Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rico @ 2012 03 18, 18:19)

jb negrazus. antroj tik sypesena grazi, o siaip abi foto labai ne kokios
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2012 03 18, 18:48)


Zodziu tuoj foto cia ir i flickr idesiu...
Uzbaigiam trecia grupe

user posted image


nepyk, bet tikrai nepagirsiu už šitą foto..
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 03 18, 15:26)
ketvirtos temos užbaigimo foto
http://farm8.staticf..._335fa2725f.jpg[/img]

thumbup.gif

Plumerija -> Labai nenatūraliai geltona citrina, per ryškiai saturation smile.gif tikrai ragaučiau, atrodo skaniai smile.gif

jlclove -> visiškai pritariu Žydraakė'i, šiaip gan gerai, tik pirmoj man į akį fokuso norėtųsi, o dbr atrodo sagutė sufokusuota labiau smile.gif

pandre -> Žiauriai patinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif thumbup.gif wub.gif

Rico -> antrojoj nematau fokuso smile.gif Pritariu zirzei ir brumbrumai smile.gif t1 pat5 norėjau rašyti...

PŪKITAS -> nelabai, spalvingumas, o tiksliau j/b žiauriai nepatinka, fotografavimo kampas taip pat. Pirmas žvilgsnis ir mintis: "sąvartynas"...
Atsakyti
Dekui merginos uz kritika 4u.gif

nemoku j/b unsure.gif nebezinau kas gerai, kas ne, pasimeciau...
Persviesinau, ryskumo zona per siaura...
pirma neatsitiktine, norejau emocijos, sakiau, kad galvotu apie artejanti pasimatyma smile.gif
naudotas reflektorius, bet matyt kampa ir atstuma negera parinkau jam irgi.

Bandysiu vel.
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2012 03 18, 17:42)
Sveikutes!
Karta pamaciau "pintinterest'e" nuotrauka, kur mama ir dukra buvo su bigudukais..ir issizioje sauke i tel rageli..nepamenu autoriaus...skleroze..uzsinorejau pati kazko tokio, ir va snd buvo puiki tam proga, juk pas mus, UK, siandien  Motinos diena! Ta proga mano auto..nesvarbu, kad tulpes nuluzo, juk svarbu, geri ketinimai biggrin.gif taigi, ideja skolinta smile.gif
kaip jums toks formatas?
http://farm8.staticf...46dd4c9e8_z.jpg

thumbup.gif super, zinok as esu macius ta pacia nuotrauka kazkur ir labai ji man istrigo,tai cia iskart net nesupratau, kad ne ta biggrin.gif galvojau cia tavo ir slepei tiek nuo sm biggrin.gif tavo variantas irgi labai patinka biggrin.gif

Rico, as nors ir mazai gal dar suprantu, bet pirmoji tai man net labai nepatinka, akys negraziai atrodo ir net, ta emocija tokia labai nenaturali. O antrojoj man ryskumo truksta, nors pats portretas nieko 4u.gif

Pukitas, man tai spalvos nepatinka, pati nuotrauka man visai idomi, panagrinejau kas ten toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainoa: 18 kovo 2012 - 23:28
as noreciau kritikos siam auto, nu man ji labiausiai is visos serijos patinka, bet va kas is pazystamu komentavo, tai nelabai patinka, nes nemato manes sioj nuotraukoj, nes tipo as visada linksma, su sypsena lupose, o cia tokia vos neskausminga emocija, bet man paciai ji patinka, tai vat pasidare idomu kaip manes nepazystantys zmones mato sia nuotrauka smile.gif turiu ir jb man abi patinka biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 03 18, 23:47)
as noreciau kritikos siam auto, nu man ji labiausiai is visos serijos patinka, bet va kas is pazystamu komentavo, tai nelabai patinka, nes nemato manes sioj nuotraukoj, nes tipo as visada linksma, su sypsena lupose, o cia tokia vos neskausminga emocija, bet man paciai ji patinka, tai vat pasidare idomu kaip manes nepazystantys zmones mato sia nuotrauka  smile.gif turiu ir jb man abi patinka  biggrin.gif

aš kirpčiau iki ausies maždaug arba tada visą galvą talpinčiau, apdirbimas man nelabai, nes oda per daug geltona,pažiūrėk po kaklu šešėlis jau rudas... todėl aš šį kartą už JB turbūt... mirksiukas.gif

