Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

[quote=Maidenana,2012 03 15, 20:13]

Indry - didziausi sveikinimai!!!

Papasakok kaip jautiesi. kaip viskas klostosi, kai parasysi gimdymo istorija -

Dabar jauciuosi gerai, nors miego truksta maitinu kas 2-3 val. ir diena ir nakti, bet nieko - verta pavargti del maziuko. Gimdymo istorija parasiau nestukiu skyrelyje siandien - jei kam idomu paskaitykit. Maidenana, tau reikia medali pakabinti uz tai kad esi IUI namuciu seimininke ir mergaites npadrasini. Bet ***** kodel tau paciai nepavyksta kai tiek daug kitoms duodi patarimu. Labai tikiu, kad jau greit ta diena ateis. Su Olialia ir Sangria pabenmdraujam pas nestukes. sekmes visoms mergaitems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif virusiukiu siusti turbut nebegakliu as jau nebe nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 16, 20:24)
Sobo - sekmingo paskutinio IUI. Po 4 savaiciu ikeliauji pas nestukes. Antspaudas ir parasas.



Aciu, aciu 4u.gif Tu cia sefe 4u.gif , kaip pasakysi, taip ir bus 4u.gif Sekmingo tau egzaminu starto, vienas jau iveiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 03 16, 15:01)
Sveikos,

Indry, nors čia nebuvom susitikusios, bet labai noriu tave pasveikint! smile.gif




Aciu, Grim, tau sekmes ir greit ateik pas nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
labukas, Klaipedieciu norejau paklausti, darant IUI papildomai kainuoja +- 500, ar nereikia dar damoket ka nors cia jau viskas ieina i ta suma spermiuko paemimas, isgryninimas ir suleidimas ?? apsvieskit truputuka , busiu dekinga uz info
Atsakyti
Mano gimdymo istorija kaip ir rasiau pas nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif namuciuose.
Kazkas is mergaiciu prase pasidalinti kaip pavyko pastoti.
Mes su MB gyvenam kartu apie 10 m., nors susituokeme tik 2009 m. Nuo tada nusprendem gydytis del nevaisingumo, nes niekada labai nesisaugojom bet nepastodavau.
Prasidejo ilgas kelias iki 2011 m. vidurio. Pirmiausia kreipiausi i viena klinika Klaipedoje, ten stimuliaciju buvo daug, bet jos pasibaigdavo tai per dideliu folikulu kiekiu (vos ne hiperstimuliacija) arba per mazu, t.y. neuzaufdavo iki reikiamo dydzio. Skatinimai clost, veliau gonaliu. Tada GN ir pirmas IUI nesekmingas. Labai nusivyliau, pakeiciau klinika ir gine. Tada II nesekmingas IUI, nors labai tikejaus, tada III IUI su 4 folikulais. Paskambinu suzinoti rezultatu budama darbe ir isgirdau: PAVYKO. Tai buvo kaskas nerealaus. Dziaugemes abu su MB, bet neilgai: antra karta po sekmingo IUI nuvykus pas gine suzinojau ir pamaciau plakant 2 sirdutes viena salia kitos. suzinojau, kad pastojimai 2: vienas vietoj - t.y. gimdoj, kitas kiausintaky. Ekstra operacija su visiska narkoze, su mintim pirmiausia saugoti mano gyvybe nes galejo prasideti gausus kraujavimas, veliau tik gelbeti vaisiu. Bet operacija pavyko ir po savaites padarius echo pamaciau plakant mano likusio leliuko sirdute. Ta savaite laukimo ir nezinios buvo kosmariska. Po to grazus laukimo laikotarpis nestuke.gif , o dabar sunelis jau ant mano ranku thumbup.gif .
Sekmes Jums mergaites ir optimizmo.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(indry @ 2012 03 17, 17:23)
Mano gimdymo istorija kaip ir rasiau pas nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  namuciuose.
Kazkas is mergaiciu prase pasidalinti kaip pavyko pastoti.
Mes su MB gyvenam kartu apie 10 m., nors susituokeme tik 2009 m. Nuo tada nusprendem gydytis del nevaisingumo, nes niekada labai nesisaugojom bet nepastodavau.
Prasidejo ilgas kelias iki 2011 m. vidurio. Pirmiausia kreipiausi i viena klinika Klaipedoje, ten stimuliaciju buvo daug, bet jos pasibaigdavo tai per dideliu folikulu kiekiu (vos ne hiperstimuliacija) arba per mazu, t.y. neuzaufdavo iki reikiamo dydzio. Skatinimai clost, veliau gonaliu. Tada GN ir pirmas IUI nesekmingas. Labai nusivyliau, pakeiciau klinika ir gine. Tada II nesekmingas IUI, nors labai tikejaus, tada III IUI su 4 folikulais. Paskambinu suzinoti rezultatu budama darbe ir isgirdau: PAVYKO. Tai buvo kaskas nerealaus. Dziaugemes abu su MB, bet neilgai: antra karta po sekmingo IUI nuvykus pas gine suzinojau ir pamaciau plakant 2 sirdutes viena salia kitos. suzinojau, kad pastojimai 2: vienas vietoj - t.y. gimdoj, kitas kiausintaky. Ekstra operacija su visiska narkoze, su mintim pirmiausia saugoti mano gyvybe nes galejo prasideti gausus kraujavimas, veliau tik gelbeti vaisiu. Bet operacija pavyko ir po savaites padarius echo pamaciau plakant mano likusio leliuko sirdute. Ta savaite laukimo ir nezinios buvo kosmariska. Po to grazus laukimo laikotarpis nestuke.gif , o dabar sunelis jau ant mano ranku thumbup.gif .
Sekmes Jums mergaites ir optimizmo.

