Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...

O ko taip anksti? Kantrybės daugiau reikėjo turėt, nes kažin ar spėjo tavo zirniukas normaliai įsikuisti... Aukščiau nosį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...

drinks_cheers.gif pritariu mergaitems, 6 dpi rodo labai retai pas kuria mergaite 4u.gif taip kad auksciau nosi ir laukiame sugriztancios 10 dpi su dideliais skaiciukais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif aciu uz palaikyma merginos,
Jo gal truputi kvailai pasielgiau...Vyras net nenori kalbeti su manim,sako ir man streso ir sau...Bet gal mane suprasit,kad lb laukiau ir nekantravau...Mes jug visos del to vietintelio...Gerai,kad Jus esat,kurios suteikia vilties...Gero vakaro visoms!
Atsakyti
QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:54)
rolleyes.gif aciu uz palaikyma merginos,
Jo gal truputi kvailai pasielgiau...Vyras net nenori kalbeti su manim,sako ir man streso ir sau...Bet gal mane suprasit,kad lb laukiau ir nekantravau...Mes jug visos del to vietintelio...Gerai,kad Jus esat,kurios suteikia vilties...Gero vakaro visoms!



OI kaip suprantam ir kumštukus laikom...laukiam su rezultatais dar po kelių dienelių, gi tiek nedaug laukti liko ax.gif

Atsakyti
perkuneli - as pozityviai mastau bet pagavus savo mmm tikrai labai rimta pokalbi turesiu su jom!!!

Atiloja - 3v tikiuosi pades, prabegau krosa, atsinesiau i vonia raudono vyno taure ir bandysiu 3-ia v prisikalbinti. Vistik tie estrogenai man turbut kisa koja. Tikiuosi kad jie atsipirks kai gleivine auginsiuos:)

beiliuk - pritariu mergaitems, as vistik praleisciau si cikla, juk tiek uzsitempes jis buvo o ir vaistus vartosi. Aisku paklausk daktares nuomones.

Afrodite - tai bent planu planeliu! O su odeta jau kalbejai? Dabar svarbiausia kad prolaktinomos nerastu ir kad gimdoj nebutu jokiu negerumu, visa kita lengvai pataisoma ane?smile.gif

elina30- 6dpi- nu ziauriai per anksti! O jei net ne blastukes isodino tai isvis sakes. Isodinus 3d embrioniukus implantacija vvyksta nuo 3-7dpi, po implantacijos praeina apie para laiko kol pradeda gamintis hcg. Mes dar neatleidziam kumsciu uz tave:)

kur terziukas dingo? Ir warwaros, triunfantes labai pasiilgau, tikiuosi jos ramybej ir tyloj kaupiasi laimingam bandymui arba isvis ateis tik pranesti geru ziniu!
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mergaitės, jūs mane ne taip supratot smile.gif Man cistos visuomet pasišalina su mmm. Matot, aš padariau punkcija mazgo, kuris yra skydliaukėje ir dabar laukiu, kol ištirs ir sužinosiu, ar ten geras mazgelis ar ne unsure.gif Tai galvoju,jei bus koks piktybinis, pavyzdžiui ras kokį vėžį, tai greičiausiai man reiks kažkokius vaistus vartot ar nž... Tai va dėl to ir galvoju ar palaukt punkcijos rezultatų (jie bus apie pirmadienį), o jei pirmadienį tik vyksiu pas gydytoją po punkcijos rezultatų dėl pasiruošimo įsodinimui , tai jau bus kaip ir vėlokai(tai bus apie 6 diena po mmm), nes sakė atvykt 1-3 dienomis.
Endokrinologė sakė,kad neatsitiks nieko blogo,jei ruošiuos IVF. Ai net nežinau ką daryti... Širdis sako, kad dabar reikėtų daryti IVF. Kažkaip tiesiog sako... blush2.gif GAlų gale jei ir būtų koks vėžis, vis tiek aš norėčiau vaikų...

