Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužės mėnesio vaikai

sveikos, mielosios biggrin.gif
nu žiauriai smagu, kad Silra pasipasakojo thumbup.gif
QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 20, 12:21)
Su tuo skaitymu, tai sako nespausti nespausti ( nors mes nei vieno nespaudėm), bet draugė turi pirmokėlį, tai sakė, kad susidaro įspūdis, jog tikrai į mokyklą reikia ateiti mokant skaityti ir rašyti. Sakė priešingu atveju - žiauriai sunku ir didelis krūvis.

drinks_cheers.gif

pas mus tai su ta meile net nežinau. atrodo labai myli viena kitą, bet kad mūsų mažė labai išdykus doh.gif tai Jomantė ją nori iškeldint pas senelius cool.gif pasakoja, kaip ten jai bus gerai, kad su kompiuteriu galės visą dieną žaisti (nori mažoji, bet mes nei sekundei nebeleidžiam), kad jai baba saldainių iškeps, kad lovą gerą padarys iš fotelių lotuliukas.gif
bet rytais pirma sesę nuvedame į grupę, kol atsibučiuoja, vakare susitikusios daržely vėl baisiausiai viena kitos išsiilgusios, viena kitai ant kaklo kariasi biggrin.gif
Tos sesės meilės mažei labiau reikia, nori ir miegot kartu, ale Jomantė nesutinka schmoll.gif bet jei palieku jas vienas užmigt, tai tik ir girdžiu kaip abi karksi biggrin.gif galėtų kalbėtis ir kalbėtis doh.gif Jomantė pasakas jai seka (mintinai daržely išmoksta, kurias auklėtoja prieš miegą skaito), po kiek laiko žiūrėk ir Jorūnė jau bando atpasakoti. dainelių irgi primokina. Žodžiu, smagumėlis smile.gif



Papildyta:
o aš vis dar namie sėdžiu ir mąstau, kuo galėčiau užsiimt biggrin.gif
bet vakar vos neįsidarbinau knygyne, mažai betrūko smile.gif

Panos vis dar sveikuolės. Jau metai kaip neserga peršalimo ligom smile.gif tfu tfu tfu biggrin.gif bylst bylst bylst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 03 20, 16:05)

o aš vis dar namie sėdžiu ir mąstau, kuo galėčiau užsiimt  biggrin.gif 
bet vakar vos neįsidarbinau knygyne, mažai betrūko  smile.gif 

Panos vis dar sveikuolės. Jau metai kaip neserga peršalimo ligom  smile.gif tfu tfu tfu  biggrin.gif bylst bylst bylst  biggrin.gif


Kaip šaunu, kad jos pas tave sveikuolės thumbup.gif Mane tos vaikų ligos tai varo į neviltį ir vis dar "neišleidžia" į darbą. Nors jau stogas važiuoja ir kaip Barikada rašo depresija juoda karts nuo karto ateina...
Atsakyti
QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 20, 20:01)
Kaip šaunu, kad jos pas tave sveikuolės  thumbup.gif Mane tos vaikų ligos tai varo į neviltį ir vis dar "neišleidžia" į darbą. Nors jau stogas važiuoja ir kaip Barikada rašo depresija juoda karts nuo karto ateina...

isivaizduoju. maniskis nesirges nuo 2009 m. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2012 03 20, 20:06)
isivaizduoju. maniskis nesirges nuo 2009 m.  rolleyes.gif

man čia kaip iš fantastikos srities skamba blink.gif
Aš va džiaugiuosi be proto, kad Rasutė nuo Kalėdų sveika, o Jonelis jau net visas 2 savaites sveikas į daržą eina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2012 03 21, 09:32)
man čia kaip iš fantastikos srities skamba  blink.gif
Aš va džiaugiuosi be proto, kad Rasutė nuo Kalėdų sveika, o Jonelis jau net visas 2 savaites sveikas į daržą eina  bigsmile.gif


Va va. Aš irgi džiaugiuosi tokiais nedideliais "sveikų vaikų" intervalais.

Levander, Barikada parašykit jūsų vaikų mitybos racionus.

