Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

QUOTE(debesuole @ 2012 03 22, 16:23)
ne ne, cia kita situacija. ne karto si cikla nebuvo be apsaugos.
testa pirkausi cia forume,
user posted image

internete kiek radau apie juos info- tai turbut 25 IUI.

testuotis pradejau 22 CD (pagal skaiciavimus O turi but 24 CD), bet visa laika rode I I
27 CD antra kiek ryskesne..  doh.gif

negaliu net zinot, ar turejau O.
ziuresiu, kada sulauksiu mm. nes visi 3 ciklai  po A buvo skirtingai, ir memes vis veliau - 28, 34, 37 d..
kita cikla pradesiu testuotis anksciau  g.gif

tada kitą ciklą būtinai pasidaryk prg, nes jei ilgėja, tai greičiausiai mažas jo lygis. todėl ir OT taip grybauja. greičiausiai šį kartą bus nepilnavertė O. man atrodo Majaj panašiai rodė
Atsakyti
laba diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 22, 14:34)
tada kitą ciklą būtinai pasidaryk prg, nes jei ilgėja, tai greičiausiai mažas jo lygis. todėl ir OT taip grybauja. greičiausiai šį kartą bus nepilnavertė O. man atrodo Majaj panašiai rodė

pries A man ciklai budavo 37-38. tai lyg griztu i vezes ax.gif
tik ar ta O buna dabar ar ne- neaisku kolkas
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 03 22, 16:48)
pries A man ciklai budavo 37-38. tai lyg griztu i vezes  ax.gif
tik ar ta O buna dabar ar ne- neaisku kolkas

šeštadienį tau kelinta bus diena po O? gal pasidaryk, kad nereikėtų kas mėnesį važinėti? pačiai būtų ramiau
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 22, 14:51)
šeštadienį tau kelinta bus diena po O? gal pasidaryk, kad nereikėtų kas mėnesį važinėti? pačiai būtų ramiau

doh.gif o is kur zinot, kad visi ten vaiduokliai buvo, ryskesni, blankesni.
o kazi, i kuria puse po to skaiciai kinta, kuo toliau nuo O?

gal rezultatas kazka ir pasufleruotu.. g.gif kad ir velesnis

siryt pas gine buvau, prisiduot tepinelio. uzklausiau, gal kazkokius vietine laboratorija hormoninius daro?? - ne schmoll.gif absurdas..
Atsakyti
del tu vaiduokliu, tai as nelabai tikiu. Va as dariausi 7-8DPO ir OT buvo II antroji neryski, bet gerai matoma. Na o 11DPO pasidariau NT ir deja I sad.gif. Kazkaip nusiraminau nors preita sav ejau is proto blush2.gif . Dabar menesiniu dienos turetu buti ne uz kalnu, nors kada tiksliai nezinau, bet nesinervuoju ir nesidarau jokiu testu mirksiukas.gif
Atsakyti
Debesuole, man taip buvo kaip tau neryškūs OT dabar su nepilnaverte O ką parodė po O padarytas PRG tyrimas 4u.gif Todėl kaip Meow rašė, pasidaryk PRG 7 DPO ir bus aiškiau, kas kaip. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 03 22, 15:51)
Debesuole, man taip buvo kaip tau neryškūs OT dabar su nepilnaverte O ką parodė po O padarytas PRG tyrimas  4u.gif Todėl kaip Meow rašė, pasidaryk PRG 7 DPO ir bus aiškiau, kas kaip.  4u.gif

tai tu gal is kitu pozymiu zinojai, kada ta O? temperatura matavai, ar ka?

kaip zinojai, kada ta 7-oji diena, jei testai tik vaiduokliavo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 03 22, 16:54)
tai tu gal is kitu pozymiu zinojai, kada  ta O? temperatura matavai, ar ka?

