Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2012 03 14, 16:54)
Su afrodites pagalba sugalvojau kad cia nuo Progynovos, nes tai estrogenas kuri as geriau 21diena kad augint gleivine, tai jis gali uztempti mmm. tik va kad daktaras nieko neminejo kad gali veluoti. nu ka lauksiu. nervina kad nusikelia viskas. 4u.gif


Nusisnekejau, apie Afrodite daug galvoju, tai ir parasiau kas ant liezuvio galo. Su Irides pagalba turejau omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 14, 18:06)
Nusisnekejau, apie Afrodite daug galvoju, tai ir parasiau kas ant liezuvio galo. Su Irides pagalba turejau omeny  4u.gif


Nes Iride jau baisiai isizeide, kad apie ja maziau galvoji lotuliukas.gif Nu laikom kumscius, kad kuo greiciau tau pramustu ir po to dar viena karteli, o po to jau ilgai ilgai nebesulauktum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 03 14, 18:35)
Nes Iride jau baisiai isizeide, kad apie ja maziau galvoji  lotuliukas.gif Nu laikom kumscius, kad kuo greiciau tau pramustu ir po to dar viena karteli, o po to jau ilgai ilgai nebesulauktum 4u.gif


Nu as apie Afrodites paramos akcija vis galvoju biggrin.gif O Iride jau laiminga dvynuku mama ir neimanoma kad ja izeistu tokios smulkmenos ax.gif aciu uz kumstukus, vis kas nors pakisa man koja 4u.gif
Atsakyti
Faustina, sveikinu thumbup.gif

QUOTE(Citas @ 2012 03 14, 11:24)
Atiloja - ka tik kalbejau su Akvile (ji sake kad viena mergaites rase jei vakar del to pacio, tai gal busi tu  ax.gif? ). Zodziu Gorgis jokiu ten atsotogu geguze neplanuoja, sake nebent pacioj pabaigoj pora dieneliu.

Paprasiau kad Akvile paklaustu Gorgio ar LIT, intralipidai gali uzvelinti menesines - jis atsake ne  unsure.gif  tai aks jas velina jau visai nezinau. Akvile sako, pasidaryk NT, bet gi pas mane uzdaryti kiausintakiai, tai koks jau cia NT  doh.gif

Egk, Beila, Triunfante? - kai jums velavo mmm jums skaudejo kazka? Bijau jau ir galimu cistu visko dabar  verysad.gif

jo, as jai parasiau laiska, ir jinai po keliu dienu atsake blush2.gif Aciu, Cituk 4u.gif
pradziai pasinaudok 3V budu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 14 kovo 2012 - 18:51
Sveikutės 4u.gif

Kuisis, pabūk čia tik vienam 1 IVF, ir čiuožk pas nėštukių nestuke.gif
Cituk, kai aš turiu cistą, ypač santykių metu aš jas jaučiu,reikia būt atsargesniems tada... doh.gif
Čia laukiau IVF teigiamų atsakymų, o dabar laukiu neigiamų punkcijos rezultatų...


Mergaitės, man reikia jūsų patarimo. Skydliaukės punkcijos rezultatai bus penktadienį arba pirmadienį, o aš šiandien susirgau mmm, vadinasi man penktadienį jau reikia pasirodyti pas S dėl pasiruošimo įsodinimui. Kaip sakot, ar šį mėnesį praleist su įsodinimu ar pradėt gert vaistus, ir jei (neduok dieve) viskas pakryptų į blogąją pusę su skydliaukę, tiesiog nutraukti vaistus. unsure.gif blink.gif Siaubas,akip viskas sudėtinga kartais...
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 03 14, 20:20)
Sveikutės  4u.gif

Kuisis, pabūk čia tik vienam 1 IVF, ir čiuožk pas nėštukių nestuke.gif
Cituk, kai aš turiu cistą, ypač santykių metu aš jas jaučiu,reikia būt atsargesniems tada... doh.gif
Čia laukiau IVF teigiamų atsakymų, o dabar laukiu neigiamų punkcijos rezultatų...
Mergaitės, man reikia jūsų patarimo. Skydliaukės punkcijos rezultatai bus penktadienį arba pirmadienį, o aš šiandien susirgau mmm, vadinasi man penktadienį jau reikia pasirodyti pas S dėl pasiruošimo įsodinimui. Kaip sakot, ar šį mėnesį praleist su įsodinimu ar pradėt gert vaistus, ir jei (neduok dieve) viskas pakryptų į blogąją pusę su skydliaukę, tiesiog nutraukti vaistus.  unsure.gif  blink.gif Siaubas,akip viskas sudėtinga kartais...

valio, tavo memes parsirado thumbup.gif
siaip tai, manyciau kad praleisk sita cikla gal ne tiek del skydliaukes, kiek del tos cistos 4u.gif vaistu kainos, sodinant snaigiukus nedideles, bet ne vitaminus geri, todel gal susilaikyk..., nors zinau kaip nerimsti ir kaip norisi greiciau to isodinimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atiloja, "nizkij paklon vam" smile.gif

QUOTE(Kuisis @ 2012 03 14, 08:57)
Sveikos, mergicos.  4u.gif


Sveika patekus į puikų būrį, kuris labai džiaugias, kai kas nors iš jo išsinešdina.

QUOTE(Faustina2000 @ 2012 03 14, 10:15)
Labukas,
prisiduodu - zuikis vienas 


Kaip fanai smile.gif Gražios draugystės judviem smile.gif

QUOTE(Citas @ 2012 03 14, 14:55)
as ant mmm pykstu o jos su manim zaidzia ziaurius zaidimus  cool.gif


Galvok pozityviai...galvok, kad taip reikia, kad įvyktų, tai kas planuojama smile.gif
Nors, įsivaizduoju, kaip siutas jama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PerKūnas: 14 kovo 2012 - 20:38
QUOTE(Beila @ 2012 03 14, 20:20)
Sveikutės  4u.gif

Kuisis, pabūk čia tik vienam 1 IVF, ir čiuožk pas nėštukių nestuke.gif
Cituk, kai aš turiu cistą, ypač santykių metu aš jas jaučiu,reikia būt atsargesniems tada... doh.gif
Čia laukiau IVF teigiamų atsakymų, o dabar laukiu neigiamų punkcijos rezultatų...
Mergaitės, man reikia jūsų patarimo. Skydliaukės punkcijos rezultatai bus penktadienį arba pirmadienį, o aš šiandien susirgau mmm, vadinasi man penktadienį jau reikia pasirodyti pas S dėl pasiruošimo įsodinimui. Kaip sakot, ar šį mėnesį praleist su įsodinimu ar pradėt gert vaistus, ir jei (neduok dieve) viskas pakryptų į blogąją pusę su skydliaukę, tiesiog nutraukti vaistus.  unsure.gif  blink.gif Siaubas,akip viskas sudėtinga kartais...

Sveikutes 4u.gif
Beila, as tavo vietoj visdelto pakalbeciau ir pasitarciau su Salygiene ir paciai butu ramiau mirksiukas.gif O kokius vaistukus israsys-man sakykim sake kad L Tyroxin turesiu gerti ilgai,kaip tikriausiai ir bromokriptina-bet gydytojas sake kad neturi trukdyti jie mano IVF. Be to jis liepe gerti selena 200 mcg du kartus nes sake labai gerai skydliaukei.
Taip viskas sudetinga doh.gif Isivaizduoju kaip tu jautiesi..nes as irgi dabar mastau kur vaziuoti darytis IVF.Tiesiog jau net naktimis sapnuoju kad kalbuosi apie tai.
Man irgi siandien atejo mm-anksciau t\truputi laiko.Tai ryt skambinsiu onkoginekologei nes ji sake kad pasukti kai prasides mm, nes matai ji nori paziureti ar nera pas mane polypu gimdoj-tai gali atkelti susitikimo diena.Nors siaip ta onkoginekologe idomi ir truputi su ja sunku nes ji nuotaikos zmogus.Tai ryt reikia skambint ir neaisku kaip vyks pokalbis.o noreciau greiciau zinoti ar yra gimdoj polipu, jei yra kada darytu histeroskopija.Jeigu nera tai reiks vistiek esanti polipa salinti is vaginos ir ten prideginti esancius zidinius.Noriu buti ciki piki. Pirmadieni vaziuoju darytis i Kauna Magentini rezonansa tai suzinosiu ar yra pas mane prolaktinoma.Irgi svarbi diena.Ai visai kazkaip kita savaite tokia itempta. O paskui kovo pabaigoje pas Bykova antra LIT susileisti,tikiuosi kad vyro tyrimai bus geri ir jsi gales but donoru.Tai tokios zinios is manes.
Kuisi,ir as prisidedu prie linkejimu-kad pakaktu tik vieno IVF ir lektum pas nestuke.gif zinoma prikabindama ir senbuves lotuliukas.gif
Papildyta:
Faustina2000 tyliai bet siltai sveikinu wub.gif Jerguteliau kaip faina,ir tavo tas stipruolis tikrai bus stiprus,atkaklus ir uzsispyres ir jam bus viskas ok.
Beje,tau Treisas dare IVF?
Atsakyti
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...
Atsakyti
QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 21:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...



Ar ne per anksti apie tuo š kalbėti? g.gif Šiandien tik 6 DPĮ...kaip tik kabinasi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PerKūnas: 14 kovo 2012 - 21:19
QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...


ot nekantri... 4u.gif dar palauk...nenuleisk ranku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 21:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...

elina30 gal anksti padarei suprantu cia tas laukimas sunkus verysad.gif
Atsakyti