Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Apklausa: Ar dalyvausite šauniųjų pradinukių susitikime Klaipėdoje? (23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Oi merginos, ilindau i Skrynele, galva apsisuko. Bet tuo paciu pamasciau kiek turto neisaugojau. Kiek visko pridaryta, prikurta.... Neturejau kompo anksciau, turbut todel neissisaugojo daug medziagos, o dar keliauta is klases i klase...
Na nieko, dabar jau kaupiu ir su jumi dalinuos.
Gero savaitgalio visom. As vis dar ligoniukas tai dar iki ketvirtadienio nedarbadienis, is dalies dziaugiuosi, poilsio niekada nebus per daug:)
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 03 18, 13:13)
Sveikutės  4u.gif . Labai jaukūs namučiai  4u.gif . Ačiū peliukui  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Sveikinimai naujai lobių skrynelės raktelio savininkei  mirksiukas.gif .
Truputį reklamos: šiandien per Lietuvos ryto TV 21.15 rodys apie šiuolaikinę pamoką. Filmuota mūsų mokykloje. Jei bus laiko ir noro, tai pažiūrėkite  mirksiukas.gif .

būtinai pažiūrėsiu mirksiukas.gif
Jaša, pašte visko labai daug, reikia didelės talpos kompiuterio, kad išsaugotum lobius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduuse: 18 kovo 2012 - 13:08
QUOTE(vaiduuse @ 2012 03 18, 15:07)
būtinai pažiūrėsiu  mirksiukas.gif
Jaša, pašte visko labai daug, reikia didelės talpos kompiuterio, kad išsaugotum lobius  biggrin.gif


Aš medžiagą savo ir atsisiųstą saugoju savo pašte. Manau, kad ilgam užteks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 03 18, 13:09)
Dar vakar nežinojau, o šiandien ir aš sakau, kad dalyvausiu iTEC seminare vilniuje, balandžio 5d. 9 val. Susitiksim? bigsmile.gif

Age-melage, labai norėčiau pasimatyti, tik mano seminaras vyks kitu laiku: 13-17val.Švietimo informacinių technologijų centre. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 03 18, 15:01)
Age-melage, labai norėčiau pasimatyti, tik mano seminaras vyks kitu laiku: 13-17val.Švietimo informacinių technologijų centre. ax.gif

Och tu, rupke doh.gif norėjosi susitikti...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 03 18, 12:13)
Truputį reklamos: šiandien per Lietuvos ryto TV 21.15 rodys apie šiuolaikinę pamoką. Filmuota mūsų mokykloje. Jei bus laiko ir noro, tai pažiūrėkite  mirksiukas.gif .

Būtinai žiūrėsim thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 03 18, 16:36)
Būtinai žiūrėsim  thumbup.gif  thumbup.gif

Tik ten ne apie pradinukus, o 5-8 klases blush2.gif , bet vistiek gal bus įdomu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Aišku, kad įdomu. Viskas kas apie mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 03 18, 14:05)
Oi merginos, ilindau i Skrynele, galva apsisuko. Bet tuo paciu pamasciau kiek turto neisaugojau. Kiek visko pridaryta, prikurta.... Neturejau kompo anksciau, turbut todel neissisaugojo daug medziagos, o dar keliauta is klases i klase...
Na nieko, dabar jau kaupiu ir su jumi dalinuos.
Gero savaitgalio visom. As vis dar ligoniukas tai dar iki ketvirtadienio nedarbadienis, is dalies dziaugiuosi, poilsio niekada nebus per daug:)


Sveikinimai gavus raktelį. Sveikatėlės tau ir smagaus naršymo mūsų lobiuose.
Atsakyti
sveikos mergaitės, aš kaip visada niekur nespėjanti, namučiai kaip visada gražūs. Plepat labai dideliais tempais, kol paskaitai viską ką priplepat , pasidžiaugi Jūsų pasiekimais ir darbais , nebėra nei noro nei sveikatos apie save ką nors pasakyt, be to Jūs tiek čia daug visko priplepat, kad nebėr ką ir bepridurt...Gal kas iš Jūsų buvo kilimo matavimuose, kaip šventė?
man patiko, todėl ir Jums siunčiu adresiuką, gal kada nors kur nors panaudosit, tiesiog kur nors pritaikysit

http://nenervuok.blo...ojuciai-24.html

o čia šiaip
Nusisypsokit .


http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 18 kovo 2012 - 16:26
QUOTE(staben @ 2012 03 18, 17:23)

o čia šiaip
Nusisypsokit .

   
    http://www.youtube.c...player_embedded

Super filmukas. Reiktu parodyti mokiniams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2012 03 18, 18:08)
Super filmukas. Reiktu parodyti mokiniams  mirksiukas.gif

Pritariu ir būtinai parodysiu thumbup.gif thumbup.gif Gal kas rytoj būsite IKT seminare Palangoje? mirksiukas.gif
Atsakyti