Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(agpa @ 2012 04 03, 15:48)

aūū, gal turit? niekaip nesuprantu, kam tas magnetas reikalingas.. blush2.gif

matėt, kiek naujienų bigsmile.gif


is aprasymo kiek suprantu jis skirtas indams kurie skirti indukcinems vyriklems, t.y. pagal viska jis prilimpa prie dugno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 03, 15:06)
Vakar is Kauno vuvykote i Lenkijos ikea? Gal norite kada fotosesija padaryti jei vel vyksite? 

ne, ne lenkijos, o oslo ikejoje. kol kas ji man visai netoliese smile.gif man varsuvos ikejoje labiau patiko, daug grazesne ir didesne ekspozicija.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 03, 12:29)
Tarp kitko, kažkas klausė, ar POLARVIDE pledas nesielektrina. Turiu jį jau kelias savaites - nu kad kol kas nepastebėjau. Mano baltas, tai, žinoma, limpa po truputį visokie plaukeliai-pūkėliai (o dar kai vaikas mėgsta ant grindų numesti ir tampyti po visą namą, tai tuo labiau  doh.gif ), bet šiaip nėra tokio bjauraus traukimo, kaip kad būna kartais su sintetika. Man labai fainas jis, toks švelnus, ir nėra labai plonas, kaip pigusis IRMA pledas.


Apie pledą klausiau aš, dėkui už atsakymą 4u.gif

QUOTE(Cobre @ 2012 04 03, 16:02)
Va sitas rinkinukas nustebino blogaja to zodzio prasme. dangtelio kokybe tokia prasta, niekam nerekomenduociau pirkti. pirma karta susiduriu su tokia prasta ikejos kokybe.

http://www.ikea.com/...ducts/90176976/


Turiu šį rinkinuką ir labai juo džiaugiuosi, viskas puikiai veikia, dangteliai kaip dangteliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 04 03, 15:30)
Apie pledą klausiau aš, dėkui už atsakymą  4u.gif
Turiu šį rinkinuką ir labai juo džiaugiuosi, viskas puikiai veikia, dangteliai kaip dangteliai  g.gif

tie dangteliai, kai nusiima, tai vat tas plonas kantelis lengvai deformuojasi. vienas dangtelis uzsidejo lengvai. tai tiesiog galvojome, kad antras brokuotas. bet paskui pastebejom, kad tiesiog ne taip matyt pataikem nutaikyti is karto ir jis labai lengvai susideformavo. ta plona kanteli tiesiog galima su nagu spusteleti ir matysis, koks jis minkstas. kai jau uzsidaro, tai tada ta varstoma dalis funkcionuoja be problemu. bent jau kol kas.
gaila, kad raritet serija isimama is gamybos matyt, nes jau indeliu biriems produktams nebera. va si serija tai nepriekaistingos kokybes. aisku, ir kaina kita ax.gif gailiuosi, kad vis atideliojau ir nenusipirkau dar keliu indeliu. dabar jau nebera ju verysad.gif
bet jei jums gerai tarnauja, tada puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2012 04 03, 12:57)
nereali ideja, tik grauzikas itariu rema vistiek greit sugrauztu (bent jau maniske)  cool.gif
cia jauciu tik tik padarytas  biggrin.gif

Super idėja thumbup.gif Maniškis kažkaip ne iš graužiančiųjų, arba dar nesusivokęs, kad narvas graužtinas, tai labai gundausi, bet vat MB kažką numykė, kad "reikia įrankių..." blush2.gif Labai mūsų Rapolui patiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 04 03, 14:24)
turiu sita
http://www.ikea.com/...ducts/00089163/

irgi puikus, be priekaistu. paveiksliuke nesimato, bet ta dalis su skylutemis, tai ten idekliukas, kaip miniatiurinis puodukas (nemoku protingai apibudinti  blush2.gif ), kuris issiima.  lazdyno riesutus irgi gerai suskaldo  biggrin.gif


drinks_cheers.gif aš ir turiu, patenkinta, prieš tai dveji kitokie man lūžo doh.gif, česnaką spaudžiant, pas mamą irgi vieną sulaužiau unsure.gif, o šitas gerai laiko pora metų jau, riešutus ir aš išbandžiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 04 03, 16:11)
ne, ne lenkijos, o oslo ikejoje. kol kas ji man visai netoliese  smile.gif man varsuvos ikejoje labiau patiko, daug grazesne ir didesne ekspozicija.
O kaip idomu, neteko matyti Oslo ikejos. Gal matete Rubrik spalvotas virtuves ekspozicijoje? Ar galetumete pafotografuoti Oslo ikejos ekspozicijas, ypac virtuviu?
Atsakyti
Pasiemiau vaikiska kedute ir staliuka Svala, pasirodo nelakuoti, reiks nulakuot, kai surinksim nufotkinsiu ax.gif Bet koks simpatiskas vaikinukas dirba Ikeamarket wub.gif Vien del jo verta pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2012 04 03, 18:36)
Bet koks simpatiskas vaikinukas dirba Ikeamarket  wub.gif Vien del jo verta pirkt biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputa: 03 balandžio 2012 - 17:45
QUOTE(Cobre @ 2012 04 03, 15:02)
Va sitas rinkinukas nustebino blogaja to zodzio prasme. dangtelio kokybe tokia prasta, niekam nerekomenduociau pirkti. pirma karta susiduriu su tokia prasta ikejos kokybe.

http://www.ikea.com/...ducts/90176976/


Man normaliai, nieko blatno, bet ir nieko blogo g.gif Stovi sau spintelėje ir tiek ax.gif
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 04 03, 15:30)
Turiu šį rinkinuką ir labai juo džiaugiuosi, viskas puikiai veikia, dangteliai kaip dangteliai  g.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(LT saulele @ 2012 04 03, 17:00)
drinks_cheers.gif  aš ir turiu, patenkinta, prieš tai dveji kitokie man lūžo  doh.gif, česnaką spaudžiant, pas mamą irgi vieną sulaužiau  unsure.gif, o šitas gerai laiko pora metų jau, riešutus ir aš išbandžiau  blush2.gif  biggrin.gif

Oho, tai kokius česnakus taip spaudžiat? biggrin.gif Arba rankos bais stiprios wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 03 balandžio 2012 - 18:19
QUOTE(kuzyte @ 2012 04 03, 17:36)
Bet koks simpatiskas vaikinukas dirba Ikeamarket  wub.gif Vien del jo verta pirkt biggrin.gif


Aha flirt.gif Šiandien kaip sykis pasiėmiau iš jų savo mažulytį užsakymą, tai dabar galėsiu siurbti visokius mohito ir panašius kokteilius iš šių stiklinių POKAL vacation4.gif

Storo stiklo, tvirtos, kažkuri minėjo, kad ant dugno išspausta made in Russia, tai maniškės made in Bulgaria biggrin.gif Labai geras pirkinys, užskaitau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 03 balandžio 2012 - 18:37
QUOTE(Louhi @ 2012 04 03, 18:34)
Aha  flirt.gif Šiandien kaip sykis pasiėmiau iš jų savo mažulytį užsakymą, tai dabar galėsiu siurbti visokius mohito ir panašius kokteilius iš šių stiklinių POKAL  vacation4.gif

Storo stiklo, tvirtos, kažkuri minėjo, kad ant dugno išspausta made in Russia, tai maniškės made in Bulgaria  biggrin.gif Labai geras pirkinys, užskaitau  thumbup.gif

Ant kedutes Svalia irgi made in Russia biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas turit tokius?
http://www.ikea.com/...ducts/30219281/
Atsakyti