Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(Kactukas @ 2012 06 22, 13:38)
be komentaru jusu sakinys, kuri pacitavau  mirksiukas.gif .

Ne tarybiniai laikai kai depresija  irgi buvo tinginiu liga. Rimtas problemas daktarai mato ir jas galima gydyti. Tik manau, kad salia gydymo vistiek jums bus skirtia fizine terapija. Na, supraskite, kad zmones gime ne tam, kad vos judetu, estu  ir ziuretu pro langa. Yra rankos, kojos, kruva raumenu, reikia judeti, duoti jiems darbo ir neapsiesti. Valia ugdyti. Kuo didesnis apsileidimas,kaip ir kiekvienoje ligoje, tuo sunkesne pradzia is jo issikapstyti. Taciau tikrai imanoma, tikrai tikrai. P.s. apie sunkius ligonius as nesneku tai nelaime. dabar sitiek laidu, uzsienio laidu , starpsniu, kaip zmones issikapsto is visu siu bedu. Tikekite sviesiais dalykais, turekite vilti, norekite, patikekite !:heart Duok Dieve jums ir visiems mums sveikatos.

Pati dar nebuvau kreipiusis, bet mano pazistama buvo. Tai jai tik numojo ranka, sako, cia normos ribose, yra moterisku hormonu - bus ir celiulito. Patare sportuot, stai ir visas apsilankymas. Tai vat ir klausiu, gal kuri jau buvo nuejus, konsultavosi. Teko su dermatologais del spuogu bendraut - nei vienas nepadejo, kol pati per kazkoki stebukla nesumasciau cheminius odos valymus darytis. Nieks is daktaru to taip ir nebuvo pasiules ar net uzsimines, kad tokia galimybe yra. O siaip del celiulito, tai turiu itarimu, kad man kazkoks negerumas su jungiamuoju audiniu, silpnumas, jo ar kas rimciau, mastau, reikia vis delto pas daktara
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 22, 14:14)
Pati dar nebuvau kreipiusis, bet mano pazistama buvo. Tai jai tik numojo ranka, sako, cia normos ribose, yra moterisku hormonu - bus ir celiulito. Patare sportuot, stai ir visas apsilankymas. Tai vat ir klausiu, gal kuri jau buvo nuejus, konsultavosi. Teko su dermatologais del spuogu bendraut - nei vienas nepadejo, kol pati per kazkoki stebukla nesumasciau cheminius odos valymus darytis. Nieks is daktaru to taip ir nebuvo pasiules ar net uzsimines, kad tokia galimybe yra. O siaip del celiulito, tai turiu itarimu, kad man kazkoks negerumas su jungiamuoju audiniu, silpnumas, jo ar kas rimciau, mastau, reikia vis delto pas daktara

Suprantu ka norit pasakyt, taip jau yra, kad daznai ideja ateina paciam, tenka skendeti ieskojimuose. Bet vistiek siais laikais jau lengviau, juk tokia sufleravimo sistema - inetas yra.
O pas daktara Reik paciai eiti, draugei vienaip, jum kitaip. kiekvienas juk individualus. As pvz tiksliai zinojau nuo ko man jis ir ka reikia daryti - sportuoti, bet vistiek audziau minti, kad gal eit kaulint gydymo. blush2.gif
issakykit medikams savo nerima, mintis, prasykites pagalbos. Pasiskambinekit i ivairias klinikas del savojo celiulito, issiklausinekit ka daro, koks buna gydymas, jei problema rimta ir t.t. sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 17, 11:22)
Mano nuomone geriausiai tinka derinimas ivairiu masazu (jei kalbam apie 10 masazu ar daugiau sesija): limfodrenazinio, anticeliulitinio  rankomis, vakuuminio ( tenka didziausia dalis), medaus anticeliulitinio. O  po atlikto kurso pas masaziste, pastoviai reiktu paciom moterims dar masazuotis, kad ir su plastikinemis tauremis. Ar kitokiais budais palaikyti pasiekta forma smile.gif

Efektyviausia, celiulitą paversti raumenimis:)
Papildyta:
QUOTE(pupik @ 2012 06 21, 19:47)
Na, medikai turi ir dar vieną nuomonę apie celiulitą: moteris, neturinti celiulito - nėra labai sveika kaip moteris, nes celiulito priežastys - hormonai. Jų turi būti tiek, kiek turi būti, o turi būti tiek, kad moteris celiulitą turėtų. Kai jo per daug - tai ir hormonų per daug, kai celiulito nėra - moteris nelabai turi moteriškų hormonų  smile.gif

Šit kaip, nežinojau:)
Atsakyti
QUOTE(Kactukas @ 2012 06 21, 11:48)
Vienintelis budas yra pakeisti mityba, tokiu budu mesti svori, tirpdyti tuos riebaliukus, dziovinti ir butinai sportuoti. Gerai begimas ir visi koju pratimai. kad ir kaip as spyriojausi sitam dalykui, bet kito budo nera. ir savijauta dabar gereja su kasdiena ir koju raumenys stipreja, formos atsirado, apimtys sumazejo.
kam tarkuot kuna taurelemis, sitaip vargti, kai uztenka  ta pati laika - apie valanda, galima ne kasdien ir lengvai pabegioti - pakaitom pavaikstant, klausant muzikytes. per tris savaites rezultatai puikus! Isbandykite! thumbup.gif

Sportuoju jau 6 metai, o kaip celiulitą turiu taip turiu doh.gif Aišku nėra jo labai daug, bet vis tiek matosi kažkiek. Bėgiodavau kiekvieną vakarą, bet nemačiau, kad jis mažėtų. O kaip pakeitėt mitybą? Kokių produktų atsisakėt? Kiek numetėt svorio ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vysnea @ 2012 06 26, 19:27)
Sportuoju jau 6 metai, o kaip celiulitą turiu taip turiu doh.gif Aišku nėra  jo labai daug, bet vis tiek matosi kažkiek. Bėgiodavau kiekvieną vakarą, bet nemačiau, kad jis mažėtų. O kaip pakeitėt mitybą? Kokių produktų atsisakėt? Kiek numetėt svorio ? 4u.gif

Man taip pat labai idomu, kurie butent produktai turi daugiausiai itakos celiulitui?
Atsakyti
Kas naudojo/naudoja Collistar Crio Gel, kiek kartų per dieną tepti? Nerašo ant dėžutės g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 06 27, 10:19)
Kas naudojo/naudoja Collistar Crio Gel, kiek kartų per dieną tepti? Nerašo ant dėžutės  g.gif


netikiu stebuklingais kremais.. Pagrindas dieta ir sportas+ sportas..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 06 27, 16:38)
netikiu stebuklingais kremais.. Pagrindas dieta ir sportas+ sportas..

o ka daryti, kai svorio ir taip truksta, o celiulito labai daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 06 28, 11:17)
o ka daryti, kai svorio ir taip truksta, o celiulito labai daug g.gif

celiulitas juk lasinukuose veisiasi, jeigu Jums truksta svorio, tai nzn kur jis ten yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 06 28, 13:44)
celiulitas juk lasinukuose veisiasi, jeigu Jums truksta svorio, tai nzn kur jis ten yra  g.gif


Tai kad dar ir kiek lieknų merginų su celiulitu vaikšto g.gif stebuklingais kremais netikiu ir aš, bet kaip priedas prie sporto ir mitybos manau gerai
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 06 28, 13:44)
celiulitas juk lasinukuose veisiasi, jeigu Jums truksta svorio, tai nzn kur jis ten yra  g.gif

oj patikekit ir dar kaip gali veistis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 06 28, 11:17)
o ka daryti, kai svorio ir taip truksta, o celiulito labai daug g.gif


butent,ziuriu as i savo seseri,modelio figura,itin liesa,o celiulito daugiau nei pas mane doh.gif
Atsakyti