Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 2009

kaip suprantu saindiena turejome susimatyti sad.gif praziopsojau
Organizuojames gal is anksciau, as dar pora merginu prigriebciau manau
Atsakyti
Aha susimatem tryse Fedes, as ir Agnieshkele 4u.gif
As kita savaite i pajuri traukiu, gal po svenciu? Ka manot?
Atsakyti
Alhemie, Fedes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Po musu pokalbio vel turiu vilties ir minciu kuria kryptimi eiti. Acius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Agnieskele,

4u.gif svarbu, kad pasipildei naujų minčių ir idėjų, o kad viskas bus gerai tai visiškai neabejoju. wub.gif
Atsakyti
Agnieshkele, siuo atveu musu vaikai yra didziausi mokytojai. As kai pasiziuriu, tai daugiausiai man dave pamoku, kaip as noriu elgtis su zmones, tai patycios Ciurlionio mokykloje doh.gif ir mano vaikas, kai sociumas ji atstume ir kartu visa seima..tada susidelioji, kas svarbu, ko sieki ir kur eini.mano vaikas mane labai uzaugino ir dave daug tvirtybes...as tikiuosi, kad tau nereikes erskeciais eiti kontaktuojant su sociumu, bet augindama tokius du skirtingus vaikus, busi labai turtinga ziniomis, patirtimi, o mama tu jau esi nuostabi 4u.gif
Mano pasiulymas del skambuciu vidurnakti galioja biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O taip, vaikai yra mokytojai ir dar kokie. Jie neapsimes, kad viskas puikiai, jei taip nera. Motinyste apskritai yra nesibaigiantys kantrybes, kurybingumo, isradingumo ugdymo, laiko valdymo, strateginio planavimo ir multitaskingo mokymai.

P.S. Pasizadu vidurnakti neskambint wink.gif Bet va normaliu laiku - visko gali but smile.gif
Atsakyti
kaip smagiai jus cia organizuojaties smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aha tik vel tema atostogauja biggrin.gif
Ale koks grazus tavo dukrytes vardas Nendre wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 07 10, 14:04)
Aha tik vel tema atostogauja biggrin.gif
Ale koks grazus tavo dukrytes vardas Nendre wub.gif

Aciu smile.gif

Na tai bus Jusu meet'as, ar lauksit kol visos atsidziaugs vasara biggrin.gif
Atsakyti
darom meeta pirmadieni diena su vaikais smile.gif man atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Darom bigsmile.gif kur?o gal turi pakabu blush2.gif as nupirkciau, nu laaabai reikia, gal per atostogas prie dekupazo prisedai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 07 10, 22:40)
Darom bigsmile.gif kur?o gal turi pakabu blush2.gif as nupirkciau, nu laaabai reikia, gal per atostogas prie dekupazo prisedai ax.gif



neturiu zinok sad.gif ir neprisedau jau oi kaip seniai...net priemones pridziuvo biggrin.gif

del meeto vietos tai jei orai geri- galim kokiam parke, o jei lietus - tada reikia po stogu, bet tai irgi, kad vaikai turetu kur zaisti- vcup virsuje pvz, arba oze carlie picoj
Atsakyti