Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(0kristut0 @ 2013 02 07, 10:00)
O tai geriau su tuo aparatu nei rankomis ? g.gif
as  vkr buvau pirmame anticeliulitiniame masaze, zinojau kad skaudes bet kad sitaip..  blink.gif snd prisiliesti prie pilvo negaliu, o ryt vel einu, jauciu dar labiau skaudes .. teks kesti ..


Cia jau skonio reikalas is tikro smile.gif Man labiau patinka, kai rankomis daro rolleyes.gif
O ir skauda visoms skirtingai mirksiukas.gif Ir melynes lieka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 07 vasario 2013 - 19:49
QUOTE(Sunreja @ 2013 02 07, 19:49)
Cia jau skonio reikalas is tikro  smile.gif  Man labiau patinka, kai rankomis daro  rolleyes.gif
O ir skauda visoms skirtingai  mirksiukas.gif Ir melynes lieka  smile.gif

as kazkada vaiksciojau kursa limfodrenazo aparatu,kur imauna i tokias kojines tai abosoliuciai jokio poveikio schmoll.gif
dbr bandysiu rankomis, kazkodel manau kad gal bus geriau .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2013 02 07, 21:16)
as kazkada vaiksciojau kursa  limfodrenazo aparatu,kur imauna i tokias kojines  tai abosoliuciai jokio poveikio  schmoll.gif
dbr bandysiu rankomis, kazkodel manau kad gal bus geriau ..  ax.gif


As ir esu sita bandzius, nesamone kazkokia doh.gif lotuliukas.gif Tik man patiko, kad jei ateidavau nusalusiom kojom, tai jos zymiai susildavo nuo suaktyvintos kraujotakos, bet manau, kad tos kojines vis tik skirtos kazkam kitam, tikrai ne celiulitui mazinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 02 08, 10:39)
As ir esu sita bandzius, nesamone kazkokia  doh.gif  lotuliukas.gif  Tik man patiko, kad jei ateidavau nusalusiom kojom, tai jos zymiai susildavo nuo suaktyvintos kraujotakos, bet manau, kad tos kojines vis tik skirtos kazkam kitam, tikrai ne celiulitui mazinti  smile.gif

aha doh.gif as dar dariausi juosmeniui, tai man neuztekdavo lipduko, jis zodziu per laisvas buvo lb, tai apsukdavo ir kisdavo po manimi , bet ten blogai laikydavosi doh.gif darydavo beveijk stipriausia ten ta srove, ir as vos jusdavau biggrin.gif nesamone, gaila isleidau pinigu, geriau buciau rankomis pajutusi tikra masaza ..
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Gal kas atsiustumete kontaktus, kas Kaune gerai daro anticeliulitinius masazus rankomis?
Didelis dėkui, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villip75 @ 2013 02 08, 15:07)
Sveikos, merginos,

Gal kas atsiustumete kontaktus, kas Kaune gerai daro anticeliulitinius masazus rankomis?
Didelis dėkui, smile.gif

vilniuje tai zn kas gerai daro,o va kaune nlb.. tai einu pas jurga , nzn po pirmo karto , yra viena tik mazyte melyne, tai gal ir gerai daro, snd einu antra karta
Atsakyti
Gal galit pasakyti kur galima butu Vilniuje nebrangiai ir veiksmingai pasidaryti anticeliulitini masaza\ Gal ne salone ,gal masaziste namie dirba,kad pigiau butu...
Neparasiau,kad rankomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida.u: 09 vasario 2013 - 17:49
Gal kam patiks, išbandys čia
Atsakyti
QUOTE(Eino @ 2013 02 14, 07:35)
Gal kam patiks, išbandys čia

o dekui, apie ivyniojimus kava nebuvau girdejusi..

as geomar ta dumbliu purba naudojau, kad 2-3 dienas ,, ir taip menesi su virs , bet nepastebejau poveikio,, hmm. idomu kodel..like dar jo, reikia gal vel issitraukti pabandyti, gal tarp masazu ir veiks jis .. hmm.
Atsakyti
labas rytas visoms, pradejau namuose masazuotis su tom taurelem, jau gal kokia 8 diena po 10 min masazuoju, dabar man tas celiulitas atrodo kad dar labiau matosi ir nebezinau ka daryt verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2013 02 16, 08:20)
labas rytas visoms, pradejau namuose masazuotis su tom taurelem, jau gal kokia 8 diena po 10 min masazuoju, dabar man tas celiulitas atrodo kad dar labiau matosi ir nebezinau ka daryt  verysad.gif  schmoll.gif

tai gerai kad matosi, viskas iskilo i pavirsiu, paskui, viskas grazes, nenustok masazuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kas turi is sios akcijos taures ? ar geros jos ? ar vertos demesio ?
http://kartu.lt/akci...inti-prietaisas
Atsakyti