Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 2009

Auksine, o kuriam pasvietyje tu dabar gyveni?
Annabella, o kaip tavo princeses bigsmile.gif
Maniske koseja doh.gif sedi namie ir lipa sienom, nes tragedija, juk i darzeli neina ir is viso, netvarka, nes ir savaitgali darzelis neveikia, o jai reikia vaiku doh.gif
As su savo muzikom i projekta papuoliau doh.gif tai dabar popieriusnpildau, programas ruosiu, zodziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2013 10 10, 01:37)
Anna bella,

aš tai vis dar gaminu pagal tavo baklažanų receptą ir geru žodžiu tave miniu  biggrin.gif


cia as! lotuliukas.gif uzblokavo mano sena varda, nes neprisiminiau slaptazodzio. ech...
fedes cool.gif aciu tau. jau tokia pasijutau svarbi. vat tau naujas variantas. vadinasi saltas uzandis. zodziu, iskepi balazanus kaip ir ansciau, o paskui juos atvesintus sluoksniuoji su balzaminiu actu (juodas toks), o tada jau laikai saldytuve ir jis tinka kaip garnyras prie katlietku, arba uztepimas ant skrdinto batono su vynu ..oje...tik jau kaloringas gyvate...

pasiilgau jusu...reikia i seima grizt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2013 10 10, 11:32)
Annabella, o kaip tavo princeses bigsmile.gif



alchamie 4u.gif princeses gerai, aciu. varo trim kalbom, aiskina man ka rengtis. pacios puosiasi. soka baleta, noriai lanko darzeli. gerai siaip. neklauso daznai.. ax.gif jau ir sergam maziau...

jus kaip? bandysiu skaityt, kad suprsciau as darosi ax.gif
Atsakyti
Bella Anna

būtent taip pradėjau tau rašyt žinutę vakar ir ufff, net akys ant kaktos iššoko, kai pamačiau tavo niką šiandien bigsmile.gif

ačiū už naują receptuką. balsamiko gera idėja, tik reik pas mus paduotuvėse paieškot dar, seniai beturėjau. o baklažanai man su bilekiek kalorijų tinka. juose neskaičiuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2013 10 10, 21:45)
Bella Anna

būtent taip pradėjau tau rašyt žinutę vakar ir ufff, net akys ant kaktos iššoko, kai pamačiau tavo niką šiandien  bigsmile.gif

ačiū už naują receptuką. balsamiko gera idėja, tik reik pas mus paduotuvėse paieškot dar, seniai beturėjau. o baklažanai man su bilekiek kalorijų tinka. juose neskaičiuoju  biggrin.gif



o man vakar uzejo noras parasyt jums smile.gif
balzaminiu actu reikia paslastyt ir dar jei magsti- cesnaku isspaustu. nu cia ziema gerai,kwarabom atbaidyt smile.gif))

Atsakyti
Sveikos,
Alchemie, visorių soduose dabar smile.gif

Bella Ana, pasidalink baklažanų receptu pradiniu smile.gif jei čia kažkada rašei, tai pražiopsojau... 4u.gif
Atsakyti
Auksine, tai mes beveik kaimynes bigsmile.gif pabandyk dar Garsas ir spalva, jie prie Kalvariju, ozo sankryzos, salia Lesto bustines, vis arciau, o mokytojos ten geros dirba, abi mano sunaus mokykloje desto tai thumbup.gif
Belana biggrin.gif maniske irgi baleta strikineja, bet siemet dar neleidau, nes...nespeju suvezioti doh.gif as pati vakarais dirbu, dar sunu i robotika ir smuika veziot, mazike i Kindermusik ir paciais dar pamokas vesti, zodziu uzsisukusi doh.gif galetu kas nors uz vaiku veziojima pinigus moket unsure.gif
Dabar isude mane i projekta, tai reikes ale mokymus vesti aukeltojoms doh.gif ir medziaga ruosti doh.gif tai sakiau begau nuo popierizmo is nuvero, vis tiek tie projektai mane pasivijo lotuliukas.gif
Kitais metais jauciu reiks ir maniske i baleta paleisti, nes atau, kad judesiu prisigaudziusi, su ritmu ir muzikos tipu, jai problemu ner, momentaliai judesiai keiciasi, sokimo budas keiciasi, zodziu matau save tokio amziaus, kai eidavau is seses sijono kliosinio klencyti, kad galeciau sokti biggrin.gif
Fedes, cia is tu bajeriu, akip maziukai moka musti ritma. Su vyresneliu musam ritma smuiko pamokai tikitiki bum bum sa sa sa, pro sali eina Bitute, sustoja ir suploja viska be klaidu doh.gif girdejo pirma karta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 10 11, 13:07)
Auksine, tai mes beveik kaimynes bigsmile.gif pabandyk dar Garsas ir spalva, jie prie Kalvariju, ozo sankryzos, salia Lesto bustines, vis arciau, o mokytojos ten geros dirba, abi mano sunaus mokykloje desto tai thumbup.gif