kaip zinojai, kada ta 7-oji diena, jei testai tik vaiduokliavo ?  g.gif


Pagal gleives, man O įvyko kovo 3, gleivių prieš tai buvo, ir nuo kovo 1 jau matavau BT ir ji rodė nepilnavertę O - mažai PRG -maža temp - rezultate nepilnavertė O - visi galai susivedė. Susirgau mm kovo 16, bet gėriau dufą, tai sutampa man viskas. Dufas biški paanksinto mm, kuom aš nesiskundžiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 03 22, 17:54)
tai tu gal is kitu pozymiu zinojai, kada  ta O? temperatura matavai, ar ka?

kaip zinojai, kada ta 7-oji diena, jei testai tik vaiduokliavo ?  g.gif

kelių dienų buvo paskutinis ciklas? iš jo atimk 14d ir bus spėjama O diena. kai nereguliarus ciklas, tai nieko kito nelieka, tik apgraibom spėlioti. gal dar 25 jautrumo testai čia kalti, nes man su 20 taip buvo. ilgai jie rodė, kad ateina O. bet paraleliai dariausi ir 30, ir supratau, kad man 20 yra perjautrūs. 30 parodydavo būtent tada, kai tikrai O įvykdavo. beje, o prieš darant laikaisi visų nurodymų-2 ar 4val (dabar jau nebepamenu tiksliai) negalima gerti skysčių prieš darant OT, nes kitaip šlapimas prasiskiedžia ir hormonų koncentracija sumažėja. testai grybauti pradeda
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 03 22, 16:09)
kelių dienų buvo paskutinis ciklas? iš jo atimk 14d ir bus spėjama O diena. kai nereguliarus ciklas, tai nieko kito nelieka, tik apgraibom spėlioti. gal dar 25 jautrumo testai čia kalti, nes man su 20 taip buvo. ilgai jie rodė, kad ateina O. bet paraleliai dariausi ir 30, ir supratau, kad man 20 yra perjautrūs. 30 parodydavo būtent tada, kai tikrai O įvykdavo. beje, o prieš darant laikaisi visų nurodymų-2 ar 4val (dabar jau nebepamenu tiksliai) negalima gerti skysčių prieš darant OT, nes kitaip šlapimas prasiskiedžia ir hormonų koncentracija sumažėja. testai grybauti pradeda

laikiausi tu taisykliu, dariau vienodu metu.
pagal ankstesni cikla skaiciuojant- tai jei dabar butu toks pats- tai sis sestadienis 7 DPO g.gif tik pagal OT - ne velnio neaisku.
iskyru pasikeitimo zymaus neizvelgiau g.gif
as gal visgi darysiu PRG, tada lauksiu, kada bus mm, ir panasiai zinosiu, ar labai cia nugrybavau i sona rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aciu merginos uz palaikyma, manau kad nueisiu pas gine pasidarysiu tyrimus ir pradesim nesisaugoti, tikiuosi uzkibs wub.gif

QUOTE(meow @ 2012 03 21, 17:26)
aš po A tik 2sav saugojausi, kai negalima lyt. santykių. ir kas iš to-pastojau lygiai po 6mėn. kaip ir Majaj, bebandydama tyriausi, radau bėdelę ir ją tvarkiausi. betvrakant ir užkibo. nemanau, kad verta kažko laukti, bet vat tyrimus manau labai svarbu pasidaryti, jei persileidimo priežastis neaiški. jei viskas gerai, bus ramu bandant, o jei yra bėdelių, tai jos gali įtakoti ir antrą persileidimą...



QUOTE(vylabusle @ 2012 03 21, 20:49)
Dolla, aš irgi prie nekantriųjų. Nuėjau pas ginekologę, rado pas mane ureaplasmą - kadangi uždegimas buvo tikrai stiprus ir ilgai trukęs - ji tikrai galėjo būti persileidimo priežastimi. Gydymo metu privalėjome susilaikyti, o dabar tiesiog nesisaugom, intensyviai neplanuodami. Na, bus - tai bus, nebus - tai nebus...



Kokius tyrimus reiketu pasidaryti? Kai buvau pas gine Sake tik palaukti 3-6 men. ir planuoti jokiu tyrimu nesake pasidaryti, nors ir klausiau. Liepe tik pastiprinti organizma, bet as netikiu vitaminais, nemanau kad tie sintetiniai kazka padeda.
Atsakyti