Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos miestuose

Sveikos, tema tesiam toliau:)

4 TEMA CIA




Papildyta:
pirmadieni susitinku pirma karta su aukle, planuojam kviestis nuo 1-3 dienu per savaite darbo valandomis, koki tarifa valandini tartis, man namu tvarkyti nereiktu tik valgyti paduoti priziureti vaika su juo uzsiimti eiti i lauka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2012 03 15, 22:44)
Sveikos, tema tesiam toliau:)

4 TEMA CIA
Papildyta:
pirmadieni susitinku pirma karta su aukle, planuojam kviestis  nuo 1-3 dienu per savaite darbo valandomis, koki tarifa valandini tartis, man namu tvarkyti nereiktu tik valgyti paduoti priziureti vaika su juo uzsiimti eiti i lauka.  g.gif



O kokia aukle? studente ? smile.gif
Atsakyti
aukle 58 metu, bet jau bandomes, susitariau val 6lt, plius apmokam keliones islaidas... ir prasysiu kad jeigu maistas butu paruostas ji reiktu tik pakepti arba isvirti kad padarytu pati, nes pavz pakepti kepsnelius jau suprieskoniuotu tikrai nesunku ranku terliotis ir laiko gaisti daug nereiktu, manau taip zymiai sveikiau vaikui butu, negu visada maista pasildyti...
Atsakyti
kaip manot ar 7 lt/h tinkamas mokestis yra valandinei auklei, prižiūrinčiai du vaikus apie 6-8 valandas per savaitę?
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 03 30, 17:54)
kaip manot ar 7 lt/h tinkamas mokestis yra valandinei auklei, prižiūrinčiai du vaikus apie 6-8 valandas per savaitę?

asmeniskai as ziuriu 2 vaikus uz 8lt per val.buvo situacija,kad mano priziurimo vaiko pusesere negalejo eit i mokykla,tai prasiau 9lt i val.nes maciau,kad skirtingo amziaus vaikai (3metai),plius dar ir vaikas,reikalaujantis daugiau demesio,nei tas,kuri nuolat priziuriu.taigi,cia jau kaip kas nuspres.siulyciau duoti galimybe auklei pasakyti savo kaina,o tada pasakyti kiek patys planuojat moket.as nesutikciau,nes uz viena vaika imu po 6lt/val 4u.gif susitarimo reikalas.sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 30, 21:21)
asmeniskai as ziuriu 2 vaikus uz 8lt per val.buvo situacija,kad mano priziurimo vaiko pusesere negalejo eit i mokykla,tai prasiau 9lt i val.nes maciau,kad skirtingo amziaus vaikai (3metai),plius dar ir vaikas,reikalaujantis daugiau demesio,nei tas,kuri nuolat priziuriu.taigi,cia jau kaip kas nuspres.siulyciau duoti galimybe auklei pasakyti savo kaina,o tada pasakyti kiek patys planuojat moket.as nesutikciau,nes uz viena vaika imu po 6lt/val 4u.gif susitarimo reikalas.sekmes thumbup.gif


čia ne aš auklės ieškau, čia aš pati esu auklė smile.gif aš suabejojau ar ne per daug man moka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 03 31, 09:40)
čia ne aš auklės ieškau, čia aš pati esu auklė smile.gif aš suabejojau ar ne per daug man moka smile.gif

as uz tris vaikucius gaunu 8LT/val (dirbu nuo 8va rytoiki 21-22val vakaro), jei reikia buti su vaikais para - 100Lt, kai su seima vaziuoju atostogauti uz diena gaunu 70Lt + maitinimas. Taip pat kitoje seimoje priziuriu dvynukes pusantru metuku tai su mamyte sutarem kai as viena bunu su maziukem valanda 10Lt, kai su mamyte kartu 8Lt/val, o jei tenka pabuti tik su kazkuria viena maziuke tai 6Lt/val (mamyte siule didesnes kainas, bet as emiau viduriuka, kad ji labai nusiskriaustu ). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 03 31, 09:40)
čia ne aš auklės ieškau, čia aš pati esu auklė smile.gif aš suabejojau ar ne per daug man moka smile.gif

manau,kad neperdaug,nes priziurit tik iki 10 val per savaite.sakyciau net,kad mazoka,ypac Vilniuje.bet daug kas priklauso ir nuo vaiku amziaus biggrin.gif
Atsakyti
reikia patarimo, koks optimalus atlygis už valandą būtų auklei už du vaikus pilnai darbo dienai Vilniuje (vaikų amžius 4m. ir beveik 6 m.)?

iš anksto ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2012 04 07, 08:58)
reikia patarimo, koks optimalus atlygis už valandą būtų auklei už du vaikus pilnai darbo dienai Vilniuje (vaikų amžius 4m. ir beveik 6 m.)?

iš anksto ačiū už nuomones  4u.gif

jeigu pilna darbo diena ir visa savaite,tarkites del menesinio apmokejimo,bus pigiau ir paprasciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 04 07, 22:36)
jeigu pilna darbo diena ir visa savaite,tarkites del menesinio apmokejimo,bus pigiau ir paprasciau 4u.gif

ir kokia mėnesinė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2012 04 08, 16:25)
ir kokia mėnesinė? smile.gif

priklauso kiek galite skirti,vaiko amzius,valandu kiekis per diena...cia tik jums spresti,mes aplinkybiu nezinome smile.gif
Atsakyti