Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

Na as irgi prisijungiu prie milli way vezimelius stumdanciu mamyciu smile.gif Tiktai savaji isbandysiu dar negreit, kadangi leliukas pasauly isvys tik liepos menesi smile.gif Taciau pasitaike puiki proga uz gera kaina isigyti siek tiek deveta vezimuka ir pasiskaiciusi visus komentarus apie ji, neatsispyriau. Dabar reiks laukti ir tiketis, kad nesuklydom del pirkinio smile.gif
Atsakyti
mes irgi gundomes Milli way vezimeliu, vakar pastumdziau tai jis man wub.gif kazkaip isivaizduoju save uz sito keturracio vairo ax.gif
Atsakyti
Ir aš save įsivaizduoju stumdant šį vėžimėlį wub.gif Buvom šiandien su vyru Kaune pasižiūrėt šių vežimėlių ir štai, ką galiu papasakoti toms, kurios dar tik galvoja jį pirkti:
Kauno urmo bazėje ,,Tutis'' parduotuvėje tikrai parduodami ne Milli Way, o Willi way vežimėliai. Užtat jų kaina tik 950 Lt. Jie gaminami Lietuvoje, o ne Lenkijoje, kaip Milli Way, tad manau lietuviai čia sugalvojo padaryti pigią milliukų kopiją. Žodžiu, tikrai kažkurios mamytės SM buvo teisios, kad egzistuoja ir Milli way ir Willi way - turguose, Kauno urmo bazėje ir t.t.
Dar važiavome Kaune į ,,Kotrynos'' parduotuvę Kęstučio gatvėje - ten nei Milli Way nei Tutis Zippy, kurį norėjome su milliuku palyginti, neradom. Užtat Savanorių pr. ,,Baby city'' radom dauuug Milli way vežimėlių thumbup.gif Ir laabai malonią konsultantę, kuri mums ir pademonstravo, kaip dedasi lopšys, ir pakilnojom jį, ir nufotografavom vežimėlį, ir pastumdėm ir gavom informacijos. man buvo smalsu, kuo gi jie geresni/prastesni už Zippius, tai, kiek supratau, milliukai yra šiek tiek patobulinta zippių versija - stabdis reguliuojasi vienu paspaudimu, o ne dviem, kaip zippiuose, kažkaip lengviau tvirtinasi vežimėlio dalys, nei Zippyje ir dar kažką sakė, ko jau nebepamenu blush2.gif Svoris, dydis panašus jų, tik gal Millio lopšiukas šiek tiek didesnis pasirodė - gal tik man. Labai patiko ratai - pripučiami, guoliniai, gana nemaži, tai atrodo, kad tikrai visur lengvai pravažiuot galima. Priekiniai 360 kampu sukiojasi, tai tikriausiai įgudus tai yra patogu irgi. Vežimėlio kaina be nuolaidos (suteikia 8% nuolaida) buvo 1369 Lt. Milli way su šiek tiek odos - 1499 Lt. Beje, lopšys supasi , padėjus jį ant lygaus pagrindo thumbup.gif Vežimėlis parduodamas su autokėdute, sportine dalimi, lopšiu, visomis apsaugomis - nuo lietaus, uodų, su mamos krepšiu, apačioje gan nemažas pirkinių krepšys. Žodžiu, kol kas tai mano vežimėlis favoritas thumbup.gif beje, klausiau, ar bus nauja kolekcija - tai sakė, kad dažniausiai jos pasirodo arba metų pabaigoje (tuomet mes jau nebesulauksime, nes vaikelis gims rugsėjį), arba metų pradžioje - vadinasi, ši kolekcija naujausia.
Nebent kuri mamytė paminės vežimėlio trūkumus... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 17 kovo 2012 - 16:52
aham as irgi bazej buvau uzejousi ziuriu Willi way, is pradziu pagalvojau kad cia tie patys paksui tik i galva atejo kad ziurejo milli way,reiks uzsukti i baby city apziureti daugiau siu vezimelius ax.gif
Atsakyti
Parasykit tik paskui ispudzius 4u.gif O tas ,,Baby city'' yra priesais Savanorių pr. Maxima, virs ,,Yamaha'' pardupotuves, jei kas nezino.
Atsakyti
Na trūkumai šių vežimėlių yra pirmojoje temoje pavardinti. Bet privalumų gerokai daugiau, todėl jie ir nusvėrė pas mus šįkart smile.gif Labiausiai turbūt lopšio dydžiu džiaugiamės, kadangi abu su vyru nemažu ūgiu pasižymim, tai ir vaikelis tikriausiai gims ne iš mažųjų smile.gif
Atsakyti
O Milliukų jau čia skaitosi didelis lopšys? Nes kaip kituose vežimuose, tai net nežinau...
Atsakyti
Na charakteristikoj lopsio dydis 84 x 37 cm nurodytas, tai manyciau vienas is didesniu tarp tų vezimeliu, kuriuos siuo momentu mums leidzia finansines galimybes ipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 03 17, 17:50)
Nebent kuri mamytė paminės vežimėlio trūkumus...  ax.gif

nuejau i skelbimu lenta ir zvilgtelejau i siuos vezimelius parduodanciu mamu parasiukus, vienos is parduodanciu vaikeliui vos 3menesiai,nemanau jog jau laikas pardavinet savo taip "megiama, patogu ir manevringa vezimeli" schmoll.gif , atkreipkit demesi kokiam auksty bus sportine dalis, vaikui kuris vos ismokes apverst uzpakaliuka mokysis ilipt ir islipt. Mane jis irgi is pradziu domino, bet.. sudeliojus pliusus ir minusus, jis net nevertas savo kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2012 03 22, 20:43)
atkreipkit demesi kokiam auksty bus sportine dalis, vaikui kuris vos ismokes apverst uzpakaliuka mokysis ilipt ir islipt. Mane jis irgi is pradziu domino, bet.. sudeliojus pliusus ir minusus, jis net nevertas savo kainos  doh.gif

Nesupratau šios jūsų posto dalies, o tai ką 6mėn vaikas turėtų mokintis išlipt ir išlipt? unsure.gif Ir kokie tie minusai apart mamytės kuri turi 3mėl leliuką ir pardavinėja vežimą?
Atsakyti
Pati stumdau Bebe Confort ir baltai pavydžiu draugei važinėjančiai savo mažių su Jūsų aptariamu vežimuku. tikrai geras pasirinkimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 25 kovo 2012 - 18:08
o Vilniuj kur didziausias pasirinkimas siu vezimeliu g.gif ?
Atsakyti