Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 03 18, 21:45)
nepyk, bet tikrai nepagirsiu už šitą foto..


jei turi laiko gal gali parasyti kas butent blogai... (na neskaitant spalvu)...pati ideja berysio, fotkinimo kampas...

QUOTE(noisy-B @ 2012 03 18, 21:54)
PŪKITAS -> nelabai, spalvingumas, o tiksliau j/b žiauriai nepatinka, fotografavimo kampas taip pat. Pirmas žvilgsnis ir mintis: "sąvartynas"...



QUOTE(Ainoa @ 2012 03 18, 23:27)
Pukitas, man tai spalvos nepatinka, pati nuotrauka man visai idomi, panagrinejau kas ten toliau


del spalvu, teko maskuot padziautus spalvotus rubus, kurie kabo ant virves (nes kaip zakon podlasti jie ten kabojo kai nuejau, ir kaip tycia viena diena laisva per savaite turiu)... Gal juodai balta geriau ziuretusi, bet man tokia niuruma pacios viduj, tai norejose niurumo...

Niosy-B - cia senais laikais buvo malunas...cia yra tai kas liko is jo...ir dar senuose pastatuose ant kranto zmones gyvena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PŪKITAS: 19 kovo 2012 - 09:28
QUOTE(PŪKITAS @ 2012 03 19, 09:24)
jei turi laiko gal gali parasyti kas butent blogai... (na neskaitant spalvu)...pati ideja berysio, fotkinimo kampas...



nuotraukos turinys nepatiko.. na ok pirmas planas vanduo, akmenys.. o antras planas ką daro? jis ten turi būti ar neturi būti? nes jis yra, bet jo per mažai, reikėjo daugiau viršaus, o jei jo nenorėjai rodyti, tai reikėjo ieškoti kažkokio kampo, kad to antro plano nesimatytų.. kaip kažkuri minėjo- sąvartynas.. na tikrai.. visiška betvarkė su šia nuotrauka.. blogai sukomponavai.. čia ne situacija ir fotografavimos sąlygos kaltos, o grynai tavo nesužiūrėjimas, ir neapsisprendimas ką nori parodyti.. ir spalvos tragiškos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 19 kovo 2012 - 09:37
QUOTE(Jurzole @ 2012 03 18, 00:46)
radau gera citata, galvoju, kad visai tiktu kaip Fototechnikos temos pirmoji zinute  smile.gif

"The camera doesn't make a bit of difference. All of them can record what you are seeing.
But, you have to SEE." (Ernst Haas)


As nesiginciju kad you have to see, as sutinku, kad ir su muiline galima padaryt super kadra, bet as nesutinku, kad "camera doesn't make a bit of difference" tai tiesiog melas. Pavyzdziui, padaryk su muiline "veikianti" bokeh, ir busi naujas Einsteinas, nes paneigsi optikos desnius. Be to, ka mes vadiname camera? Optika priklauso tam daiktui ar ne? Sensoriaus dydis priklauso tam daiktui ar ne? Nes kai sios citatos originalas buvo pasakytas, normal camera buvo full frame film camera.

sukursiu savo citata: "measures does not matter if you've made a good photo, but you have to use the right tools and mind to make it happen"

robobebras 2012-03-19 biggrin.gif (aj nu nnz ar good my engrish biggrin.gif)



QUOTE(pandre @ 2012 03 18, 17:42)
Sveikutes!
Karta pamaciau "pintinterest'e" nuotrauka, kur mama ir dukra buvo su bigudukais..ir issizioje sauke i tel rageli..nepamenu autoriaus...skleroze..uzsinorejau pati kazko tokio, ir va snd buvo puiki tam proga, juk pas mus, UK, siandien  Motinos diena! Ta proga mano auto..nesvarbu, kad tulpes nuluzo, juk svarbu, geri ketinimai biggrin.gif taigi, ideja skolinta smile.gif
kaip jums toks formatas?

nuotaikingai! Ziurejau ir pasisypsojau smile.gif


QUOTE(airv @ 2012 03 19, 00:11)
Jei dar pirma grupė nori, galime sukti antrą ratą.
Labai uždelsusi įkėliau foto. Kabinausi už autoportreto.

IMHO kazkaip nesuper supozuota, it just doesn't look right. Tikiuos nesupyksi, bet kaklas nelabai gerai ziuris, ranka irgi man biskiuka toks "krabas", reiktu gal is auksciau fotkint ir ranka kazkaip "patiunint" i laisvesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 19 kovo 2012 - 10:06
Sveiki



Sudejau gautas nuotraukas koregavimo zaudimui i SM grupe nuotraukos 4u.gif
Jei gausiu dar - ikelsiu irgi 4u.gif 4u.gif

Nelabai draugauju su flickr, tai sukuriau nauja topika prie zaidimu, bet ten kelti nuotrauku neleido, o istrinti irgi neduoda.. Tai kas galite, istrinkite, prasau.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 03 19, 11:21)


