Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt..., rod

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 03 20, 11:44)
Sviestas+pudra+pienas kremu as aptepu,islyginu

UZ TEMA  4u.gif

Grazus paskutinieji matyti tortai  thumbup.gif

Kokiom proporcijom ar is akies?
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2012 03 20, 19:17)
Kokiom proporcijom ar is akies?

100gr sviesto
50gr pudros
40ml pieno
4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, PADĖKITE gi man, labai prašau ax.gif Klausiau prieš porą temų, bet niekas klausimo to nepastebėjo, tad bandžiau kaip išėjo, o išėjo nelygiai. Tad kaipgi lygiau tortą aptepti šlapia bezė? Aš tepiau mentele plastikine skirta tortams, kremui tepti, nes daugiau nieko neturiu tam skirto ir net nežinau ko reikėtų g.gif Šeip žiūrint šonai lygūs, bet braukiant mentele susidaro tokios milimetro storio lyg linijos, net nežinau kaip apibūdint doh.gif Šeip mažai matau tortų apteptų beze, daiguma jūsų juos dzibuojate. O aš noriu lygiai lygiai aptepto, kad poto galėčiau dar miniatiūrinius ornamentukus išpiešti su ta pačia šlapia bezė.

Ačiū jei kas pastebėsite ir atsakysite 4u.gif o jei ne tai teks pamiršti tą puošimo būdą ir tiesiog dzibuoti ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 03 20, 19:41)
Mergaitės, PADĖKITE gi man, labai prašau 

Manau jusu klausima tikrai visos mate,tik jeigu taip nesa dare,tai ir neraso,nes nezino ka rasyti,ka patarti ax.gif
Atsakyti
na žinokit nėra lengva aptepti beze kremu,kad butu lygu lygu kaip stiklas.......aš kartais darau,bet irgi gaunasi taip kaip jums.....
pasta,kokios gražios pavasarinės gėlytės...... thumbup.gif
Atsakyti
PASTA, nuostabūs tortai!!!
Atsakyti
Pasta, super thumbup.gif
Kam pavasaris, o kam jau ir vasara biggrin.gif

Sokoladinis kokosinis tortas su avietem
user posted image

Pepi ilgakojine
Sokoladinis tortas su braskemis
user posted image


*Keila*, tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
Jusu pasakiski papuosimai 4u.gif
Atsakyti
asseni , ilgai žiūrėjau ilgai kabinėjaus , bet kiekvienas miniatiūrinis akmenėlis , kiekviena mažutėlytė gėlytė , kiekvienas taškelis turi savo vietą ir niekam niekada neleisčiau nieko pkeist , viskas taip vietoj , ir ten kur ir turi būt , esu sužavėta , net nesužavėta , bet nupirkta to grožio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 20 kovo 2012 - 23:42
QUOTE(simbail @ 2012 03 20, 21:41)
Mergaitės, PADĖKITE gi man, labai prašau 


Geriausia beze kremu tept kai jis buna ka tik paruostas, tada geria apsitepa, galima truputi peili paslapint ar pasildyt. Neapsitepa visiskai lygiai, bet pakenciamai smile.gif

Asseni labai grazus abu wub.gif Ka tik nulipdziau Pepe, bet Jusu atrodo graziau g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 03 20, 22:41)
asseni , ilgai žiūrėjau ilgai kabinėjaus , bet kiekvienas miniatiūrinis akmenėlis , kiekviena mažutėlytė gėlytė , kiekvienas taškelis  turi savo vietą ir niekam  niekada neleisčiau nieko pkeist , viskas taip vietoj , ir ten kur ir turi būt , esu sužavėta , net nesužavėta , bet nupirkta to grožio  wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 03 20, 17:56)
http://www.sal2.pusl...t/rinkiniai.htm  sakykite, šiems antgaliams šioje parduotuvėje to maišelio (nežinau kaip tiksliai jis vadinasi) nėra? gal galite parodyti iš kur galima tokį būtį nusipirkti?


jų yra pirkti Arevitos įrangoje Kaune, taip pat sanitexe, Sangaidoje, užsienio e-parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti