Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(meile_G @ 2012 04 03, 17:32)
O kaip idomu, neteko matyti Oslo ikejos. Gal matete Rubrik spalvotas virtuves ekspozicijoje? Ar galetumete pafotografuoti Oslo ikejos ekspozicijas, ypac virtuviu?

oi, kad ten as aplamai virtuviu ekspoziciju nemaciau biggrin.gif

QUOTE(Louhi @ 2012 04 03, 18:19)
Man normaliai, nieko blatno, bet ir nieko blogo  g.gif Stovi sau spintelėje ir tiek  ax.gif

tai isimk ir pabandyk ta antra juostele is vidaus su nagu ispausti mirksiukas.gif sakau, kadangi mes niekaip vieno induko nusipirke uzdaryti negalejom, tai pradejom aiskintis kame saknys. pasirodo del to minksto plastiko, kuris lengvai susikraipo. todel ir sakau, kad jei didele tikimybe deformuotis, tada kam toks reikalingas, paskui tikrai sudetingai uzsidare. arba as pripratusi prie geru, kokybisku, tai man sitas labai prastas susirode. tiesa, pirma mes uzdareme be problemu, tai kol nebutu kur paspaustas per laika ir issikraipes, tol ir mes nebutume pamate. antras iskart blogai uzsidarinejo, tiksliau visai neuzsidare del deformacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 03 balandžio 2012 - 18:47
QUOTE(kuzyte @ 2012 04 03, 18:36)
Pasiemiau vaikiska kedute ir staliuka Svala, pasirodo nelakuoti, reiks nulakuot, kai surinksim nufotkinsiu  ax.gif Bet koks simpatiskas vaikinukas dirba Ikeamarket  wub.gif Vien del jo verta pirkt biggrin.gif

Aha turi ta trukuma, kad nelakuotos, bet galima kokia nori spalva tepti tada biggrin.gif uztai jau patvarios kokios thumbup.gif mano studijoje vaikai iki pamokeles ir po jos vis stengiasi kuo ilgiau ant ju pasedeti, kol rengiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 04 03, 19:50)
Aha turi ta trukuma, kad nelakuotos, bet galima kokia nori spalva tepti tada biggrin.gif uztai jau patvarios kokios thumbup.gif mano studijoje vaikai iki pamokeles ir po jos vis stengiasi kuo ilgiau ant ju pasedeti, kol rengiasi biggrin.gif

MB sako kad nelakuojam, bet as manau reiktu nulakuot nes bus nutepliotas mazu rankyciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 04 02, 20:54)
Ir pjaustymo lentutes:

Pirmosios dvi tai lankstosi, realiai ant paveiksliuko parodyta, kad supjauscius darzoves ja sulankstai per puse ir be vargo viska supili i keptuve... Bandysiu ryt...  4u.gif
O ta balta tai kieta, bet patiko ji man, svarbiausia, kad visas galima plauti indaplovej. 4u.gif

turiu ir aš tokias.
tiksliau tas lanksčias turėjau seniau, bet per metus jos man taip gerokai apsipjaustė, tai išmečiau, ir tą baltą turiu, naudoju tik mėsai, kad nemaišyt su kitom.
atsargiai su indaplove, nedėk, kai plausi ant karščiausio, nes man pirma kart ji taip biški susilenkė, paskiau tiesiai nesilaikė, bet daugiau kažkaip vėl atsitiesė g.gif gal kai kitu kart vėsiau ploviau. bet šiaip patenkinta, kai tokia kaina tai ir pakeist dažnai galima.

QUOTE(***Natalija*** @ 2012 04 03, 08:03)
Mergaites, gal kam teko uzsakineti pakabas, domina kelnem, sijonams, va

http://www.ikea.com/...ducts/60078939/

LT ziurejau, panasio modeliuko tai apie 10-12 Lt  unsure.gif o mums reikia daug, tai nemaza suma gaunasi unsure.gif

turiu tokias. ir tas kitas baltiniams.
nu viskas normaliai negaliu nieko blogo pasakyt apie jas. ir nemažos jos.