Afrodite, tikiuosi, kad savo kelyje į nestuke.gif daugiau nesutiksi kliūčių friends.gif Juk negali taip ilgai nesėkmės pult tave g.gif Manau, nusiteik tik pozityviai ir tikėk, kad viskas pavyks. Juk labiau pasiruošt IVF kogero ir neįmanoma. MES už tave 4u.gif

Atiloja,ačiū už patarimus, bet matai, ten pas mane šiek tiek kitaip nei tu supratai doh.gif
Cituk, ką nori nebijok, vis tiek nepralenksi mano vėluojančių mmm. Nes man paskutinės mmm buvo sausio 4 dieną, o po jų kitos atėjo tik vakar. Tai paskaičiuokit mergaitės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif MMM VĖLAVO 71 DIENĄ. Pabandykit mane tik aplenkti, į užpakalį įspirsiu ax.gif cool.gif
O naujokėms ELINAI ir kitoms linkiu kantrybės sulaukti 10 dpi ir tada pamatyti II nestuke.gif

BET KOKIU ATVEJU VISOS BŪKITE LAIMINGOS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 15 kovo 2012 - 10:20
mirksiukas.gif

gerai, kad saulutė šviečia, tai ir nuotaika taisosi ax.gif

Saulėtos nuotaikos ir Jums, Mergytės!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(Faustina2000 @ 2012 03 14, 11:15)
Labukas,
prisiduodu - zuikis vienas  wub.gif turiu pirmą foto jau  wub.gif  wub.gif  wub.gif
kitą savaitę į pabaigą vėl vizitas, manau matysiu širdutę.
P.S. Keisiu vardą būtent šiam skyreliui, gavau sutikimą, nes per daug yra smalsaujančių tarp pažystamų , ko mažiausiai norisi.


sveikinu dar kartą, saugok savo stipruolį 4u.gif wub.gif

QUOTE(Beila @ 2012 03 14, 20:20)
Mergaitės, man reikia jūsų patarimo



iš šalies žiūrint atrodo, kad vertėtų palaukti, bet jeigu jauti, kad reikia daryti - tu pati geriausiai žinai, ko tau reikia 4u.gif nebus tau to vėžio, daugelis turi tuos mazgiukus ir nieko dėl to blogo, aš irgi turiu ir kelios mano draugės turi, viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif

QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...


anksti anksti anksti, jie ten dabar ramiai pamažu rausiasi ir dar neturi jėgų gaminti jokių hcg cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 03 15, 11:16)
Labas rytas 4u.gif

Mergaitės, jūs mane ne taip supratot  smile.gif Man cistos visuomet pasišalina su mmm. Matot, aš padariau punkcija mazgo, kuris yra skydliaukėje ir dabar laukiu, kol ištirs ir sužinosiu, ar ten geras mazgelis ar ne  unsure.gif Tai galvoju,jei bus koks piktybinis, pavyzdžiui ras kokį vėžį, tai greičiausiai man reiks kažkokius vaistus vartot ar nž... Tai va dėl to ir galvoju ar palaukt punkcijos rezultatų (jie bus apie pirmadienį), o jei pirmadienį tik vyksiu pas gydytoją po punkcijos rezultatų dėl pasiruošimo įsodinimui , tai jau bus kaip ir vėlokai(tai bus apie 6 diena po mmm), nes sakė atvykt 1-3 dienomis.
Endokrinologė sakė,kad neatsitiks nieko blogo,jei ruošiuos IVF. Ai net nežinau ką daryti... Širdis sako, kad dabar reikėtų daryti IVF. Kažkaip tiesiog sako... blush2.gif GAlų gale jei ir būtų koks vėžis, vis tiek aš norėčiau vaikų...

Cituk, ką nori nebijok, vis tiek nepralenksi mano vėluojančių mmm. Nes man paskutinės mmm buvo sausio 4 dieną, o po jų kitos atėjo tik vakar. Tai paskaičiuokit mergaitės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif MMM VĖLAVO 71 DIENĄ. Pabandykit mane tik aplenkti, į užpakalį įspirsiu  ax.gif  cool.gif


As klausyciau sirdies 4u.gif Juolab kad ir gydytoja nepriestarauja ax.gif

Nezinau kaip su tom mmm bus, vakar atlikau 3V ir nieko cool.gif Prisiskaiciau kad ta Progynova uzvelina mmm, bet kad jau per daug veluoja doh.gif

geros dieneles wub.gif
Atsakyti
Faustina - sveikinimai auganciam zmoguciui ir teveliams smile.gif wub.gif
QUOTE(Citas @ 2012 03 14, 11:24)
Sveikinu  thumbup.gif  thumbup.gif Oho koks stiprus jis pas tave  bigsmile.gif
Bijau jau ir galimu cistu visko dabar  verysad.gif


Labai tave suprantu Cituli, kelinta siandien tavo diena? group.gif LYDEKAI PALIEPUS, man panorejus - parsivelkat valkatos visu greiciu!!! Kitap jums - panelytes bus shakes!!!!

QUOTE(Beila @ 2012 03 14, 20:20)
Kaip sakot, ar šį mėnesį praleist su įsodinimu ar pradėt gert vaistus, ir jei (neduok dieve) viskas pakryptų į blogąją pusę su skydliaukę, tiesiog nutraukti vaistus.  unsure.gif  blink.gif Siaubas,akip viskas sudėtinga kartais...


Beila - jei atvirai, man net ant sirdies palengvejo, kad tu susirgai... Atvirai-jau pavargau laukti tavo memiu doh.gif tongue.gif
Kazkodel prisiminiau Dangutex istrija, kai jai nuojauta kuzdejo, kad reikia kuo greiciau pasiimti mazylius ir ji taip padare ir dabar jos cia nei kvapo neliko... bigsmile.gif
Del skydliaukes-nemanau, kad kazka blogo ras. Tiesiog tave smaugia, kad tie guzeliai atsirado ar isdidejo ir cia joks ne pozymis blogiui. Kadangi as esu veterane situo klausimu, tai prasom manes klausyti. man kas pusmeti ima punkcija, tipo iesko kazko doh.gif bet as niekuomet net negalvoju, kad man ras kazka... tik galvoju, kad vel pinigus lupa lotuliukas.gif
Parasyk, kai zinosi atsakymus butinai.

QUOTE(elina30 @ 2012 03 14, 22:13)
Sveikos merginos,
Atejau pasiguosti.Man isodinimas buvo kovo 08,siandien nuleidau krauja negalejau nustygti vietoje,taiHCG maziau nei 1.Sudas taip nesiseka,vyras isvis baras,kad taip anksti pasidariau...Toks jau tas gyvenimas...
Visoms sekmes,Jums tikrai pasiseks...


Jau matau gavai barti nuo merginu.... Laukiam kitos savaiteles skaiciuku!!!
Afrodite - group.gif group.gif Tau tikrai daug isgyvenimu, bet labai noreciau, kad kita savaite butu tik geri atsakymai ir viskas greit pasimirstu!!