Atsakyti
QUOTE(indry @ 2012 03 17, 16:23)
Mano gimdymo istorija kaip ir rasiau pas nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  namuciuose.
Kazkas is mergaiciu prase pasidalinti kaip pavyko pastoti.
Mes su MB gyvenam kartu apie 10 m., nors susituokeme tik 2009 m. Nuo tada nusprendem gydytis del nevaisingumo, nes niekada labai nesisaugojom bet nepastodavau.
Prasidejo ilgas kelias iki 2011 m. vidurio. Pirmiausia kreipiausi i viena klinika Klaipedoje, ten stimuliaciju buvo daug, bet jos pasibaigdavo tai per dideliu folikulu kiekiu (vos ne hiperstimuliacija) arba per mazu, t.y. neuzaufdavo iki reikiamo dydzio. Skatinimai clost, veliau gonaliu. Tada GN ir pirmas IUI nesekmingas. Labai nusivyliau, pakeiciau klinika ir gine. Tada II nesekmingas IUI, nors labai tikejaus, tada III IUI su 4 folikulais. Paskambinu suzinoti rezultatu budama darbe ir isgirdau: PAVYKO. Tai buvo kaskas nerealaus. Dziaugemes abu su MB, bet neilgai: antra karta po sekmingo IUI nuvykus pas gine suzinojau ir pamaciau plakant 2 sirdutes viena salia kitos. suzinojau, kad pastojimai 2: vienas vietoj - t.y. gimdoj, kitas kiausintaky. Ekstra operacija su visiska narkoze, su mintim pirmiausia saugoti mano gyvybe nes galejo prasideti gausus kraujavimas, veliau tik gelbeti vaisiu. Bet operacija pavyko ir po savaites padarius echo pamaciau plakant mano likusio leliuko sirdute. Ta savaite laukimo ir nezinios buvo kosmariska. Po to grazus laukimo laikotarpis nestuke.gif , o dabar sunelis jau ant mano ranku thumbup.gif .
Sekmes Jums mergaites ir optimizmo.


4u.gif 4u.gif , kokia grazi istorija, kartais gal tikrai verta pakeisti gydytoja, net ir a spati apie tai jau susimastau kuo toliau tuo labiau istikruju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indry @ 2012 03 16, 20:59)
Dabar jauciuosi gerai, nors miego truksta maitinu kas 2-3 val. ir diena ir nakti, bet nieko - verta pavargti del maziuko. Gimdymo istorija parasiau nestukiu skyrelyje siandien - jei kam idomu paskaitykit. Maidenana, tau reikia medali pakabinti uz tai kad esi IUI namuciu seimininke ir mergaites npadrasini. Bet ***** kodel tau paciai nepavyksta kai tiek daug kitoms duodi patarimu. Labai tikiu, kad jau greit ta diena ateis. Su Olialia ir Sangria pabenmdraujam pas nestukes. sekmes visoms mergaitems 4u.gif  virusiukiu siusti turbut nebegakliu as jau nebe nestuke.gif
as jau skaiciau pas nestukes smile.gif kaip miela ir faina smile.gif
Del manes - batsiuvys be batu. Kada nors ateis ta diena, gal.


QUOTE(sobo @ 2012 03 16, 21:43)
Aciu, aciu  4u.gif Tu cia sefe  4u.gif , kaip pasakysi, taip ir bus 4u.gif Sekmingo tau egzaminu starto, vienas jau iveiktas  thumbup.gif

Du su puse iveikti jau. Acius 4u.gif

QUOTE(Sumi @ 2012 03 17, 15:55)
labukas, Klaipedieciu norejau paklausti, darant IUI papildomai kainuoja +- 500, ar nereikia dar damoket ka nors cia jau viskas ieina i ta suma spermiuko paemimas, isgryninimas ir suleidimas  ?? apsvieskit truputuka ,  busiu dekinga uz info

i 500 ieina
- apziura pries IUI
- spermos atplovimas ir paruosimas
- pati procedura

IUI diena tik 500,00 ir daugiau nieko papildomai.

QUOTE(indry @ 2012 03 17, 16:23)
Sekmes Jums mergaites ir optimizmo.
As pamenu tavo istorija smile.gif Del dvynuku smile.gif Kaip gera, kad viskas pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 17, 21:44)

Du su puse iveikti jau.


Saunuole, sveikinu ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzastina_ @ 2012 03 17, 21:51)
Saunuole, sveikinu  ploja.gif

Dzastina, 2,5 faktiskai reiskia 5 egzai (pas mus vienas egzas visada susideda is pre-egzo ir po to dar vienas. neislaikius pre-egzo, negali laikyti tikrojo). islaikyti. Liko 27. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 17, 21:53)

doh.gif
Kur tu mokaisi,kad sitiek egzaminu??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzastina_ @ 2012 03 17, 22:08)
doh.gif
Kur tu mokaisi,kad sitiek egzaminu??? doh.gif

ukrainoje.
Atsakyti