Įkraunama...
Įkraunama...

Akių šešėlių pagrindas

Ateinu palikti atsiliepimą apie Prestige PRIMED & READY šešėlių bazę.

user posted image
Naudoju jau apie mėnesį. Prieš tai turėjau Avon šešėlių bazę, kuri irgi gerai tarnavo.

Prestige niekuo nenusileidžia mano kitiem bandytiems kurie atliko funkciją: Manhattan, Avon, Artdeco, UD.

Kurios bazės mane kiek nuvylė tai: Artdeco: laikė šešėlius gerai, bet graužė vokus, tad ilgai nenaudojau, Avon: laikymas būdavo nenuspėjamas, paskui tik supratau kad bazės reikia tepti gana riebiai, tada laiko gerai kaip ir visos kitos.

Prestige patinka pakuotė, patogu naudoti ir gerai atlieka funkciją. Konsistencija skysta, jei užtepus per daug kartais jaučiasi šioks toks graužimas, bet nebaisus..

4u.gif
Atsakyti
user posted image

Gal yra bandziusiu HD High Definition Eye Shadow Base?

Ar ji maskuoja? Jei ne, tai ja tepti pries maskuokli ar po?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 06 02, 20:51)
user posted image

Gal yra bandziusiu HD High Definition Eye Shadow Base?

Ar ji maskuoja? Jei ne, tai ja tepti pries maskuokli ar po?


jei skaitot rusiškai čia aprašymas forume:
http://kosmetista.ru...zivi/32133.html
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 06 02, 19:51)
user posted image

Gal yra bandziusiu HD High Definition Eye Shadow Base?

Ar ji maskuoja? Jei ne, tai ja tepti pries maskuokli ar po?


naudoju, kol kas vienas geriausiu is turetu. Kremines spalvos, bet kai pasiakirstau ant voko tai jo net nesimato. Tai maskavimo tikrai nera. Bet seseliu laiko puikiai 4u.gif
Atsakyti
as bandzius UD, art deco, lumene ir mac man kainos ir laikymo atzvilgiu kol kas geriausias etude house proof 10. user posted image
Atsakyti
[quote=emiliuxas,2014 06 11, 22:36]
o kur perkat? smile.gif
Atsakyti
nerealiausias is bandytu Hyaluronic Eye Primer BY TERRY
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 14 birželio 2014 - 16:41
pats nerealiausias is isbandytu
http://www.maluwilz....seliu-baze.html
Atsakyti
jau kuri laika nerandu pirkti prestige seseliu pagrindo, man jis buvo pats geriausias, gal kur ji uzmatete? ar jau iseme is prekybos?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 06 02, 19:51)
user posted image

Gal yra bandziusiu HD High Definition Eye Shadow Base?

Ar ji maskuoja? Jei ne, tai ja tepti pries maskuokli ar po?


Pats geriausias akių šešėlių pagrindas iš mano bandytų, iki šiol visi šešėliai subėgdavo, nes mano akių vokai užkritę, todėl net nebedėdavau šešėlių kol nepabandžiau šito. Buvau tikrai maloniai nustebinta kaip gerai laikė akių makiažas su šituo pagrindu.
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2016 08 09, 15:40)
Pats geriausias akių šešėlių pagrindas iš mano bandytų, iki šiol visi šešėliai subėgdavo, nes mano akių vokai užkritę, todėl net nebedėdavau šešėlių kol nepabandžiau šito. Buvau tikrai maloniai nustebinta kaip gerai laikė akių makiažas su šituo pagrindu.

Geras. O ar riebūs vokai? Nes internete mačiau, kad per silpnas riebiems vokams. Įsigijau artdeco bazę, bet man su ja irgi subėga, mano ir apkritę ir rieboki vokai, netenkina rezultatas.
O realiai kiek laiko turėtų laikytis šešėliai su baze? Šiaip man pastebėjau kaip kada, kartais visai nelaiko, kartais laiko. Sieju tai su vokų riebumu tą dieną.
Aš taip pat žadu nustoti naudoti šešėlius, nes nelabai man jie laikosi. Nebent išbandyti daugiau šešėlių bazių.
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 08 09, 20:04)
Geras. O ar riebūs vokai? Nes internete mačiau, kad per silpnas riebiems vokams. Įsigijau artdeco bazę, bet man su ja irgi subėga, mano ir apkritę ir rieboki vokai, netenkina rezultatas.
O realiai kiek laiko turėtų laikytis šešėliai su baze? Šiaip man pastebėjau kaip kada, kartais visai nelaiko, kartais laiko. Sieju tai su vokų riebumu tą dieną.
Aš taip pat žadu nustoti naudoti šešėlius, nes nelabai man jie laikosi. Nebent išbandyti daugiau šešėlių bazių.


Mano vokai tikrai riebūs ir užkritę, man šis šešėlių pagrindas tikras atradimas, pabandykite, juk nėra brangus.
Atsakyti