Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

Labutis,
gal kas augina Rūgštųjį žagrenį?Kokia jo priežiūra(ta prasme kokią dirvą megsta,ar greit auga..ir ar patį medį reikia formuot,ar leist augt negenint??)ir kur jų būtų galima isigyt?Ačiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2012 04 22, 11:59)
Labutis,
gal kas augina Rūgštųjį žagrenį?Kokia jo priežiūra(ta prasme kokią dirvą megsta,ar greit auga..ir ar patį medį reikia formuot,ar leist augt negenint??)ir kur jų būtų galima isigyt?Ačiu smile.gif

Vienas nereikliausių augalų tik negalima jam duoti plėstis, nes turėsi visą giraitę smile.gif Gali genėti, jis nieko nebijo :)Atžalų aš turiu, jei norėtum mirksiukas.gif
Atsakyti
leliumai,
zemai lenkiuosi ,labai grazus Jusu sodelis
Atsakyti
Laba diena. Nušalo mano naujai sodinta dyglainė, liko tik pačioje pažemėje truputis žalumos. Man nukirpt iki gyvų šakelių, taip? O kaip jos auga, atželinėja? Gal labai ilgai teks laukti, kol bent kiek paaugs?
Gal kas galit pakomentuot blush2.gif
Atsakyti
dar ikyresiu, o kur pigiausia butu kauno apskrityje pasiziureti gelyciu,krumeliu?t.o.,kad butu kur akis paganyti ir nusipirkti kazka grazaus..
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2012 04 22, 13:49)
leliumai,
zemai lenkiuosi ,labai grazus Jusu sodelis

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2012 04 22, 17:35)
Laba diena. Nušalo mano naujai sodinta dyglainė, liko tik pačioje pažemėje truputis žalumos. Man nukirpt iki gyvų šakelių, taip? O kaip jos auga, atželinėja? Gal labai ilgai teks laukti, kol bent kiek paaugs?
Gal kas galit pakomentuot  blush2.gif

JI pas mus beveik pastoviai nušalinės. Pajūryje gali išgyventi, ten klimatas švelnesnis. Dabar nukarpyk pašalusias šakeles ir lauk, daugiau nieko nebelieka.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2012 04 22, 21:38)
JI pas mus beveik pastoviai nušalinės. Pajūryje gali išgyventi, ten klimatas švelnesnis. Dabar nukarpyk pašalusias šakeles ir lauk, daugiau nieko nebelieka.

ačiu, Knifofija wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 21, 21:30)
O su kuo ja komponuojat? man vis atrodo,kad jos vaidmuo del spalvos bus nulinis.Turiu galvoj tą rodytą nuotraukoj g.gif

As jas auginu vienas, nes dideles uzauga, daug nusvyra, ai tiesa, buvau pamaisiusi su sprigemis 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau Maximoje vazoninį rododendrą. Noriu paklausti, ar galiu persodinti į dirvą lauke?
Atsakyti

sveikos,
vis skaitinejau, ziurinejau,siurbiau informacija is jusu tyliai...kaip siurbele... smile.gif ir stai ka primeistravau per savaitgali 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2012 04 19, 11:54)
Pas mus jau kokie 8 metai auga 2 pušys iš miško. Mes joms kasmet nukarpom ūglius per pusę ir jos tokios vešlio ir gražios auga  thumbup.gif  O mama dar porą parvežė iš Vokietijos miško. Jos tokios pusiau geltonais ilgais spygliais. Dar mažuliukės, bet kirpsiu ir jas  mirksiukas.gif

Pas mane 6m auga visa eilė miško pušų .Galvojau vis,ar galima jas karpyt ,ar ne.
Pabandėm vienos viršūnę nupjaut,tai šakos praaugo,vaizdo nėra unsure.gif
Tai suprantu,kad galima tas šakas apkarpyt,ar ne?
Gal foto kas mesteltų,kaip išauginot gražią neaukštą miško pušį ax.gif
Amri,kokio aukščio maždaug jūsų pušys?
Atsakyti