QUOTE(Cobre @ 2012 04 03, 13:24)
turiu sita

irgi puikus, be priekaistu. paveiksliuke nesimato, bet ta dalis su skylutemis, tai ten idekliukas, kaip miniatiurinis puodukas (nemoku protingai apibudinti  blush2.gif ), kuris issiima.  lazdyno riesutus irgi gerai suskaldo  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš ir turiu tą
o va apie riešutus tai nepagalvojau biggrin.gif

QUOTE(kuzyte @ 2012 04 03, 17:43)

turiu, ką pasakyt apie juos?
dėžės be dangčio.
turiu raudonas tokias, tai ten su užtrauktuku užsidaro viršus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 03 balandžio 2012 - 20:23
Suprantu, kad klausimai apie Jurga jau daede cia visas, bet..

Ar atveze jie kazi uznesa baldukus? Nes busiu viena su vaiku namie, tai tikrai neuzsitysiu lovytes su ciuziniu ir kitom smulkmem doh.gif Sakau jei uznestu, tai butu super, o jei kieme tik iskraus, tai nezinau ka cia sugalvot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 04 04, 00:27)
Suprantu, kad klausimai apie Jurga jau daede cia visas, bet..

Ar atveze jie kazi uznesa baldukus? Nes busiu viena su vaiku namie, tai tikrai neuzsitysiu lovytes su ciuziniu ir kitom smulkmem doh.gif Sakau jei uznestu, tai butu super, o jei kieme tik iskraus, tai nezinau ka cia sugalvot unsure.gif


Man į 2 aukštą visada užneša mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 04 04, 00:27)
Suprantu, kad klausimai apie Jurga jau daede cia visas, bet..

Ar atveze jie kazi uznesa baldukus? Nes busiu viena su vaiku namie, tai tikrai neuzsitysiu lovytes su ciuziniu ir kitom smulkmem doh.gif Sakau jei uznestu, tai butu super, o jei kieme tik iskraus, tai nezinau ka cia sugalvot unsure.gif

Uznesa Mindaugas, bet jei labai dideli daiktai tai nzn ar vienas uznestu, nes Jurga nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 04 04, 06:43)
Uznesa Mindaugas, bet jei labai dideli daiktai tai nzn ar vienas uznestu, nes Jurga  nestuke.gif



Gal yra žinančių. kada Jurgai gimdyti? Pas juos visuomet užsakinėju, tai norisi orentuotis kažkaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 04 04, 09:28)
Gal yra žinančių. kada Jurgai gimdyti? Pas juos visuomet užsakinėju, tai norisi orentuotis kažkaip smile.gif

Tai gal nelabai susiję šie dalykai? Ir kažkaip labai jau asmeniški čia reikalai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 04 04, 10:46)
Tai gal nelabai susiję šie dalykai? Ir kažkaip labai jau asmeniški čia reikalai  blush2.gif

Tai kad tik apytiksli data domina.. Jei einam gimdymo atostogu informuojam kolegas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 04 03, 23:27)
Suprantu, kad klausimai apie Jurga jau daede cia visas, bet..

Ar atveze jie kazi uznesa baldukus? Nes busiu viena su vaiku namie, tai tikrai neuzsitysiu lovytes su ciuziniu ir kitom smulkmem doh.gif Sakau jei uznestu, tai butu super, o jei kieme tik iskraus, tai nezinau ka cia sugalvot unsure.gif

Pas mane atvažiavo Jurga viena, tai komodos aišku neužnešė. Gerai, kad mb netikėtai buvo namie, o šiaip tai būčiau į mašinos bagažinę įsidėjus, kol mb galėtų užnešt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 04 04, 10:34)
Pas mane atvažiavo Jurga viena, tai komodos aišku neužnešė. Gerai, kad mb netikėtai buvo namie, o šiaip tai būčiau į mašinos bagažinę įsidėjus, kol mb galėtų užnešt smile.gif


Na tikiuosi, kad i Kauna vis tik abu atvyks, nes kitaip pravalas bus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti