Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

QUOTE(Jadza @ 2012 03 21, 14:57)
Aciu merginos, paguodet. Na man gydytoja sake, kad jeigu nesulauksiu 2 savaiciu begyje po apsilankymo pas ja, ateiti vel, bet sios savaites pabaigoje bus 42 d, tai gal tada dar labai nepanikuosiu ir palauksiu, jeigu ir jums taip buvo 4u.gif Bet koks geris kai va cia forume gali pasidalinti savo baimemis ir gauti atsakymus 4u.gif

tau greičiausiai hormonai dabar sutrikę, todėl ir neatsistato viskas į vėžes. bet nieko nuostabaus-A buvo vis tiek intervencija į organizmą, be to, gal organizmas dar "laukiasi" ir todėl neateina nelabosios. bet viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 21, 14:07)
tau greičiausiai hormonai dabar sutrikę, todėl ir neatsistato viskas į vėžes. bet nieko nuostabaus-A buvo vis tiek intervencija į organizmą, be to, gal organizmas dar "laukiasi" ir todėl neateina nelabosios. bet viskas susitvarkys  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Kazkaip vis paskaitineju, bet neparasau.
Ziuriu kai kurios gana greitai vel pradeda planuoti po A.
Mes dar laukiam, gyditoja liepe palaukti 3-6 men. nesinori paskubeti ir vel patirti to paties sad.gif


QUOTE(Jadza @ 2012 03 21, 11:31)
Sveikos merginos. Registruojuos naujuos namuciuos 4u.gif Jau esu galutinai sunerimus, nes po A niekaip nesulaukiu mmm, jau 38 d. eina, o ju kaip nera taip nera. Siaip ciklas iki to budavo reguliarus 28 - 29 d. Kazi kiek laiko dar cia laukti ar jau eiti pas gydytoja, po kiek jus laiko susirgot po A?



Man po A mm atejo lygiai po men. t.y. 30d. Gal dar palukek, manau tikrai sulauksi. Dabar laukiu antruju irgi su nerimu nes norisi kad ciklas susinormalizuotu...
Atsakyti
QUOTE(Dolla* @ 2012 03 21, 16:08)
Sveikos merginos 4u.gif

Kazkaip vis paskaitineju, bet neparasau.
Ziuriu kai kurios gana greitai vel pradeda planuoti po A.
Mes dar laukiam, gyditoja liepe palaukti 3-6 men. nesinori paskubeti ir vel patirti to paties sad.gif
Man po A mm atejo lygiai po men. t.y. 30d. Gal dar palukek, manau tikrai sulauksi. Dabar laukiu antruju irgi su nerimu nes norisi kad ciklas susinormalizuotu...

labas 4u.gif

Jau dabar gydytojai ne visi liepia laukti, o kiti liepia kaip tik nelaukti, nes pastoti po nesivystančio iš karto yra daug šansų. Nėra moksliškai įrodyta, kad tas laukimas duoda kokią nors naudą. Jeigu tavo organizmas nepasiruošęs - nespastosi ir viskas. 4u.gif
Svarbiausia, kad ciklas būtų reguliarus, nes tai rodytų, kad hormonai daug maž normose (kai kurie), jei nesergi - irgi geras ženklas, imunitetas geras. Ir galiausiai, reikia būt morališkai pasiruošus planuoti - aš planuoju nuo pirmų mm, bet va nesigauna, prasidėjo šiokios tokios bėdelės, bet tyrimai padaryti, kaip ir sveika esu, beliko pasitvarkyt šį tą ir viskas. Ir jaučiu, kad greitu metu pastosiu. Ir labai džiaugiuosi, kad nelaukiau, nes į tą laiką daug ką sužinojau, išsityriau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 03 21, 16:02)
labas  4u.gif

Jau dabar gydytojai ne visi liepia laukti, o kiti liepia kaip tik nelaukti, nes pastoti po nesivystančio iš karto yra daug šansų. Nėra moksliškai įrodyta, kad tas laukimas duoda kokią nors naudą. Jeigu tavo organizmas nepasiruošęs - nespastosi ir viskas.  4u.gif
Svarbiausia, kad ciklas būtų reguliarus, nes tai rodytų, kad hormonai daug maž normose (kai kurie), jei nesergi - irgi geras ženklas, imunitetas geras. Ir galiausiai, reikia būt morališkai pasiruošus planuoti - aš planuoju nuo pirmų mm, bet va nesigauna, prasidėjo šiokios tokios bėdelės, bet tyrimai padaryti, kaip ir sveika esu, beliko pasitvarkyt šį tą ir viskas. Ir jaučiu, kad greitu metu pastosiu. Ir labai džiaugiuosi, kad nelaukiau, nes į tą laiką daug ką sužinojau, išsityriau.  mirksiukas.gif



NU va kaip idomiai, as galvojau, kad po persileidimu galima nelaukti, o po Abrazijos reikia palaukti, kol gimda susitvarko. Na ziuresim kaip cia seksis, gal greit galesiu dziaugtis II bruksniukais ir si karta gerai besiklostanciu nestumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolla* @ 2012 03 21, 18:53)
NU va kaip idomiai, as galvojau, kad po persileidimu galima nelaukti, o po Abrazijos reikia palaukti, kol gimda susitvarko. Na ziuresim kaip cia seksis, gal greit galesiu dziaugtis II bruksniukais ir si karta gerai besiklostanciu nestumu  thumbup.gif

aš po A tik 2sav saugojausi, kai negalima lyt. santykių. ir kas iš to-pastojau lygiai po 6mėn. kaip ir Majaj, bebandydama tyriausi, radau bėdelę ir ją tvarkiausi. betvrakant ir užkibo. nemanau, kad verta kažko laukti, bet vat tyrimus manau labai svarbu pasidaryti, jei persileidimo priežastis neaiški. jei viskas gerai, bus ramu bandant, o jei yra bėdelių, tai jos gali įtakoti ir antrą persileidimą...
Atsakyti
QUOTE(Dolla* @ 2012 03 21, 17:53)
NU va kaip idomiai, as galvojau, kad po persileidimu galima nelaukti, o po Abrazijos reikia palaukti, kol gimda susitvarko. Na ziuresim kaip cia seksis, gal greit galesiu dziaugtis II bruksniukais ir si karta gerai besiklostanciu nestumu  thumbup.gif


Dolla, aš irgi prie nekantriųjų. Nuėjau pas ginekologę, rado pas mane ureaplasmą - kadangi uždegimas buvo tikrai stiprus ir ilgai trukęs - ji tikrai galėjo būti persileidimo priežastimi. Gydymo metu privalėjome susilaikyti, o dabar tiesiog nesisaugom, intensyviai neplanuodami. Na, bus - tai bus, nebus - tai nebus...
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 21, 20:49)
Na, bus - tai bus, nebus - tai nebus...

sitaip tikriausiai geriausiai, nei nervuojiesi nei NT gadini mirksiukas.gif
laba vakara smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gegu: 21 kovo 2012 - 22:04
QUOTE(gegu @ 2012 03 21, 23:04)
sitaip tikriausiai geriausiai, nei nervuojiesi nei NT gadini  mirksiukas.gif
laba vakara smile.gif


Jaučia mano širdis, neišlaikysiu aš šį ciklą, NT gadinsiu jau po penkių dienų, nes man kažkaip tą dešinį šoną maudė vakar... Jau taip ir matau, kaip ten folikule kas vyksta... biggrin.gif Norėtusi, aišku, ramybės ir kantrybės daugiau, bet... neišeina ramybės režimo įjungti.
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 21, 23:20)
Jaučia mano širdis, neišlaikysiu aš šį ciklą, NT gadinsiu jau po penkių dienų, nes man kažkaip tą dešinį šoną maudė vakar... Jau taip ir matau, kaip ten folikule kas vyksta... biggrin.gif Norėtusi, aišku, ramybės ir kantrybės daugiau, bet... neišeina ramybės režimo įjungti.

negadink be reikalo, as va sugadinau pirmadieni ir vaikstau dabar ant adatu ir galvoju gal dar ne viskas prarasta mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas mergaites 4u.gif na va prisibedavojau vakar, kad niekaip mmm nesulaukiu, ogi si ryta jos ir pasirode smile.gif Tai dabar lauksiu pabaigos, eisiu pas gine, kad paziuretu, kas jai buvo neaisku del to ka pamate ar kraujo kresuliuka ar polipa ir ziuresiu kas cia toliau bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 21, 23:20)
Jaučia mano širdis, neišlaikysiu aš šį ciklą, NT gadinsiu jau po penkių dienų, nes man kažkaip tą dešinį šoną maudė vakar... Jau taip ir matau, kaip ten folikule kas vyksta... biggrin.gif Norėtusi, aišku, ramybės ir kantrybės daugiau, bet... neišeina ramybės režimo įjungti.

kaip visa tai pazistama blush2.gif

ogi, pasidarai anksti anksti , pamatai vos iziurima vaiduokliuka ir galvoji- gal cia vaidenas, gal issigalvoju biggrin.gif ir vistiek lauki dar bent kelias dienas, kaipa ant adatu.. teisybes nezinai.. ir reikia kartoti.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Jadza @ 2012 03 22, 08:39)
labas rytas mergaites 4u.gif na va prisibedavojau vakar, kad niekaip mmm nesulaukiu, ogi si ryta jos ir pasirode smile.gif Tai dabar lauksiu pabaigos, eisiu pas gine, kad paziuretu, kas jai buvo neaisku del to ka pamate ar kraujo kresuliuka ar polipa ir ziuresiu kas cia toliau bus 4u.gif

linkiu, kad jis jau butu pasisalines su mm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesuole: 22 kovo 2012 - 08:40