Gal čia kažkokia paslaptis yra...
Man su vaikų valgymų - tikra bėda. Vytautė nevalgo jokių daržovių unsure.gif Kartais kartais raugintus arba marinuotus agurkus. Sriubas su morkytėm, bulvytėm, burokėliais dar kopūstais,- valgo. Ji pas mane nevalgo varškės (jokiame pavidale t.y. nei virtinukų, nei varškėtukų), nei blynų su varške), jokių jogurtų ar pieno produktų. Net ledų nevalgo, nes jie smirda pienu. Ji nėra alergiška pieno produktams. Čia grynai jos nenoras. Nevalgo kiaušinių. Nes jai jie irgi neskanūs ir smirda. Valgo: mėsą, sriubas ( nepieniškas), makaronus, ryžius (bulvių, kaip garnyro nemėgsta), mėgsta košes. Verdu jai visokias avižines, 4-ių, 5-ių grūdų košes. Mėgsta blynus.
Va uogas ji valgo: mėlynes, juodud serbentus, žemuoges, avietes, višnias. Prisišaldom žiemai braškių, aviečių ir valgo visą žiemą.
Dabar Džiugas. Priešingai nei sesuo labai mėgsta: kiaušinius, pieną, varškės patiekalus. Nelabai mėgsta mėsą. Šašlykai pats puikiausias mėsinis patiekalas.
Iš daržovių tik pomidorai ir rauginti/marinuoti agurkai.
Abu nevalgo jokių žirnių, šviežių morkyčių, ridikėlių ir t.t.
KĄ MAN SU JAIS DARYTI ??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratux2004: 21 kovo 2012 - 10:41
QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 21, 10:39)
  KĄ MAN SU JAIS DARYTI ?????? 

Kokia pazistama situacija smile.gif As tai 'maskuoju' darzoves. Kepant blynus pridedu trinto moliugo (pasakau, kad nuo kiausiniu tokia geltona tesla), tarkuotu cukiniju, be zieveles, nes ji zalia ir matosi, verdant pomidoru padazus irgi sublenderiuoja visas darzoves, paskui jau raudonas pomidoras paslepia ko nereik matyti. Bet maniskes tik su darzovem susipykusios, dar mesos nelabai nori. Tai darau ja tik taip kaip valgo, kitaip vegetares butu smile.gif

Kaip smagu skaityt apie visas thumbup.gif Pas mus tai nieko naujo, gyvenam ir tiek.
Atsakyti
Sveikos,

Juratux, pavaro tavo vaikai su skaitymu smile.gif

Del valgymo- tai abu vaikai labai skirtingai megsta, vienintelis bendras dalykas, kas abiems skanu- tai tikriausiai makaronai. Pupos racionas tai kaip taviskio (mesa va irgi nebent jai nuo lauzo, kai stebejo ta procesa biggrin.gif, o siaip net nebesiulau, pati del ko seile varvina- tai del juros gerybiu- ji nori ir kreveciu ir midiju (bet situ tai del to, kad tikisi rasti perla smile.gif), o mano mazojo kaip tavo Vytautes (cia del mesos, bulviu, pieno produktu- budavo pamatydavo balta spalva ir net neziuri i ta puse- galvojau, kad cia gal kazkaip susije su MP nutraukimu, nes po sio ivykio, kuris buvo kai jam buvo 6 men. jis 2 menesnius nei laso i burna jokio skyscio neeme, misinuko gyvenime nera nei gurksnio nurijes, o piena pradejo gerti tik virs 2 metu budamas). Beje, piena abu geria, tik as jau riboju ir smarkiai, visus saldzius pieno produktus (jogurtus, surelius, varskytes, pienukus, pudingus)- taip pat. Nesakau, kad neduodu, bet tai nera kasdien, juolab darze jie pagal ta pieno programa beveik kasdien ka nors is tu saldumynu gauna... Darzoves abu pakankamai gerai valgo. Ir vaisius abu megsta. Bet taip nebuvo visada biggrin.gif


