Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(dianita @ 2012 05 16, 13:52)
kas nors is jusu daro ka nors pilvui? pas mane lasinuku buvo, tai ziuriu nelabai graziai sukrito.. esant stipriai sviesai nelabai kaip atrodo... doh.gif

Pas mane pilvas irgi lyg su celiulitu butu,lb negrazu nors tikrai nesu apkuni,tai viska ka darau slaunims ta darau ir pilvui
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2012 05 16, 15:07)
Pas mane pilvas irgi lyg su celiulitu butu,lb negrazu nors tikrai nesu apkuni,tai viska ka darau slaunims ta darau ir pilvui


as irgi pradejau masazuoti su kremu.. bet vakuminiu negaliu daryti nes mioma rado doh.gif
Atsakyti
o jus stipriai masazuojat slaunis? nes as tai negailedama su tokiu sepeciu apvaliais galais trinu, nes man atrodo jei svelniai darysiu nebus poveikio.. tai atsirado melyniu, bet manau tai normalu, tik va bijau kad kokie kapiliarai ar kraujagysles nesutrukinetu ir nepasidarytu matomos.... g.gif
kaip zinoti kokiu intensyvumu masazuotis.. g.gif ???

Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 05 16, 16:41)
o jus stipriai masazuojat slaunis? nes as tai negailedama su tokiu sepeciu apvaliais galais trinu, nes man atrodo jei svelniai darysiu nebus poveikio.. tai atsirado melyniu, bet manau tai normalu, tik va bijau kad kokie kapiliarai ar kraujagysles nesutrukinetu ir nepasidarytu matomos.... g.gif 
kaip zinoti kokiu intensyvumu masazuotis.. g.gif ???

Jau pas mane melyniu o vakar ir uzvakar...Man visada ju iskildavo bet vakar matyt labai stipriai tryniau.Kad as irgi galvoju kokia ten nauda is svelnaus masazavimo. Tik va kaip man reiks maudoma uzsideti tai nezinau,niekur nedingsiu,vaiksciosiu melyniuotom slaunim doh.gif
Atsakyti
Tai kur to saldancio gerio nusipirkt galima? artejant vasarai manau super toks kremukas
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2012 05 16, 18:06)
Tai kur to saldancio gerio nusipirkt galima? artejant vasarai manau super toks kremukas

Sarmoje,taip pat maciau pigu.lt yra,bet sarmoj labiau apsimoka nes buvo nuolaida 20proc ir dar kas nors prie kiekvieno dovanu prideta.
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2012 05 16, 18:06)
Tai kur to saldancio gerio nusipirkt galima? artejant vasarai manau super toks kremukas



Douglase ir Sarmoj būna Collistar šaldantis anticeliulitinis gelis (losjonas) smile.gif neseniai pirkau, tai buvo dar dovanele viduj stangrinantis kremas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnytte @ 2012 05 16, 11:25)
As taip pat naudoju collistar priemones: saldanti losjona nuo celiulito,sveitikli ir liekninanti krema,dar kas antra diena isivynioju i dumbla,tai dazniausiai darau tai: ryte ivyniojimas ir saldancio kremo patepimas po maudyniu su sveitikliu,o vakare masazuojuosiu bent pusvalandi su "burbuliuotais" masazuokliais(turiu du),susimaisau abu kremus,apsivynioju plevele,pabunu valanda,nusimaudau ir pasitepu liekninanciu kremu.To saldancio ant nakties negaliu,nes nei uzmigti bent pora valandu,jis toki superini efekta duoda,kad net reikia silciau apsirengti,nes pasidaro salta lotuliukas.gif
Pries tai naudojau matis priemones,stangrint oda sustangrino,bet celiulitas sumazejo tik isorinej slaunu pusej.Parasysiu po menesio ka jauciu,nes dbr po triju sav pagerejima tikrai matau,bet norisi efektyvesnio blush2.gif O jau kiek pas mane melyniu ant koju doh.gif Vyras sake atostogaut nesives,o atostogos po 10dienu doh.gif  lotuliukas.gif


Aš irgi įsigijau ir šaldantį, man tai žiauriai patinka, daviau sesei pabandyt, tai jai per šalta biggrin.gif Galvoju vasarą iš vis bus nerealu pašaldyt kojas smile.gif Dar man patiko tas intensyvus collistaro ir naktinis serumas, bet intensyvų pabaigiau, tai nusipirkau šaldantį su dovanele pakuoteje:) jaučiu kad celiulitas tikrai pamažėjo thumbup.gif
Atsakyti
O man nemažėja jis visai, esu nevilty, masažuojuos su taurėm, o kaip negaliu sijono nešiot, taip negaliu sad.gif
Atsakyti
Nutariau šiek tiek pasidailinti šlaunis, kažkokio ryškaus celiulito nėra, bet užuomazgos matosi, plius dar įsikalus matyt sau į galvą biggrin.gif užsisakiau Collistar Crio Gel, gal kuri bandė?

yeahva, kiek matau, jūs lyg jį naudojot? o kaip naudojot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 05 birželio 2012 - 07:52
masazuojuosi tauremis, bet o siaube, visos slaunys kraujosruvomis nuejo doh.gif ar jum irgi taip? jeigu masazuoju svelniai ignybusi taure i oda tai jinai krenta nesilaiko, na o jei stipriau tada kraujosruvu pridaro.... kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 06 06, 16:56)
masazuojuosi tauremis, bet o siaube, visos slaunys kraujosruvomis nuejo doh.gif  ar jum irgi taip? jeigu masazuoju svelniai ignybusi taure i oda tai jinai krenta nesilaiko, na o jei stipriau tada kraujosruvu pridaro.... kaip jums?

Tai reik ziuret gal jums negalima vakuuminio, jei tokia reakcija. Gal kapiliarai labai arti ir taures netinka (man irgim kazkas panasaus, todel labai atsargiai darausi). Ir pries toki masaza reikia gerai kojas rankomis ismasazuoti, isildyti, limfodrenaziniu judesiu daugiau padaryt.
Siaip sunkoka paciam darytis, neatsipalaiduoja pilnai raumenys.
Atsakyti
vienas patarimas dar ,gal jau girdetas:negalima valgyti surio ir pieno produktu,jie turi didele itaka celiulito atsiradimui!
Atsakyti