šiaip įdomus auto...tamsus makiažas, apranga ir galvos apdangalas gražiai dera..emocija gal truputį susikaustymą išduoda, bet su laiku išmoksi visko 4u.gif
Papildyta:
kad neateiti tuščiomis:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 18 kovo 2012 - 23:57
QUOTE(gotte @ 2012 03 18, 23:57)
aš kirpčiau iki ausies maždaug arba tada visą galvą talpinčiau, apdirbimas man nelabai, nes oda per daug geltona,pažiūrėk po kaklu šešėlis jau rudas...  todėl aš šį kartą už JB turbūt... mirksiukas.gif

šiaip įdomus auto...tamsus makiažas, apranga ir galvos apdangalas gražiai dera..emocija gal truputį susikaustymą išduoda, bet su laiku išmoksi visko  4u.gif

aciu labai Gotte, del apdirbimo, tai dar isgyvenu accionu perioda, bet naudojuosi protingu zmoniu patarimu ir saugau visus originalus, nes zinau, kad kazkada prades nebepatikt biggrin.gif jau ir dabar daznai nebesinori man ju, bet ai dar uzmetu vis blush2.gif pabandysiu apkirpt pagal tavo patarima, paziuresiu kas gausis.
Turiu dar kita varianta, kur lupos kiek pravertos, gal maziau sukaustytas atrodytu g.gif bet siaip aciu uz padrasinima, tikiuosi tas laikas nebus labai ilgas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2012 03 19, 00:00)


man, tai labai labai patinka si nuotrauka, jau flickre pagyriau, kuo daugiau ziuriu, tuo labiau ji man miela smile.gif
Atsakyti
Jei dar pirma grupė nori, galime sukti antrą ratą.
Labai uždelsusi įkėliau foto. Kabinausi už autoportreto.
user posted image
Atsakyti
airv, man tokia visur skirtinga, pažiūrėjau kelis auto facebooke...ir visur lyg kitas žmogus...įdomu... šiame man ranka patinka, pirštai gražiai dėliojasi...dėmesį traukia.
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 03 18, 23:47)
as noreciau kritikos siam auto, nu man ji labiausiai is visos serijos patinka




man spalvos nepatinka, veidas oranžinis.. morkinis.. ypač po kaklu.. j/b turėtų geriau žiūrėtis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 19 kovo 2012 - 08:42
QUOTE(Plumerija @ 2012 03 18, 15:50)
Labas 4u.gif
Ačiū. Su akim nieko nedariau. Čia taip nufotografuota. Naudojau Canon 50tuką, F 1.4.

oho, tada išvis man labai patinka smile.gif

QUOTE(Plumerija @ 2012 03 18, 17:02)
Ateinu su maistu... Ar nors kiek skanu?


skanu essen.gif:

QUOTE(pandre @ 2012 03 18, 18:42)
Sveikutes!
Karta pamaciau "pintinterest'e" nuotrauka, kur mama ir dukra buvo su bigudukais..ir issizioje sauke i tel rageli..nepamenu autoriaus...skleroze..uzsinorejau pati kazko tokio, ir va snd buvo puiki tam proga, juk pas mus, UK, siandien  Motinos diena! Ta proga mano auto..nesvarbu, kad tulpes nuluzo, juk svarbu, geri ketinimai biggrin.gif taigi, ideja skolinta smile.gif
kaip jums toks formatas?

oho thumbup.gif

QUOTE(gotte @ 2012 03 19, 01:00)

kad neateiti tuščiomis:


wub.gif

Aš tai dabar tik varvanosės mažės portretų galiu padaryt doh.gif
Atsakyti