Barikada, as nzn ar gerai pamenu, bet man tavasis toks prie serganciu atrode kol maziukas buvo. Smagu, kad toks sveikas thumbup.gif


Atsakyti
sveikos.
QUOTE(Barikada @ 2012 03 20, 21:06)
isivaizduoju. maniskis nesirges nuo 2009 m.  rolleyes.gif

nu super, ką bigsmile.gif o didžioji kaip?
QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 21, 11:39)
Levander, Barikada parašykit jūsų vaikų mitybos racionus.

darželio maistas lotuliukas.gif viską viską suvalgo, Jomantė ir antros porcijos paprašo, bet ne visda gauna, sako persivalgys lotuliukas.gif nes ji tokia smulkutė, kur jai tiek telpa doh.gif
dalyvauja darželis vaisių ir pieno akcijoje, tai kasdien gauna nemokamai vaisių ir pieno produktų.
o vakarais ir savaitgaliais tai nieko stebuklingo, neprigaminu kažko tokio super duper sveiko maisto biggrin.gif
vitaminų irgi neduodu blush2.gif tik mažei žuvų taukų, nes labai mėgsta.

daržely ant kaklo nešioja kinderio indukus su česnaku ir kas rytą daržely gauna arbatos su citrina ir medum smile.gif

žodžiu nieko stebuklingo, nežinosi nuo ko čia tas imunitetas priklauso. aš pati vaikystėj jaunystėj mažai sirgau. o taip norėdavau sirgt ir neit į mokyklą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 21, 11:39)
KĄ MAN SU JAIS DARYTI ??????

console.gif
Atsakyti
Nuska, ir man is pradziu buvo fantastika


QUOTE(juratux2004 @ 2012 03 21, 10:39)
...

Levander, Barikada parašykit jūsų vaikų mitybos racionus.

...
KĄ MAN SU JAIS DARYTI ??????

abu isrankus. skaniausias maistas bulka su sviestu, abieju. Darzoves tik mano agurkai marinuoti, pomidorai. vaisiai eina i trasa. mesa - tik gryna ir tai labai jau isrankiai. zuviems jokios
Siaip abieju valgyklinis maistas. neesu sveikuole, nera kazko ypatingo. daug lauko, grudinimosi
nieko nepadarysi, isaugs, o veliau pamegs maista
QUOTE(Onora @ 2012 03 21, 11:20)
Sveikos,

Juratux, pavaro tavo vaikai su skaitymu smile.gif


Barikada, as nzn ar gerai pamenu, bet man tavasis toks prie serganciu atrode kol maziukas buvo. Smagu, kad toks sveikas thumbup.gif

taip ir labai daug iki 2009 sirgo ir abu

QUOTE(Levander @ 2012 03 21, 12:33)
sveikos.

nu super, ką  bigsmile.gif o didžioji kaip?



kartais suserga. paskutini karta pries metus
Atsakyti
sveikos smile.gif

taikau proga, "pasireklamuoti", jeigu nesugalvojate kaip idomiau atsvesti vaikiuko gimtadieni smile.gif galiu padeti

akimirkos is gimtadieniu
Atsakyti
Su Šv. Velykom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kusiuka @ 2012 03 27, 15:59)
sveikos smile.gif

taikau proga, "pasireklamuoti", jeigu nesugalvojate kaip idomiau atsvesti vaikiuko gimtadieni smile.gif galiu padeti

akimirkos is gimtadieniu


Saunios nuotraukos ir puiki ideja smile.gif

Papildyta:

Sveikutes, oi kaip miela retsykiais pasiskaitineti kaip jus gyvenate ir kaip auga atzaleles. Siuo metu laukiuosi II maziuko laukiu atostogu, manau, turesiu daugiau laiko ir pasiskaitineti ir su Jumis pabendrauti, o tai kai isisuki i kasdienybe nevisada ir laiko randi biggrin.gif Sunaitelis auga gerai, laikas greitai bega, keliaujam i darzeli, lankom piesimo, krepsinio ir anglu burelius, laukiam vasaros leksim i kaima pas senelius smile.gif
Atsakyti