Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

Naudojom pusę metų Milli Way. Vos ne nuo pirmų dienų juo nusivyliau. Pirmiausia jis tikrai "gremėzdiškas". Be galo sunkus, nors kai rinkausi daug skaičiau ir šis vežimas apibūdinamas kaip vienas iš lengviausių su pripučiamais ratais ir už tokią kainą. Vienintelis pliusas tai lopšio dydis. Vaikelis gimė rudens pabaigoje, tad su kombiu įdėjus į vilnonį voką tilpdavo be problemų. Tik tas užklotas sunkiai dasitemodavo iki galo. Mašininė kėdutė nepatogi. Su tuo įtiestu "paminkštuku" ir kombiu vaikas netilpdavo, išėmus paminkštuką, per status sėdėjimo kampas, tiesdavom dekutį. Patį lopšį irgi buvo sunku nuimt, reikdavo gerai pasitampyt, kad išsinertų nuo važiuoklės. O kai jau persėdom į sportinę dalį, mano kantrybė trūko. Vaikas pastoviai slysdavo į apačią su tuo paminkštuku. Tada ir diržai arba atsilaisvindavo arba įsitempdavo. Pastoviai turi pakelt vaiką, kad nebūtų vos ne apačioj. Nugarėlė kartais pati krisdavo į gulimą padėtį, nors būdavo gerai užfiksuota. Pačios sportinės dalies su vaiku neįmanoma pakeist pusėm. Nes vėlgi, kol "nutampai" tą viršų nuo važiuoklės, pavargsti. Dėl didelių ratų ir pravažumo tai nežinau. Per nenuvalytą sniegą buvo sunku stumti. Jei duobėtas kelias irgi nelengva. Amortizacija irgi ne iš gerųjų. Žodžiu, mano nuomonė, lenkiška prekė lieka lenkiška...
Atsakyti
QUOTE(e.c. @ 2014 11 28, 16:02)
Sveikos Mamytes  smile.gif  O gal kuri jau išbandėte milli moonlight ?

Mes turim. Jau išbandėm visas tris dalis. Anksčiau turėjom Milli Way, tai galiu abu juos palyginti. Pirkom moonlight dėl vizualiai patvaresnio rėmo, deja jau po poros mėnesių jis pradėjo traškėti, cypti važiuojant ramiai, o ką kalbėti apie bandymą "papimpintų" spyruoklių pagalba pasupti vaiką...nors buvo naudojamas minimaliai. Tuo tarpu Way rėmas vizualiai atrodo trapesnis, bet barškėti ir traškėti pradėjo gal po metų intensyvaus ir juodo naudojimo- vaikas praktiškai iki pusės metų jame augo- dieną naktį vėžinosi, buvo supamas, linguojamas. Way rėmas lengvesnis, nei Moonlight.
Moonlight ratai man patinka labiau, nes jie didesni, tai galima riedėti ir lygiu asfaltu, ir kaimo keliukais, duobetu keliu ir per sušąlusius sniego grumstus, Way ratai mažesni, bet irgi labai kabintis negaliu. Way gobtuvas sportinėj daly turėjo celofaninį prailginimą, tada puikiai galima buvo matyti vaiką o ir vaikas gali matyti aplinka, jei pvz. važiuoji per lietų, ar pūgą, ar didelį vėją. Moonlight to neturi, bet turi iki pat kojų nusileidžiantį gobtuvą, taigi, labiau apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų. Moonlight gobtuvų minusai: tvirtinasi lipdukais, baisiai nepatogu- greit išsipešioja, viena po kito turi užsegti, pakelti, atsegti ir tt, patogiau su spaudėm. Moonlight modelis turi didelį ir talpų mamos krepšį su daug kišenėlių.
O šiaip abu modeliai manevringi, patogūs, dideli lopšiai pritaikyti žieminukams vaikams.
Atsakyti
Atsirado nauji milli tech vezimai? kas nors juos jau apziurinejo?
Atsakyti
QUOTE(rimas19 @ 2016 03 18, 16:53)
Atsirado nauji milli tech vezimai? kas nors juos jau apziurinejo?


Įdomūs ir mums jie smile.gif

Panašus į Milli Way ir Milli Prime labai,

apie Way jau visko teko skaityti, o apie Milli Prime apskritai niekur jokių komentarų nėra.
Bandėm pastumdyti Milli Classic ir Milli Prime, tai prime atrodė patogiau stumdyt, nors claasic turbūt lauke daugiau pranašumų turi.

Atsakyti