekmes Jusu gausiai seimynai:)


dėkoju 4u.gif
Atsakyti
labai faina istorija, svarbiausia, kad mama yra saunuole!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Ačiū už tokį šiltą, pilną pozityvumo ir sąmoningumo pasakojimą 4u.gif

O trečio gimdymo pasakojimo neradau... ax.gif
Atsakyti
Vis neparasau treciosios istorijos,gal kad pats gimdymas buvo labai greitas,lengvas,paprastas smile.gif parasysiu....
Atsakyti