Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 2009

Pavydziu....ech, pas 2 laipsniais siltesnis spalis nei vidurkis doh.gif +8 vejas...nu miske su paltu dar gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 12, 23:22)
Aha, tikekimes iki 3 metu gimdieniu sita tema pribaigsim lotuliukas.gif


o pasirodo, vargu ar iki 6 damusim doh.gif

Linkejimai visoms 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif

pas mane vis dar favourites... įtariu užbaigsim tuomet, kai į mokyklą ruošim, tai bus daug diskusijų kur kas ką veda tuomet.

Mūsų mažosios tik kojos išstypo, bet šiaip dar nepanaši į be penkių minučių penkiametę. veikiau į trimetę.. jei nežiūrint jos manipuliacinių sugebėjimų biggrin.gif
Atsakyti
laba diena, prisiminiau šią temą, žiūriu ne aš viena ją pamiršus buvau biggrin.gif kaip gimtadieniai praėjo?
mano panelė jau tikra panelė, seniai jau smile.gif puošiasi, rūbus tik pati derinasi, nagus nori lakuotis, papuošalus kabinasi:) taip pat labai nori i mokykla, nes brolis jau eis, o ir galetu, tik aisku, dar nezadu niekur jos leist, bet siaip skaityt moka truputi, rasyt daugiau, labai daug piesia, praktiskai visur su lapu ir spalvom vaiksto, net automobilyje smile.gif
Atsakyti
jau nepamenu,kada buvau cia ilindus blush2.gif - turbut kokie 4 metai smile.gif

bet kaip miela vis dar tuos paciu pazystamus vardus matyti !
Linkejimai
Atsakyti
thumbup.gif nors čia lėtai laikas bėga...
nes realiam gyvenime nebespėju jau gyventi...
Atsakyti
Nu ka miegam? A ne? bigsmile.gif
vat pamaciau keleta birzelinukiu, kazkaip pagalvojau, kad nu reiktu tema atgaivint 4u.gif
Atsakyti
Labas, mielosios 4u.gif

Vėl apmirė mūsų temelė. O aš kaip mama susiduriau su nauju iššūkiu - pieninių dantukų kritimas smile.gif Pasidalinkit patirtim ką čia reik daryt? Rokui pradėjo klibėt dantukas ir pradėjau mąstyt - ar čia pas dantistę vest, ar čia duot dantukui ramiai pačiam iškrist? Nežinau kaip čia kuo mažiau įbaimint žmogiuką smile.gif Kol kas su juo sušnekėjom, kad tas dantukas gali iškristi ir tai nieko tokio, tiesiog jis nori iškeliauti pas peliuką Džeronimą, kuris pas mus labai ant bangos.
Atsakyti
laba 4u.gif
as tai nieko nedaryciau su dantuku, pats iskris, kai bus laikas 4u.gif

as susiduriau su kitu issukiu-3 vaikai seimoje lotuliukas.gif juokauju, kolkas tai ne issukis, o grynas malonumas wub.gif pries menesi gime musu maziuke pagranduke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2015 02 03, 13:01)
laba 4u.gif
as tai nieko nedaryciau su dantuku, pats iskris, kai bus laikas 4u.gif

as susiduriau su kitu issukiu-3 vaikai seimoje lotuliukas.gif juokauju, kolkas tai ne issukis, o grynas malonumas wub.gif pries menesi gime musu maziuke pagranduke wub.gif


Oooooo - koks dziaugsmas wub.gif - sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2015 02 03, 13:01)
laba 4u.gif
as tai nieko nedaryciau su dantuku, pats iskris, kai bus laikas 4u.gif

as susiduriau su kitu issukiu-3 vaikai seimoje lotuliukas.gif juokauju, kolkas tai ne issukis, o grynas malonumas wub.gif pries menesi gime musu maziuke pagranduke wub.gif

wub.gif kaip faina..as irgi gal noreciau, ale amzius jau ne tas blush2.gif
Agnieshkele, Bitutei jau iskrito dantukas ir dar du kliba doh.gif Pas mus feja isnese ir pinigeli padejo po pagalve, beda tik, jei vaikui priekiniai visi iskris, kuo ji kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 02 03, 13:59)
wub.gif kaip faina..as irgi gal noreciau, ale amzius jau ne tas blush2.gif
Agnieshkele, Bitutei jau iskrito dantukas ir dar du kliba doh.gif Pas mus feja isnese ir pinigeli padejo po pagalve, beda tik, jei vaikui priekiniai visi iskris, kuo ji kas doh.gif


Niu su laiku išaugs nauji smile.gif
O kaip su dantu valymu, kai kliba - pas mus jaunuolis griežtai nebenori dantukų valyt schmoll.gif
Atsakyti