Įkraunama...
Įkraunama...

Akių šešėlių pagrindas

QUOTE(Estela_ @ 2012 04 03, 11:21)
Tai dabar po visko dar kruopščiai nuvalau voką servetėle, tada -  pagrindas, šešėliai ir -  vuolia,  thumbup.gif  pagaliau ir man jie išsilaiko visą dieną  biggrin.gif  bigsmile.gif

thumbup.gif labai džiugu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Gal kuri nors netyčia esat bandžius MAC šešėlių pagrindą Prep + Prime? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 03, 12:21)
Bet va, ką atradau, tai kad pudros kažkiek su šepetėliu makaluojant patenka ant vokų...
Tai dabar po visko dar kruopščiai nuvalau voką servetėle, tada -  pagrindas, šešėliai ir -  vuolia,  thumbup.gif  pagaliau ir man jie išsilaiko visą dieną  biggrin.gif  bigsmile.gif


man lygiai tai pats trb.. nes nelaike normaliai seseliu primeris, nei UD nei kitas.. dabar siand nusivaliau dat karta voka, pries tepdama viska, ir daug geriau viskas issilaike bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 04 25, 16:25)
Sveikos  mirksiukas.gif
Gal kuri nors netyčia esat bandžius MAC šešėlių pagrindą Prep + Prime?  smile.gif


turiu si smile.gif. turiu ir UD primeri. tai jie man abu vienodi blush2.gif . savo darba atlieka smile.gif
Atsakyti
jus pirmiausia tepate ant voko pudra, po to baze + šešėlius? nelabai aisku unsure.gif noreciau, kad visa diena laikytusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 04 26, 19:09)
jus pirmiausia tepate ant voko pudra, po to baze + šešėlius? nelabai aisku unsure.gif noreciau, kad visa diena laikytusi g.gif

Nieko visiškai ant voko netepu, ir dar nuvalau jį vata prieš pat tepant bazę (po viso veido dengimo pudra), tada bazė + šešėliai..
Atsakyti
išbandžiau ir aš UD pagrindą, lyginant su artdeco, šis geresnis thumbup.gif ant jo ilgiau laikosi šešėliai
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 04 26, 19:09)
jus pirmiausia tepate ant voko pudra, po to baze + šešėlius? nelabai aisku unsure.gif noreciau, kad visa diena laikytusi g.gif


netepu pudros ant voko schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
uu shit.. pasirodo nauja pakuote UD irgi nekas.. ta prasme bent jau proffesional size doh.gif
http://www.youtube.c...E...nel&list=UL
Atsakyti
turejau UD, normalus, apart to, kad tepimo sepetukas man asmeniskai nepatogus, dideliu priekaistu neturejau. Dabar naudoju paprasta NYX ir jokio skirtumo tarp siu 2ju nematau.

user posted image

Atsakyti
gal žinote iš kur galima gauti Urban šešėlių bazę? Gal kas platinat ar siunčiatės iš užsienio?
Atsakyti
beautybay.com , hqhair.com siunčia nemokamai worldwide 4u.gif
Atsakyti