Merginos, galiu pasiguosti??
Pradesiu nuo to, kad vakar valiausi akis ir taip prisitryniau, kad siandien viena raudona, negaliu uzsimerkti smile.gif Kas durniausia nakti noriu miego, o uzsimerkti negaliu, nes rodos lyg butu smelio pilna... Toliau.... baigiau sirgti ir mane uzpuole rudziai... verysad.gif antra diena varo skystymelis toks.. ir griauzia nelabai galiu pasedeti.... pasitvarkau ir vel po pusvalandzio matyt pribega ir griauzia.... kas cia per fignia... negi endo pradejo bujoti??
Dar kita beda - kompa uzpuole arkliai ir kirmeles... Isnesiau i taisykla...
Na ir visa kita, apie ka cia jau nenoreciau plestis...
Noriu verkti, bet kazkodel neverkiu-tai dar labiau nervas ima. Issiverkciau,palengvetu o dabar... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 03 15, 14:22)
Labai tave suprantu Cituli, kelinta siandien tavo diena? group.gif  LYDEKAI PALIEPUS, man panorejus - parsivelkat valkatos visu greiciu!!! Kitap jums - panelytes bus shakes!!!!
Merginos, galiu pasiguosti??
Pradesiu nuo to, kad vakar valiausi akis ir taip prisitryniau, kad siandien viena raudona, negaliu uzsimerkti smile.gif Kas durniausia nakti noriu miego, o uzsimerkti negaliu, nes rodos lyg butu smelio pilna... Toliau.... baigiau sirgti ir mane uzpuole rudziai...  verysad.gif  antra diena varo skystymelis toks.. ir griauzia nelabai galiu pasedeti.... pasitvarkau ir vel po pusvalandzio matyt pribega ir griauzia.... kas cia per fignia... negi endo pradejo bujoti??
Dar kita beda - kompa uzpuole arkliai ir kirmeles...  Isnesiau i taisykla...
Na ir visa kita, apie ka cia jau nenoreciau plestis...
Noriu verkti, bet kazkodel neverkiu-tai dar labiau nervas ima. Issiverkciau,palengvetu o dabar...  unsure.gif


Viena karta tas lydekai paliepus pasiteisino drinks_cheers.gif Siandien man 34cd doh.gif ir tu kaliu ne zenklo schmoll.gif

Nepagailejai savo akeles vakar smile.gif man vizinas paprastai istaiso tokias klaidas, nors valytis as niekada nesivalau su jokiais pieneliais, man visada sudirgina akis, tai naudoju garnier prausikli kuris puikiausiai nuima tusa ir visa kita 4u.gif

Nu o va tie tepliojimai tai cia idomu, gal sakau zarazos issivalo g.gif ar tau yra buve ansciau? endo paprastai tepa ilgai pries ir po mmm doh.gif

Kompa pataisys, nera ko verkti del technikos biggrin.gif

Galvok taip su sekanciom mmm persitestuosi ir suzinosi kad zarazu nebera, akis jau bus sugijus ir kompas bus pataisytas, tai kad bus visi keliai atviri pradeto savo sekmingaji IVf wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 03 15, 14:46)
Viena karta tas lydekai paliepus pasiteisino  drinks_cheers.gif 


Jei jau viena karta pasiteisino, turi ir antra karta pasiteisinti!!! Tikiuosi lietuviska ta lydeka tuoj nersti prades!!! Bet tau tikiuosi nenuplaukia sitas IVf, tik truputeli stumaisi i pireki???
Man ir vyas sako, tipo lenda is taves visi baisumai lauk... bet man cia vyriska fantazija.. smile.gif Man po LP buvo tie dalykai pasibaige, bet po pirmojo IVF suaktyvejo, o dabar ziu, kad visai vaizdelis nekoks. Man visada budavo tik po, pries niekada...o si karta su grauzimu...Tegul pacios save issigrauzia, jau uzkniso.Jei ne vienas galas, tai kitas wink.gif
Jo jo-kompa taiso, isnesiau su visa info.. tai jauciuosi kaip nuoga... ot laikai atejo... Nebegalejau, o ir tiesa pasakius nebenorejau nieko persirasineti, nes kai pamaciau antivirusines info, tai supratau, kad nieko gero nebesugebesiu pati pasitaisyti.... Ot bus pamoka, laisku is nepazistamu neatidaryti.... Bet kai tiek daug visokiu pazistamu, tai galvoju, gal jau ir nebeprisimenu, gal cia "savas"... biggrin.gif

Atsakyti