dabar jau lankom mokytojų namuose, tinka, patinka mažajai thumbup.gif
aš irgi po darbo dar dirbu vaikų išvežiotoja ir surinkėja po būrelių bigsmile.gif na, bet ką daryt...
Atsakyti
Auksine, o darzelis tas pats, ar ir ji teko keisti?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 10 11, 11:36)
Sveikos,
Alchemie, visorių soduose dabar smile.gif

Bella Ana, pasidalink baklažanų receptu pradiniu smile.gif jei čia kažkada rašei, tai pražiopsojau...  4u.gif


mielai 4u.gif

supjaustai griezineliais 1 cm storio D formos balazanus. as ju niekada nemirkau jokiam suriam vandeni, nes bent jau pas mus jie nera kartus. tada ikaitini alieju (tik ne alyvuogiu) ir kepi kol jie apkepa. kaptuvej ju nagali buti daug, nes gausis kose. tada kitoj keptuvej pakepinti svoguno, ideti pomidoru pastos t.y. pagaminti toki padaza. ir ant iskeptu aklazanu uzpilti, dar padruskinti, prieskoniu megstamu galma ir cesnako isspausti pagal skoni. as daug spaudziu smile.gif
zodziu, gaunasi tokia golden brown baklazanai skanus. valgyt su ryziais ar grikiais. jie kepant daug ima aliejaus, bet paskui ta alieju atiduoda vadinamai, nuseda jis keptuves apacioj. tai va, bet kepant reikia iskepti juos su forma, kad nesigautu kose.

o kitas receptas, tai juos atvesinti ir tada i inda susluoksniuoti balazaniu actu ir cesnakais. nu ir palaikius saldytuve gaunasi toks antipastas italiskas smile.gif ant skrudintos cebatos ajajaj kaip skanu. tik cesnako nepadaugint, jei kas jo nemegsta. man tai cesnakas toks skanus, kad as jo dedu visur lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2013 10 11, 13:40)
Auksine, o darzelis tas pats, ar ir ji teko keisti?


kalbant apie dsarzelius, tai mes keitem 5 jau lotuliukas.gif

1 po 3 menesiu buvo tokia isterija, kad neis,kad jau negalejau as jos nei isvezt nei aprengt tai tada buvo namie ilgokai
2 jau gerai, bet keitem gyvenama vieta
3 menesi gerai, o tada mus apkandziojo toks berniukas ir privataus darzelio savininke sake, kad cia normalu!!! ir nieko negali padaryt. tai as tada jau issivedziau vaika pati.
4 labai gerai, oj kaip gerai, ejom metus, o mazosios mano cia pirmas darzelis iki siol laiko.
5 reikejo keisti, nes tai privacios mokklos kuria alankys darzelis, jie ima vaikus nuo 4 metu, tai lankom, nors rugsejo pradziosj buvo verksmu..
wojej kai pagalvoji doh.gif
Atsakyti
o jus visos kur pabegot g.gif
Atsakyti
Po darbais uzsikasusios doh.gif praktiskai gyvenu ant ratu biggrin.gif vaiku veziojimai burelius, mano pacios veikla rytais ir vakarais iki 20.30, zodziu gyvenimas verda biggrin.gif o taip kokio meeeeeto noretusi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 10 23, 16:12)
Po darbais uzsikasusios doh.gif praktiskai gyvenu ant ratu biggrin.gif vaiku veziojimai burelius, mano pacios veikla rytais ir vakarais iki 20.30, zodziu gyvenimas verda biggrin.gif o taip kokio meeeeeto noretusi wub.gif


as irgi taksiste nebloga...darzeliai, baletai, piesimai, maudynes juroj. nors jau baigsis tuoj. siandien maudziausi dar ax.gif
Atsakyti