Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (VIII tema)

Sveika, Visgi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 03 14, 14:53)
Vakarais žiūriu Сделано в СССР 2011  ,visai įdomus filmas smile.gif

As irgi sita filma ziuriu, labai netgi neblogas thumbup.gif drinks_cheers.gif Gyvenimiskas ir toks neskystas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 03 15, 10:54)
Dabar ziuresiu ''Классные мужики'' /2010/ lyrine komedija. Aktoriai neblogi ir komentarai geri. Paziurejau 1-mos serijos pirmas 3minutes ir supratau, kad patiks.

kaip tik per teliką rodo,vis pabaigą pasižiūriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi_D @ 2012 03 15, 18:06)
Beje, pastebėjote, kad BMW, kuris filme susprogdinamas, su lietuviškais registracijos numeriais?  tongue.gif

akurat, ale ir pastabumas moteriskes KKP - 823 tai cia pagal senus laikus turetu buti is Kauno biggrin.gif
Atsakyti
Aš baigiau PAPAŠI žiūrėt. Visai nieko.
Pažiūrėjau, kompe vien, neperkeltų į žiūrėjimą filmų 82GB blink.gif Kada juos peržiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 03 15, 18:11)
Aš baigiau  PAPAŠI žiūrėt. Visai nieko.
Pažiūrėjau, kompe vien, neperkeltų į žiūrėjimą filmų 82GB  blink.gif  Kada juos peržiūrėt  ax.gif

Palenktyniaujam mirksiukas.gif Pas mane jau apie 200GB doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,mergaitės smile.gif

Va,radau anonsą naujo filmo :

Непутевая невестка

įtariu,kad nebloga komedija nusimato smile.gif

http://www.lovekinoz...2012-03-13-8727
Papildyta:
Visai nebežiūriu rusiškų filmų. sad.gif Gal kuri žinote kada pagaliau tas "Baubas 2" pasirodys? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš taipat rusų serialų mylėtoja smile.gif

Kiek jų peržiūrėta doh.gif ir vis maža smile.gif

Dabar kažkaip užkibo, jau senai peržiūrėtas, bet toks lengvo turinio serialas KUPIDON
nežinau ar žiūrėjote, bet toks labai lengvo turinio vakarams gerai, dauguma aptartų peržiūrėta, bet vistiek faina paskaityti jūsų komentarus ir atsiliepimus.

Patiko Zakritaja škola, laukiu kito sezono thumbup.gif
1941;1942 šitie faini kam patinka karo tematika thumbup.gif
Igra - irgi nieko smile.gif
Jei norėsite sudėsiu nuorodas ax.gif

Kas lenktyniavimo, pas mane užkišta filmais 645 GB doh.gif laikas jau pratrinti g.gif
Papildyta:
O štai Дневники Темного - nepatiko visai, nu šiaip ne taip išmūčijau kelias serijas, ir daugiau ne schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 16 kovo 2012 - 08:51
QUOTE(ENIGMA @ 2012 03 16, 08:54)


Kas lenktyniavimo, pas mane užkišta filmais 645 GB  doh.gif  laikas jau pratrinti  g.gif


O aš maniau,kad jau pirmausiu tongue.gif
Man liko viena serija Čistaja proba..Nu seniai tokį gerą kriminalinį mačiau.. Šitą ir vyreliui užfundysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 03 16, 09:09)
O aš maniau,kad jau pirmausiu  tongue.gif
Man liko viena serija Čistaja proba..Nu seniai tokį gerą kriminalinį mačiau.. Šitą ir vyreliui užfundysiu  ax.gif

aha šitas nieko, vakar pradėjau žiūrėti, tai 1,5 serijos peržiūrėjau ir užmigau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2012 03 16, 09:12)
aha šitas nieko, vakar pradėjau žiūrėti, tai 1,5 serijos peržiūrėjau ir užmigau  biggrin.gif

Aš vakar išjungiau tokioj įtemptoj vietoj,kai kiniečiai per taigą bėga. Rūkas,tamsu,niūru,o dar muzika tokia įtampą kelianti,tai blyn šianakt pati po miškus nuo kažko laksčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2012 03 16, 09:54)
Sveikos,
Kiek jų peržiūrėta  doh.gif ir vis maža  smile.gif

Sveika,
Va va, ir as sakau- kiek beziuretum niekad negana, traukia kaip bites prie medaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledi_D @ 2012 03 15, 17:06)
Laba,
pradėjau žiūrėti senesnį serialą, kurio nebuvau mačiusi, "Сердце Марии", nežinau ar užteks visoms 60 serijų, bet kol kas patinka

Laba,
Kazkada buvau pradejusi ziureti as ji, bet tik gal kokias 4 serijas paziurejau, nes galvoju jei jau iniksiu ji ziureti tai vargas man, 60 seriju gi nejuokas. Bus paskui kaip su tuo bulves maisu- ir sunku nest ir gaila pamest. Tai taip ir palikau as ji ramybej.
Visumoj manau gal ir neblogas.
Papildyta:
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 03 16, 10:09)
Man liko viena serija Čistaja proba..Nu seniai tokį gerą kriminalinį mačiau.. Šitą ir vyreliui užfundysiu   ax.gif

Na sitas tai jau tikrai be konkurencijos filmas. Tikrai vyrams manau ir tiks ir patiks.
Papildyta:
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 03 16, 10:32)
Aš vakar išjungiau tokioj įtemptoj vietoj. Rūkas,tamsu,niūru,o dar muzika tokia įtampą kelianti,tai blyn šianakt pati po miškus nuo kažko laksčiau    doh.gif

Pasamones galia lotuliukas.gif

Na bet rimtai, su tais detektyvais ir kriminalais naktim ner kada pailset, visa savaite sapnus sapnuoju kazkokius ta linkme ir daug, siand sapnavau kad tamsu, niuru, kazkokia dulksna, ruduo ir priesais atbega uzpuolikas su kazkokiu sviesiu lietpalciu, ir sapne galvoju- tuoj blin cimbolus savo parodys, o as viena vidury kazkokio sodo, jetus kaip man baisu buvo scare.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 16 kovo 2012 - 09:55