Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Apklausa: Ar dalyvausite šauniųjų pradinukių susitikime Klaipėdoje? (23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O ko nemiegat bigsmile.gif dar?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 03 18, 00:56)
O ko nemiegat  bigsmile.gif dar?

Džiaugiuosi galėjimu panaktinėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nes pastaruoju metu 22 val. būna koma.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 17, 23:58)
Džiaugiuosi galėjimu panaktinėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , nes pastaruoju metu 22 val. būna koma.

Vaje, žiūrėk save ir nepersistenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 17, 22:59)
Jau radau būdą kaip sukurti išsamią apklausą. Tuoj padirbėsiu ir manau, kad ryt jau galėsit išsamiai atsakyti į visus klausimus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2012 03 18, 01:54)
Kaip smagu naujuose namučiuose. Ačiū user posted image
LUTUTE1, labai dėkoju už noro išpildymą 4u.gif  4u.gif  Bėgu žiūrėti šokio ir mokytis tongue.gif

O kuriam pašte? Nerandu g.gif
Atsakyti
Didelis AČIŪ uz pasitikejima,
pazadu buti kokia buvau, o su pastu elgtis atsakingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 17, 23:51)
Apklausa sukurta, jos nuorodą išsiunčiau į mūsų paštą.
Papildyta:

Ui, koks grožis  wub.gif

Labai tiktų naujai temai  thumbup.gif


Gera idėja. Ačiū, 22peliuk22, Jau užpildžiau. O ten net NICK'o nereikėjo paminėti?
Atsakyti
Apklausa anoniminė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 18 kovo 2012 - 10:43
QUOTE(R.@usra @ 2012 03 18, 00:54)
LUTUTE1, labai dėkoju už noro išpildymą 4u.gif  4u.gif  Bėgu žiūrėti šokio ir mokytis tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 18, 09:40)
O kuriam pašte? Nerandu g.gif

Vakar negalėjau išsiųsti. Kompas buvo užlūžęs... Šiandien siuntinukas 1 pašte 4u.gif
Šaunusis mūsų peliuk, dėkoju Tau už nuostabius namučius. Koks grožis! Laukiu nesulaukiu, kada mano darželyje pražydės gėlės... Visoms kuo geriausios pavasarinės nuotaikos ir energijos wub.gif
Dėl kelionės pas Aurutę, tai dalyvauti negalėsiu, nes dalyvausiu kino mokymuose ir iTEC projekto seminare.
Papildyta:
QUOTE(Jaša @ 2012 03 18, 10:48)
Didelis AČIŪ uz pasitikejima,
pazadu buti kokia buvau, o su pastu elgtis atsakingai biggrin.gif

Jaša, sveikinimai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 18 kovo 2012 - 10:52
Laba visoms smile.gif pagal prirasytas temas matosi kaip tas laikas lekia.. aciu uz susitikimo vieta (cia) smile.gif prabalsavau ir anketele smile.gif paskaitinejau prabegom.. mano ir ketvirtokai, o as rsau magistrini doh.gif verysad.gif blink.gif schmoll.gif kaip cia spet.. neapskaiciavau jegu.. l. graziu ideju yra cia.. pazadu pasitaisyt po to nelemto darbo.. maniskis vaikus issiveze, kad ramiai rasyciau (treciadieni katedroj jau gynimas), o as cia landzioju smile.gif tai gero jums likusio sekmadienio. smile.gif pailsekit nors jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 03 18, 11:59)
Dėl kelionės pas Aurutę, tai dalyvauti negalėsiu, nes dalyvausiu kino mokymuose ir iTEC projekto seminare.

Dar vakar nežinojau, o šiandien ir aš sakau, kad dalyvausiu iTEC seminare vilniuje, balandžio 5d. 9 val. Susitiksim? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Labai jaukūs namučiai 4u.gif . Ačiū peliukui wub.gif wub.gif wub.gif . Sveikinimai naujai lobių skrynelės raktelio savininkei mirksiukas.gif .
Truputį reklamos: šiandien per Lietuvos ryto TV 21.15 rodys apie šiuolaikinę pamoką. Filmuota mūsų mokykloje. Jei bus laiko ir noro, tai pažiūrėkite mirksiukas.gif .
Atsakyti