Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VIII tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 03 14, 12:37)
Kas ziuri- kaip sekasi ziureti tesini ''Дыши со мной. Счастье взаймы'' /2012/ Ar pateisina lukescius?

Kantriai laikausi, neziuriu, bet gal verta siandien pradet g.gif idetas matau 8 kol paziuresiu, gal pabaigs det g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 03 14, 15:06)
Kantriai laikausi, neziuriu, bet gal verta siandien pradet  g.gif idetas matau 8 kol paziuresiu, gal pabaigs det  g.gif

Pradejau blush2.gif Nu tas Antoskos zvilgsnis, galima istirpt bigsmile.gif Kazkaip jauciu poreiki 1 dali paziuret, kaip pasibaige prisimenu, bet zmones ir uz ka jie "atsakingi" tame filme kazkaip neisieina atgamint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 14 kovo 2012 - 15:37
Aciu uz info ir atsakymus 4u.gif bandysiu ieskoti ka nors smile.gif

QUOTE(Vilioja @ 2012 03 14, 11:24)
Parašysiu lietuviškai. Jei reiks kažko konkretaus nuorodų, sakykit.
Maniškis žiūrėjo visus Glucharius, Piatnickij, Pautina, Zveroboij, dar kažkokius apie karą... Dabar žiūri Generalskaja vnučka. O žinokit, prisėda po truputį ir prie mano Obuoliukų. Šįryt konstatavo "labai liūdnas šitas filmas" biggrin.gif
Ar aš jum dar nenusibodau su savo Obuoliukais? lotuliukas.gif

aciu,eini paziuresiu smile.gif

o obuoliukus mano vyras ziurejo biggrin.gif bet sake daugiau nesiusti jam serialu ir bliauku biggrin.gif

o cia visi serialai,manau neziures doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džakonda': 14 kovo 2012 - 16:20
Laba diena.
As dabar ziuriu KLIUCHI OT SCHASTJA.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2012 03 14, 18:50)
Laba diena.
As dabar ziuriu KLIUCHI OT SCHASTJA.

geras, pirma dalis patiko,Solovjevas wub.gif nors ir zulika vaidino, antros laukiau , laukiau iki sulaukiau , tai nusibodo , taip ir likau nemacius doh.gif
gal kas ziurit Личные обстоятельства
?
Ka ziuret?Nepasiduosiu nei abaliukam , nei Antoskai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 14 kovo 2012 - 18:05
QUOTE(Ponia Delovej @ 2012 03 14, 18:48)
Ka ziuret?

Na, ka ziuret sunku patarti g.gif gal rasit visgi ka tinkamo
As asmeniskai ziuriu ''Случайный свидетель'' /2011/ Daug kur jo siuzeto aprasymas yra gerokai 'apkarpytas', bet radau issamesni ir mane sudomino http://kinoclips.net...2012-03-01-2021
Atsakyti
Nu Дыши со мной 2 mano manymu silpnesnis uz pirmaji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 03 14, 12:29)
http://www_faqpk_ru/forum/101-1192-1 kitur raso kad kovo http://vk.com/pobegrus belieka sekti ir laukti tik

aciu uz gera info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 03 14, 11:37)
A tau ir nesiūlau tongue.gif  Nes siūliau siūliau visom Zaicevą su Maksu, tai tik poniai vieintelei ir netiko lotuliukas.gif  Anot kažkurios iš mūsų - šūtka.


Man ir nepatiko Zaiceva ax.gif
QUOTE(eliss @ 2012 03 14, 14:53)
Vakarais žiūriu Сделано в СССР 2011  ,visai įdomus filmas smile.gif

O šitas labai patiko..Pabaigoj ir taip nuo dūšios nužliumbiau ..


QUOTE(Ingaja @ 2012 03 14, 15:06)
Kantriai laikausi, neziuriu, bet gal verta siandien pradet  g.gif idetas matau 8 kol paziuresiu, gal pabaigs det  g.gif

Kad lyg kinozale 1-10jau įdėta..Ale aš ir laukiu visų ..Sulauksiu-dabar kaip tik 2 detektyvus "virškinu",tai kol pabaigsiu,tai ir sudės smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Aciu uz naujus namucius 4u.gif .
Damusiau Случайный свидетель, labai geras.
Daugiau tokiu noretus. Tik va jau kaip sunku su tais serialais verysad.gif , as nesugebu po serija ar pora i diena paziuret, jau kaip uzsikabinu, tai mirk gyvenk reikia damusti. Paskui zinoma keikiu save, kad naktineju, nepailsiu ir zombiuoju ryte darbe biggrin.gif


Дыши со мной 2. Счастье взаймы paziurejau 3 serijas, ir kol sulaukiau sekanciu, tai kokybe suprastejo igarsinimas seka paskui vaizda...negaliu pakest, lupom ziobcioja, o garsas po minutes pareina doh.gif kazin ar ieskosiu geresnio iraso. .. kazkaip netraukia.

Ka ziurit damos?
Atsakyti
QUOTE(LiusiLiu @ 2012 03 14, 22:48)
ka ziurit damos?

as tik vakar baigiau Prakliatyj raj2 ziuret.

kurios nematet, paziurekit abu filmus.
Atsakyti
Labas visom
Papildyta:
QUOTE(LiusiLiu @ 2012 03 14, 22:48)
Ka ziurit damos?

Vakar baigiau ziureti ''Случайный свидетель'' /2011/ Zinoma, kad patiko. Labai noreciau kazko panasaus, reiks paieskoti...
Dabar ziuresiu ''Классные мужики'' /2010/ lyrine komedija. Aktoriai neblogi ir komentarai geri. Paziurejau 1-mos serijos pirmas 3minutes ir supratau, kad patiks. http://www.youtube.c...h?v=iiAS7rsHcsA
Atsakyti