Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt..., rod

Neramuole, tavo tortikas wub.gif ech...kad man taip... ax.gif


QUOTE(Asseni @ 2012 03 20, 20:30)
Kam pavasaris, o kam jau ir vasara  biggrin.gif


O jūs torto apačiai papuošti žolyte ir plakat tik tam vienam tortui? čia iš kokio vieno kiaušinio? g.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif

Atnesu dar kelis vaikiskus torciukus

Batuotas katinas, viduje snikersas

user posted image

Smurfu pievele
, cia 3 skirtingi tortai, apacia riesutinis sokoladinis tortas, koja - medutis, kepute - vaisinis

user posted image

Na Palauk, gal vaisinis tortas

user posted image

Klounas_medutis

user posted image

************************

jumakavec, kaip kada, kartais plaku tik vienam tortui, kartais dar turiu ka papuost. Bet, siaip, dazniausiai plaku is 1 kiausinio beze krema
Atsakyti
Asseni,tortukai pasakiski,o smurfu pievele is vis,kaip kadras is filmuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2012 03 21, 08:02)



O jau tortų gražumas... thumbup.gif na, palauk primena vaikystę.. wub.gif

O kuris antgalis žolytei yra geresnis, ar šis 233, ar šis 234 g.gif
Atsakyti
Aciu. Del antgaliu numeriu nezinau, pirkau Lietuvoje arevitoje, tai ten tik vienas ir buvo, o koks numeris nezinau. Pagal vaizda, sakyciau, 233
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 21 kovo 2012 - 09:27
ASSENI flirt.gif na ir groziai wub.gif
Atsakyti
asseni labai labai wub.gif wub.gif
esu tarybinių laikų vaikas biggrin.gif , tai tas su nu pagadi aišku pirmoj vietoj wub.gif , superinis darbas
o tas su batuotu katinu tai labai skoningai papuoštas , aš tokio tikrai norėčiau ir savo šventei , man jis toks nabagas , toks prasikaltęs , toks atleidimo prašantis biggrin.gif , ir labai man rūpi o kaip to torto apdengimo tekstūra išgauta ax.gif
Atsakyti
Asseni Jusu tortai nuostabus 4u.gif ziurejau, ziurejau ir vis dar ziuriu blush2.gif
Noriu paklausti kokiu angaliuku daryti tie lapeliai ant smurfu kalnelio? 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites

linette, prasau nesijuokt, tekstura padaryta plaktuku mesai must biggrin.gif

MergickaN, ten ne antgalis, tiesiog maisiuka ipjoviau lapelio antgalio formos 4u.gif
Atsakyti
asseni leiskite paklausti, Jūs turbūt kokia dailininkė? g.gif kad atkartoti be problemų mokate pasakų personažus... žemai lenkiu galvą.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2012 03 21, 11:37)
Aciu, mergaites

linette, prasau nesijuokt, tekstura padaryta  plaktuku mesai must  biggrin.gif


aš tkrai tikrai bandau nesijuokt , bet man kažko neišeina lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nuostabus visai nenuostabaus įrankio panaudojimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Asseni tas katinas mane uzmuse su savo akim thumbup.gif ir smurfai labai grazus!! ir nu pagady ir klounas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti