Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

QUOTE(meow @ 2012 03 20, 22:31)
jei ciklas ilgas, yra nereguliarus, tai dufastona israso, kad sureguliuotu mm.
Majaj, kiek tau gaunasi tableciu iki mm? ir gerti reikia praejus porai dienu po O, 6-7 jau veloka, kad uzkibtu zirnis...

atsiprasau, kad isiterpiu. Duphastonas slopina ovuliacija, todel ji reikia gerti tik tada, kai O 100% pasibaigusi.
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 20, 22:56)
savivaliavimas butu, jei sugalvotum va noriu pagerti ir gertum neissityrus. jei pasidarai tyrimus, tai joks cia ne savivaliavimas. gydytoju aplaidumas greiciau, jei neskiria gydymo ir delsia...
jei si menesi neisejo pagauti O, tai pasilik kitam menesiui tyrima. nors man endokrinologe liepe pasidaryti lyg ir 15-17 CD. dabar jau tiksliai nebepamenu, bet neliepe eiti po O. manau pasidaryti butu gerai, nes po A organizmas gali "grybauti" ir tai kas buvo anksciau, nebutinai gris...

pati tokiu dalyku nespresiu schmoll.gif
lauksiu naujo ciklo, gal tada iseis issitirti.

vakar sunervino- paskambino is Renmedos, kad negali savaitgali priimti tyrimams.. pries tris sav susiplanavom sita kelione i vilniu, derinom kitus planus prie tyrimu laiko- ir va kad nori.. planuok is naujo doh.gif

reiks gal pagooglint, susirast kur dar normaliom kainom daro tuos pacius tyrimus rolleyes.gif

mergaites, gal zinot, kurie hormoniniai tyrimai yra informatyvus nepriklausomai nuo ciklo dienu?
norisi prie ureplazmos ieskojimo dar prisiduoti ir krauja, gal ka pamatyciau nukrypusio nuo normu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesuole: 21 kovo 2012 - 09:01
QUOTE(debesuole @ 2012 03 21, 10:38)
vakar sunervino- paskambino is Renmedos, kad negali savaitgali priimti tyrimams.. pries tris sav susiplanavom sita kelione i vilniu, derinom kitus planus prie tyrimu laiko- ir va kad nori.. planuok is naujo  doh.gif

reiks gal pagooglint, susirast kur dar normaliom kainom daro tuos pacius tyrimus  rolleyes.gif

mergaites, gal zinot, kurie hormoniniai tyrimai yra informatyvus nepriklausomai nuo ciklo dienu?
norisi prie ureplazmos ieskojimo dar prisiduoti ir krauja, gal ka pamatyciau nukrypusio nuo normu  g.gif

o ką nori tirtis? nes Geromeda šeštadieniais irgi dirba, tai gal įmanoma būtų ten pasidaryti, o ir kainos ne taip kandžiojasi.
man atrodo proloktiną galima bet kada pasidaryti. o daugiau nežinau...
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 21, 10:37)
atsiprasau, kad isiterpiu. Duphastonas slopina ovuliacija, todel ji reikia gerti tik tada, kai O 100% pasibaigusi.

jei pagauni O piką, tai po poros dienų tikrai galima gerti. man taip ginė sakė ir dariau. O tikrai neužslopino biggrin.gif
Atsakyti
apskambinau n klinku, dirbanciu ir sestadieni.. nieks neima plazmu tyrimam.. doh.gif
nieko sau, ne taip paprasta..
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 03 21, 11:45)
apskambinau n klinku, dirbanciu ir sestadieni.. nieks neima plazmu tyrimam..  doh.gif
nieko sau, ne taip paprasta..

AIDS centras Gėlių g ima, bet reikia pažiūrėti, ar šeštadienį dirba. o Sorpo? aš čia dariausi, bet sumokėjau apie 160lt
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 21, 10:28)
AIDS centras Gėlių g ima, bet reikia pažiūrėti, ar šeštadienį dirba. o Sorpo? aš čia dariausi, bet sumokėjau apie 160lt

radau kazkokia smulkia negirdeta Asmeda rolleyes.gif gal priims. laukiu perskambinant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 03 21, 09:28)
Labukas, o kam tada Tu ją matuoji jei nereguliariai tai paskui tik papildomas stresas  ax.gif


Na, stengiuosi matuotis kuo tiksliau, o stresuoju tai nuo bet ko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 21, 11:06)
Na, stengiuosi matuotis kuo tiksliau, o stresuoju tai nuo bet ko...  doh.gif

4u.gif

laikomes!! user posted image
Papildyta:
QUOTE(meow @ 2012 03 21, 10:28)
AIDS centras Gėlių g ima, bet reikia pažiūrėti, ar šeštadienį dirba. o Sorpo? aš čia dariausi, bet sumokėjau apie 160lt

vaziuosim i SORPO thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesuole: 21 kovo 2012 - 11:20
Sveikos merginos. Registruojuos naujuos namuciuos 4u.gif Jau esu galutinai sunerimus, nes po A niekaip nesulaukiu mmm, jau 38 d. eina, o ju kaip nera taip nera. Siaip ciklas iki to budavo reguliarus 28 - 29 d. Kazi kiek laiko dar cia laukti ar jau eiti pas gydytoja, po kiek jus laiko susirgot po A?
Atsakyti
QUOTE(Jadza @ 2012 03 21, 11:31)
Sveikos merginos. Registruojuos naujuos namuciuos 4u.gif Jau esu galutinai sunerimus, nes po A niekaip nesulaukiu mmm, jau 38 d. eina, o ju kaip nera taip nera. Siaip ciklas iki to budavo reguliarus 28 - 29 d. Kazi kiek laiko dar cia laukti ar jau eiti pas gydytoja, po kiek jus laiko susirgot po A?


normalu kai mm ateina per 6-8 savaites po A aš vieną kartą sulaukiau po 34 kitą po 54 dienų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...sara...: 21 kovo 2012 - 11:41
QUOTE(Jadza @ 2012 03 21, 13:31)
Sveikos merginos. Registruojuos naujuos namuciuos 4u.gif Jau esu galutinai sunerimus, nes po A niekaip nesulaukiu mmm, jau 38 d. eina, o ju kaip nera taip nera. Siaip ciklas iki to budavo reguliarus 28 - 29 d. Kazi kiek laiko dar cia laukti ar jau eiti pas gydytoja, po kiek jus laiko susirgot po A?

man pirmosios mėnesinės atėjo po 43d, paskui po 37 d. gydytojai turėjo perspėti, kad mėnesinės gali ir labai vėluoti. bet aš po mėnesio nuėjau pasitikrinti ar viskas gerai atsistatė, tai mane nuramino, kad viskas gerai ir liepė laukti toliau tų nelabųjų...
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 21, 12:53)
man pirmosios mėnesinės atėjo po 43d, paskui po 37 d. gydytojai turėjo perspėti, kad mėnesinės gali ir labai vėluoti. bet aš po mėnesio nuėjau pasitikrinti ar viskas gerai atsistatė, tai mane nuramino, kad viskas gerai ir liepė laukti toliau tų nelabųjų...

Aciu merginos, paguodet. Na man gydytoja sake, kad jeigu nesulauksiu 2 savaiciu begyje po apsilankymo pas ja, ateiti vel, bet sios savaites pabaigoje bus 42 d, tai gal tada dar labai nepanikuosiu ir palauksiu, jeigu ir jums taip buvo 4u.gif Bet koks geris kai va cia forume gali pasidalinti savo baimemis ir gauti atsakymus 4u.gif
Atsakyti