Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Apklausa: Ar dalyvausite šauniųjų pradinukių susitikime Klaipėdoje? (23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(staben @ 2012 03 18, 19:40)
smilga1972 Manęs laukia ne tik mokinių žinių patikrinimas, išleistuvės, susitikimai su būsimais pirmokais ir jų tėveliais, bet ir auditas doh.gif . Pradedu nervintis ir bijoti visko, kad nespėsiu, nesusitvarkysiu, nesugebėsiu, žodžiu PANIKA LAIVE blush2.gif doh.gif ...
Suprantu nerimą ir baimę, bet smilgute, nepamiršk savęs, po visų auditų, po visų švenčių dar reiks pačiai gyventi, pasaugok save ir į viską reaguok kiek įmanoma šalčiau, auditas atvažiuos ir vėl išvažiuos... Patikėk, viskas bus gerai.


Viską suprantu, protas veikia, bet emocijos nelaiko jau doh.gif ... Ar čia pervargimas, ar šiaip kas, nežinau, jau reikės ko nors įkalt, kad nusiraminčiau alc.gif
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 18, 19:45)
Norėjau paklausti, gal aš atsilikus nuo gyvenimo, ar bus kažkokie visuotini privalomi ketvirtokų žinių patikrinimai, ar kiekvienoj mokykloj pagal savo sudarytus testus darysit?

Pa mus kolkas tylu, bet manau, kad tai tyla prieš auditą, nenori mūsų blaškyti lotuliukas.gif . Kažkas vistiek bus cool.gif
Atsakyti
Mūsų mokykloje vaikai rašys testus atsiųstus iš ministerijos. Mes laukiam....

Dar kartelį noriu paraginti visas atsakyti į anketos klausimus dėl susitikimo. Kol kas anketą užpildė 17 narių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 18 kovo 2012 - 19:51
QUOTE(R.@usra @ 2012 03 18, 17:26)
Gal kas rytoj būsite IKT seminare Palangoje? mirksiukas.gif

Jei tas pats, kur Žilvino viešbutyje g.gif , tai aš būsiu clap.gif clap.gif clap.gif


QUOTE(smilga1972 @ 2012 03 18, 18:32)
Ar jaučiat, kiek mažai liko iki mokslo metų pabaigos  ax.gif ? Tik 74 dienos  ax.gif , o jeigu dar išmesim atostogas (dvi savaites), tai visai mažai  doh.gif ...  Manęs laukia ne tik mokinių žinių patikrinimas, išleistuvės, susitikimai su būsimais pirmokais ir jų tėveliais, bet ir auditas  doh.gif . Pradedu nervintis ir bijoti visko, kad nespėsiu, nesusitvarkysiu, nesugebėsiu, žodžiu PANIKA LAIVE  blush2.gif  doh.gif ...

Pas mus buvo auditas praėjusią savaitę. Mes, eilinės mokytojos, mažai ir pajutom. Dokumentaciją tikrino. Į kai kurias klases užėjo tik bendro vaizdo pažiūrėt.

QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 18, 19:41)
Aš ką tik grįžau iš Vilniaus. Laikiau kolegei kompaniją smile.gif.Laimėjo mokykla suklijavusi 333m.

Oho kiek suklijavo. Trečdalis kilometro...
Atsakyti
22peliukas22Dar kartelį noriu paraginti visas atsakyti į anketos klausimus dėl susitikimo. Kol kas anketą užpildė 17 narių.

Tai, kad neleidžia balsuoti.... sad.gifĮvyko klaida:

Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje



nu jo 333m tai jau kaip čia pasakius. ko gero didelė gimnazija, nes su mažiukais tokio darbo nepadarysi....
o rinko tik ilgiausią kilimą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 18 kovo 2012 - 20:06
[quote=smilga1972,2012 03 18, 12:13]
4u: . Labai jaukūs namučiai 4u.gif . Ačiū peliukui wub.gif wub.gif wub.gif . Sveikinimai naujai lobių skrynelės raktelio savininkei mirksiukas.gif .

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pritariu 4u.gif

auditas tikrai nemalonus faktas, bet svarbiausia neimti į galvą thumbup.gif daug geriau drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Staben, balsuoti reikia ne supermamų forume. Pirmame pašte yra atsiųsta nuoroda, ją paspaudi ir atsakai į klausimus smile.gif .
Atsakyti
Staben, balsuoti reikia ne supermamų forume. Pirmame pašte yra atsiųsta nuoroda, ją paspaudi ir atsakai į klausimus smile.gif .

pasirodo, kažką praleidau smile.gif smile.gif smile.gif
ačiū 4u.gif

Nu va , viskas, sutvarkyta smile.gif smile.gif :smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 18 kovo 2012 - 20:21
QUOTE(Aurute @ 2012 03 18, 20:56)
Pas mus buvo auditas praėjusią savaitę. Mes, eilinės mokytojos, mažai ir pajutom. Dokumentaciją tikrino. Į kai kurias klases užėjo tik bendro vaizdo pažiūrėt.

Nieko sau , kaip jums pasisekė blink.gif , pirmą kartą girdžiu, kad taip lengvai praeitų blink.gif ... Man labai patinka posakis "Viskas atena ir praeina", tai stengiuosi juo vadovautis, bet gi žmogus ne geležinis, kartais ir metalas nusidėvi, o čia nervai doh.gif ... Ai, metam pesimizmą, kimbam į darbus nuo rytojaus (penktadienį laukia pranešimas konferencijoj, tai gal ir tas dar labai mane erzina, nes nemėgstu būti dėmesio centre blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(staben @ 2012 03 18, 16:23)


o čia šiaip
Nusisypsokit .

   
    http://www.youtube.c...player_embedded

thumbup.gif thumbup.gif pradžiuginai
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 18, 20:41)
Aš ką tik grįžau iš Vilniaus. Laikiau kolegei kompaniją smile.gif.Laimėjo mokykla suklijavusi 333m.


mano keletas teveliu su vaikais buvo , tai nusivyle, o ypac vaikai, nes sake kilimeliai buvo klijuojami ir sokolado popiereliais, nors kai as skambinau ir klausiau tai sake grieztai negalima ir siaip sake chaosas buvo g.gif tai kaip ten is tikro????
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 03 18, 19:41)
Aš ką tik grįžau iš Vilniaus. Laikiau kolegei kompaniją smile.gif.Laimėjo mokykla suklijavusi 333m.

Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Vienu žodžiu: BARDAKAS

Gana nepagarbiai su tais kilimais ten elgėsi, matuotojai kelis matuodami suplėšė. Renginys mano manymu buvo skirtas labai mažiukams vaikams, nes didesniems nelabai buvo ką veikti. Darbų buvo visokių: ir labai tvarkingai suklijuotų, ir tokių kur matėsi daug tuščios vietos. Aš nemačiau, kad darbai būtų šokoladų popierėliais apklijuoti. Tai gal nebuvo tokių daug, gal vienas kitas.

Kažkurios įstaigos kilimo saldainių popierėliai buvo ir išlyginti, kelių mokytojų suklijuoti. Darbas tvarkingas labai, bet aš suprantu, kad dirbti turėjo vaikai. Ar aš klystu?
Papildyta:
Tikrai gaila tų mokytojų, kurios su vaikais ten buvo nuvykusios.
Atsakyti