Man tai ten nuotraukų nerodo, tuščia...
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 03 19, 10:21)
Sveiki
Sudejau gautas nuotraukas koregavimo zaudimui i SM grupe nuotraukos 4u.gif
Jei gausiu dar - ikelsiu irgi  4u.gif  4u.gif

Nelabai draugauju su flickr, tai sukuriau nauja topika prie zaidimu, bet ten kelti nuotrauku neleido, o istrinti irgi neduoda.. Tai kas galite, istrinkite, prasau....  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Jei ko, galima sudeti nuotraukas i smfoto_anonimas erdve(pamenat, naudojomes, kai zaidem "Atspek, kieno foto?"). Ka tik patikrinau, slaptazodi dar pamenu smile.gif Galiu per AZ atsiusti, jei reikia.
Papildyta:
QUOTE(robobebras @ 2012 03 19, 10:03)
As nesiginciju kad you have to see, as sutinku, kad ir su muiline galima padaryt super kadra, bet as nesutinku, kad "camera doesn't make a bit of difference" tai tiesiog melas. Pavyzdziui, padaryk su muiline "veikianti" bokeh, ir busi naujas Einsteinas, nes paneigsi optikos desnius. Be to, ka mes vadiname camera? Optika priklauso tam daiktui ar ne? Sensoriaus dydis priklauso tam daiktui ar ne? Nes kai sios citatos originalas buvo pasakytas, normal camera buvo full frame film camera.

Ner kaip gincytis drinks_cheers.gif smile.gif Bet visgi man ta Haas'o citata ir dabar atrodo labai aktuali - pagal dvasia, jei ne pagal raide mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2012 03 18, 18:42)
kaip jums toks formatas?


Nuotrauka patinka, formatas ne.
Atsakyti
Mūsų namų buitiakas... vaikas piešia, šunius miega...žaislai...va tokia kasdienybė...nepamenu kada dėjau kažką tokio buitiško

user posted image

Čia kaip Liepa vaizduoja piešiniuose mūsų šeimą (tėtukas, mamytė, Liepa ir vaikiukas - čia tipo sesė):
user posted image
Atsakyti
Atnesu 2ND su pavasariniais ziedais!
P.S. skirtumas labai mazas, bet fotike diafragama reguliuojasi tik nuo 2.8 iki 8.0

http://www.flickr.co...s/74374827@N07/

F ir ISO po nuotraukomis
Atsakyti
labas 4u.gif

QUOTE(pandre @ 2012 03 18, 17:42)
Sveikutes!
Karta pamaciau "pintinterest'e" nuotrauka, kur mama ir dukra buvo su bigudukais..ir issizioje sauke i tel rageli..nepamenu autoriaus...skleroze..uzsinorejau pati kazko tokio, ir va snd buvo puiki tam proga, juk pas mus, UK, siandien  Motinos diena! Ta proga mano auto..nesvarbu, kad tulpes nuluzo, juk svarbu, geri ketinimai biggrin.gif taigi, ideja skolinta smile.gif
kaip jums toks formatas?
http://farm8.staticf...46dd4c9e8_z.jpg

Super nuotrauka, man labai ptinka thumbup.gif Dėl formato, nežinau...

QUOTE(noisy-B @ 2012 03 18, 21:54)
thumbup.gif

Plumerija -> Labai nenatūraliai geltona citrina, per ryškiai saturation smile.gif tikrai ragaučiau, atrodo skaniai smile.gif

g.gif ne, man lyg ir ne per geltona... Jaučiu monitoriai skirtingai rodo.

QUOTE(Ainoa @ 2012 03 18, 23:47)
as noreciau kritikos siam auto, nu man ji labiausiai is visos serijos patinka, bet va kas is pazystamu komentavo, tai nelabai patinka, nes nemato manes sioj nuotraukoj, nes tipo as visada linksma, su sypsena lupose, o cia tokia vos neskausminga emocija, bet man paciai ji patinka, tai vat pasidare idomu kaip manes nepazystantys zmones mato sia nuotrauka  smile.gif turiu ir jb man abi patinka  biggrin.gif

http://farm8.staticf...def31afe5_z.jpg

Man norėtųsi arba visos galvos kadre, arba tada daugiau pakirpti reikėtų. O šiaip fainas kadras. Ai, spalvos nelabai natūralios..

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 03 19, 08:52)
oho, tada išvis man labai patinka smile.gif
skanu essen.gif:

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 03 19, 09:37)
nuotraukos turinys nepatiko..



aciu smile.gif

dabar eisu ir ieskosiu kaip nufotkint, kad foto normali gautusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PŪKITAS: 19 kovo 2012 - 13:54
hmmmm o dar kam nors nerodo nuotrauku, ar tik maijai?

as dabar jas susidejau pas save, padariau private, bet dedant i grupe, manes pasiteiravo, ar tikrai noriu deti, nes nuotraukos bus matomos viesai, paspaudziau ok....


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 19 kovo 2012 - 14:31