Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

QUOTE(saulute32 @ 2013 03 13, 16:06)
o kur? g.gif Mano dalyvavimas labai priklauso nuo vietos blush2.gif

tai neaišku kur, kai bus preliminarus sąrašiukas, tai tada apie vietą galvot reikės.Gal kokių pasiūlymų yra.
Atsakyti
Na kol kas nesirašau į sąrašiuką, nes kaip tik planuojam klasės susitikimą 10m baigimo proga, renkam datą ir kol kas pirmauja 08.03 data, na nedaug atsilieka 08.17 data... Na įsirašysiu kai jau tiksliau žinosiu, nes norėtųsi sudalyvauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2013 03 13, 17:15)
tarp vilniaus ir klaipedos lotuliukas.gif

labai informatyvu biggrin.gif i sarasa isirasysiu (arba ne) kai bus aiski vieta ax.gif
Atsakyti
http://www.priedubys...x.php/kontaktai
Atsakyti
Manau tokį preliminarų sąrašiuką galim pasidaryt. Susiplanuot jei didelio noro yra juk galima, neskaitau kai atsitinka netikėta kas.

Rugpjūčio pirma savaitė (tiksliau rugpjūčio 4 d. sekmadienis)
1. Nemarioji
2.Ieva
3. Serena
4. Deire
5. kuzyte
6. LUI

Vieta kaip ir nesvarbu, tik rugpjutis gali netikt

Atsakyti
Labutis
Man taip pat gali rugpjutis netikti, ypac pradzia, nes pradzioje gal keleta dienu atostogu pasiimsiu, tai noresis kartu su seima islekti kur nors, nes vyras tuo laiku zinau kadtures atostogas.
Tai dar nesirasau i sarasiuka.
Atsakyti
O aš taip pagalvojau, o jei liepos vidurį rinktis? blush2.gif tik tiek kad pagalvojau, kad didelė tikimybė kad bus labai karšta g.gif Ir dar pagalvojau, gal nebūtina imti visos sodybos (gi nėra tas mūsų būrys toks didelis labai), būna autostradoje gi visokių pakelės kavinukių su pievomis, pasirinkti vieną kažkurią tarkim tarp Kauno ir Raseinių (na gausis maždaug vidurys tarp Vilniaus ir Gargždų ir ten suvažiuoti g.gif sutaupytume nuomai, blogiausiu atveju jei jau oras nelabai koks bus, tai manau kad bus kur prisėsti, WC irgi būtų, ką manot? g.gif Na nebent kitą vietą rinkumėmės, net nežinau kur čia dar tiktų daugiau mažiau visoms, bet man rodos ir tarp Panevėžio-Šiaulių panašus atstumas turėtų gautis vilnietėm ir Serenai, ar ne? g.gif Kaunui irgi berods panašiai g.gif ir Mažeikiškėms būtų arčiau nei iki Raseinių, ar ne g.gif
Atsakyti
sveikutes visos , mus dar priimtumete i meeta ? blush2.gif nebepasirodau forume , bet susitikt noreciau , netgi labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2013 03 14, 15:27)
O aš taip pagalvojau, o jei liepos vidurį rinktis? blush2.gif tik tiek kad pagalvojau, kad didelė tikimybė kad bus labai karšta g.gif Ir dar pagalvojau, gal nebūtina imti visos sodybos (gi nėra tas mūsų būrys toks didelis labai), būna autostradoje gi visokių pakelės kavinukių su pievomis, pasirinkti vieną kažkurią tarkim tarp Kauno ir Raseinių (na gausis maždaug vidurys tarp Vilniaus ir Gargždų ir ten suvažiuoti g.gif sutaupytume nuomai, blogiausiu atveju jei jau oras nelabai koks bus, tai manau kad bus kur prisėsti, WC irgi būtų, ką manot? g.gif  Na nebent kitą vietą rinkumėmės, net nežinau kur čia dar tiktų daugiau mažiau visoms, bet man rodos ir tarp Panevėžio-Šiaulių panašus atstumas turėtų gautis vilnietėm ir Serenai, ar ne? g.gif Kaunui irgi berods panašiai g.gif ir Mažeikiškėms būtų arčiau nei iki Raseinių, ar ne g.gif

irgi gera mintis su ta pakelės užeiga thumbup.gif o kas liečia atstumus, tai kol kas panašu, kad iš Kauno tik aš viena būsiu, tai man asmeniškai atstumas nesvarbu, kad tik diena tiktų tongue.gif
Atsakyti
Na vis dėlto, pasirodo man tas rugpjūčio savaitgalis bus laisvas thumbup.gif kol kas, tikiuosi kokių vestuvių nebus biggrin.gif o tai yra tokia rizika, kad teks dalyvauti dviejose biggrin.gif bet čia apskritai gali ir nei vienų vestuvių nebūti, žodžiu kol kas tada meetą planuoju tai dienai biggrin.gif
Atsakyti
Auduse, sveika giva 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu tas sąrašas nedidukas, o dėl tos pakelės, tai visai nieko ir jokių įsipareigojimų nieko...nutart vietą ir psio..kas gali atvažiuoja.

arba siūlau pas save sode jei nedaug mūsų būtų.pramogų vaikams įvalias mirksiukas.gif
Atsakyti