Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

Labai patinka man rūbeliai iš Happeak , turi tikrai nemažai , ir maikučių ir kelnyčių ir dž-emperių , tiek vasarai , tiek žiemai thumbup.gif kepurytės labai patinka Happeak , tikrai superines .Skalbiasi gerai o svarbiausia medžiagos geros .
Dar perkame Modi Du , turiu džnsiukus dviejus kolkas, esu patenkinta labai , būtų smagu kad siūtų didesnių dydžių , nes daugiausia turi iki 3 metų vaikams doh.gif jau 116-122 dydį gauti sunkiau būna .
Dar turiu komplekčiuką iš FlaxKids , labai patinka, gerai nešiojasi ir skalbiasi smile.gif O kitur man brangoka Muku , Mummymon ir t.t.t
Papildyta:
QUOTE(audra1980 @ 2012 03 12, 00:23)
Sveikos,sutinku, kad rubeliai lietuviu puikus, bet ir kainos "puikios". kazkaip man iki siol ranka nekyla tiek moket, nors labai gundausi. Dar ir auga vaikai kosminiu greiciu, kita ruba vos pora kartu pavyksta apvilkt. Tiesa, praejusi savaitgali Kaune Kaziuko mugeje matem moteri vaikiškais lininiais ir ne lininias rubeliais prekiaujancia - tai mergaitem sukneliu superiniu ir berniukam "hareminiu" kelniu visai fainu turejo. Dar ir kaina tokia prieinama. Dave vizitine - "Jolaine" vaidinasi. Tik tinklapis skurdokas...


Šiaip mano pastebėjimas yra toks, kad ypač haremines kelnes , galima imti dydžiu didesnes, ilgiau pakanka ir plius tas suktitimas gražiai atrodo , visai netrukdo , mes imame visada didesnes ir ilgai užtenka nes kainos tikrai nemažas ....
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2012 03 12, 13:04)
Šiaip mano pastebėjimas yra toks, kad ypač haremines kelnes , galima imti dydžiu didesnes, ilgiau pakanka ir plius tas suktitimas gražiai atrodo , visai netrukdo , mes imame visada didesnes ir ilgai užtenka nes kainos tikrai nemažas ....

Aš mažajam nupirkau 6-12 mėn (74 cm) haremines kelnytes, bet jam dar didokos, tai ilgam užteks. Jam metai ir devyni mėnesiai. O prieš tai buvome nupirkę 86 cm, tai žiauriai dar didelės, teko keisti. Labai patiko Happeak. Laukiu naujos kolekcijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 03 12, 12:41)
Aš mažajam nupirkau 6-12 mėn (74 cm) haremines kelnytes, bet jam dar didokos, tai ilgam užteks. Jam metai ir devyni mėnesiai. O prieš tai buvome nupirkę 86 cm, tai žiauriai dar didelės, teko keisti. Labai patiko Happeak. Laukiu naujos kolekcijos  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
mes irgi ilgai nesiojome 6-12men gal iki 1,10m thumbup.gif
Mes irgi laukiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 12, 13:49)
drinks_cheers.gif
mes irgi ilgai nesiojome 6-12men gal iki 1,10m  thumbup.gif
Mes irgi laukiam biggrin.gif


blink.gif Siandien uzsisakeme 110cm kelnytes, vaikinukas mano tokio ugio. Tai skeeeesim blink.gif dar dvejas paemiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ennga: 12 kovo 2012 - 13:12
QUOTE(ennga @ 2012 03 12, 13:09)
blink.gif  Siandien uzsisakeme 110cm kelnytes, vaikinukas mano tokio ugio. Tai skeeeesim  blink.gif  dar dvejas paemiau  unsure.gif

as savo 100 cm ugio vaikinukui paemiau 86 cm dydzio kelnes, tai dar didokos... blink.gif doh.gif labai jau neatitinka dydziu...
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2012 03 12, 14:24)
as savo 100 cm ugio vaikinukui paemiau 86 cm dydzio kelnes, tai dar didokos... blink.gif  doh.gif labai jau neatitinka dydziu...


doh.gif reiskias skesim doh.gif
Kaip as cia nepasiklausiau, Jusu mamyciu, kurios jau turite doh.gif
Atsakyti
Na ten su tom Hapeako kelnem idomiai doh.gif Mano berniukas yra 104cm, bet vienos kelnes 116 net i mazaja puse doh.gif o kitos ir 104 dideles doh.gif Idomiai ten su dydziais doh.gif Mergaitei turiu suknyte-bliuzona, tai vel ten 1.5-3 metu dydzio, bet dvimetei jau i mazaja puse doh.gif ilgis geras, bet rankoves trumpos ir per siauros doh.gif
Atsakyti
Tos kelnes, kur su kisenem, tai uzmazintos, na o tos, kur dabar per ispardavima yra, tai siaubingai uzdidintos.
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 03 12, 15:41)
Tos kelnes, kur su kisenem, tai uzmazintos, na o tos, kur dabar per ispardavima yra, tai siaubingai uzdidintos.





drinks_cheers.gif mes turim su kisenem mano vyrukas 84cm ėmėm 12-18men ir super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 12 kovo 2012 - 14:51
Gal kas zinote is kur nuspirkti striukyte ar paltuka pavasariui. Man patiko Modidu nuotraukose, bet kazin kaip kokybe..Na ir kaina didoka, bet buna pas juos akciju, gal uztaikyciau..
Neturiu galimybes nuvaziuot apziuret, nes mes gyvenam ne Lietuvoje.
Atsakyti
o ka pasakytumet apie OXOX?
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 03 12, 22:08)
o ka pasakytumet apie OXOX?


Man patinka, ypac dzemperiukai, kelnytes, pizamos - minksti, patogus, nenusiskalbia thumbup.gif Ir kaina, kai uztaikai nuolaida, labai puiki gaunasi bigsmile.gif Mes uzskaitem 4u.gif
Atsakyti