Įkraunama...
Įkraunama...

Akių šešėlių pagrindas

QUOTE(guodzik @ 2013 09 01, 13:29)
turiu UD tai superinis  thumbup.gif ir seseliai geriau tepasi ir visa diena issilaiko  smile.gif

man irgi UD pats geriausias smile.gif o artdeco nepatiko
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 08 22, 17:17)
Kaip manot, kiek galioja seseliu pagrindas? Turiu Urban Decay, kuris ne isspaudziamas, o su istraukiamu aplikatoriumi.

Kitoje pakuotes puseje parodyta kiek laiko nuo naudojimo pradzios produktas galioja 4u.gif
Papildyta:
Isbandziau ivairiu firmu seselius, bet nei vieni man taip netiko kaip Urban Decay.
Tik vakar gavau ir primeri akiu. Superinis 4u.gif Seseliai visa diena iki velaus vakaro issilaiko nesubege.Visom rekomenduoju sios firmos produktus 4u.gif
Atsakyti
pati šiuo metu turiu ir naudoju šiuos

lumene
user posted image

artdeco
user posted image

catrice
user posted image

lumene buvo mano pirmasis tokio tipo daiktas, tad jis man pasirodė tikras stebuklas, na toks ir liko, tik deja, jau beveik baiginėjasi, dbr mačiau lyg pakuotė pakito, nžn gal ir formulė pakito, o gal ir ne biggrin.gif šiaip man jis veikia stebuklingai, pačius pigiausius šešėlius išlaiko tiek kiek reikia - iki nuvalymo.

artdeco - jis man labiau patinka naudoti su perlamutriniais, žėrinčiais, blizgiais šešėliais, nes pati bazė yra ne matinė. šiaip - laiko taip pat gerai, kvapas gal kiek įkyrokas, nors mačiau kažkur reklama kad yra bekapis

catrice - pasirodė neskalsiausias, gal dėl pakuotės, bet naudojimas patogiausias biggrin.gif laikymasis taip pat geras, tik su kai kuriais makiažo pagrindais pykstasi, t.y. jei netyčia uždažau voką tam tikra krempudra, ant viršaus tepant šį pagrindą pradeda viskas rutuliotis doh.gif


kainos lyginant su kiekiais visų labai panašios
greitu laiku žadu pirkti essence I love ten kažkokį pagrindą - sudomino tai - kad jis veikia kaip paakių "maskuoklis" ar bent jau jo pagrindas taip pat rolleyes.gif
Atsakyti
Pabandykit Too faced. Man pačiausias. www.kosmetika.lt kainuoja 45 Lt. Douglas'e apie 60 Lt lyg ir.
Atsakyti
Siuo metu naudoju siuos, tikrai super thumbup.gif seseliai issilaiko visa diena. Melynas - bazinis, o sviesus su tokiu vos blizguciu, daugiau vakariniam makiazui.
Too Faced
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 sausio 2014 - 11:26
aš naudoju Federico Mohora akių šešėlių bazę tikrai patinka, išlaiko šešėlius daug ilgiau ir nesubėga į raukšleles.
Atsakyti
Ar Lietuvoje yra kur pirkti Urban Decay šešėlių bazę?
Atsakyti
Pabandžiau Artdeco ir nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
O tą akių pagrindą tepti reikia tik ant voko dalies,ar visą iki netoli ar beveiki iki antakio blush2.gif

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lortea @ 2014 01 31, 15:26)
O tą akių pagrindą tepti reikia tik ant voko dalies,ar visą iki netoli ar beveiki iki antakio  blush2.gif

doh.gif

Ant voko ir galima prasklaidyti link antakio. Esmė, kad jis stabdo voko riebalavimąsi, kuris yra pagrinde ties voko raukšle, todėl tepti po antakiu net nėra prasmės, nebent norima padidinti šešėlių ryškumą. smile.gif
Atsakyti
aš tepu net ir antakius tiesiog kad likę būna ant piršto, perbraukiu ir tiek, likučius nuvalau biggrin.gif ) kadangi antakius ryškinu šešėliais - man jie taip išsilaiko ilgiau
Atsakyti
Nors daug merginų jau minėju, pasikartosiu, - Too Faced primer'iai puikūs! Urban Decay bazės suteikia labai panašų rezultątą, tik jų tekstūra tirštesnė

Atsakyti