Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

O man atvirskciai, su vakuuminiu visos kraujagysles isejo saibom, kapiliarai isryskejo, ir jau metai laiko matosi. Roll shaperis isvaro skysciu pertekliu,todel ir ryskeja celiulitas, bet galiu nudziuginti,kad pasidarius dar 10 jis isnyksta. Tame ten ir esme, iskelti ji i virsu ir tada pradeti naikinti.
Atsakyti
QUOTE(mmagnolijaa @ 2013 01 31, 14:35)
O man atvirskciai, su vakuuminiu visos kraujagysles isejo saibom, kapiliarai isryskejo, ir jau metai laiko matosi. Roll shaperis isvaro skysciu pertekliu,todel ir ryskeja celiulitas, bet galiu nudziuginti,kad pasidarius dar 10 jis isnyksta. Tame ten ir esme, iskelti ji i virsu ir tada pradeti naikinti.


Ar ne? g.gif Bet gal reiktų tuomet nedaryti didelės pertraukos? Nes aš su Roll shaperiu dariausi prieš pusmetį, tad jau kažin ar išnyktų atsiradęs celiulitas po tokios pertraukos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmagnolijaa @ 2013 01 31, 14:35)
O man atvirskciai, su vakuuminiu visos kraujagysles isejo saibom, kapiliarai isryskejo, ir jau metai laiko matosi. Roll shaperis isvaro skysciu pertekliu,todel ir ryskeja celiulitas, bet galiu nudziuginti,kad pasidarius dar 10 jis isnyksta. Tame ten ir esme, iskelti ji i virsu ir tada pradeti naikinti.



Žinau, kad celiulitą ištraukia į paviršių. Bet kam vargti su min 20 masažų, jei su vakumu užtenka 10 kartų. Beje, mano kapiliarai visi paviršiuje, bet po vakuminių man jie tikrai nei dar labiau išsiplėtė, nei padidėjo. Ir šiaip, man mieliau vakumas, nei ten visaip aplink tuos rolikus tupinėti mirksiukas.gif Bet čia turbūt kaip ir visur - kiekvienam reikia atrasti savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristteja: 31 sausio 2013 - 13:54
Pasidalinkit patirtim kur daro vakuuminius masažus su aparatais gerai? Noriu išbandyt, bet nerandu kur ....
Atsakyti
Tai aisku kiekvieno organizmas kitoks. Man vakuminiai isnaikino celiulita,as 15 pasidariau, bet kapiliarai atrodo tragiskai iki siol, antrakart nesidaryciau
Atsakyti
man idomu kur siauliuose daro vakuumini masaza g.gif gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 02 03, 15:40)
man idomu kur siauliuose daro vakuumini masaza  g.gif gal kas zinot?


Praktiskai ciut ne visi grozio salonai siulo vakuminius masazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 02 03, 20:34)
Praktiskai ciut ne visi grozio salonai siulo vakuminius masazus  smile.gif

siauliuose? g.gif jezau as atsilikusi tada doh.gif as pries pora metu i kauna vazinejau darytis vakuuma del striju, tada siauliuose man ne kazka galejo pasiulyti schmoll.gif
Atsakyti
uzsirasiau as pas svetlana ,pati ne is vilniaus as.. kazkaip nznojau kad reikia eiti kas antra trecia diena, nespesiu daug pasidaryti sykiu jauciu.. buciau kas diena suvaiksciojus kursa:)
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 02 04, 10:48)
siauliuose?  g.gif jezau as atsilikusi tada  doh.gif as pries pora metu i kauna vazinejau darytis vakuuma del striju, tada siauliuose man ne kazka galejo pasiulyti  schmoll.gif


Na nzn, kokias ten proceduras daret smile.gif Bet su visais Starvac aparatais tai daro daug kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 02 04, 19:39)
Na nzn, kokias ten proceduras daret  smile.gif  Bet su visais Starvac aparatais tai daro daug kur  smile.gif

na aisku smile.gif bandysiu issirinkti geriausia smile.gif
Atsakyti
O tai geriau su tuo aparatu nei rankomis ? g.gif
as vkr buvau pirmame anticeliulitiniame masaze, zinojau kad skaudes bet kad sitaip.. blink.gif snd prisiliesti prie pilvo negaliu, o ryt vel einu, jauciu dar labiau skaudes .. teks kesti ..
Atsakyti