Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis plaukų sugarbanojimas

o kiek paprastas cheminis kainuodavo ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 03 27, 10:16)
Einu sestadieni detis spiralini mirksiukas.gif

na ir kaip, gal galit pasirodyt garbanas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
kaina priklauso nuo salono-mano plaukai zemiau peciu,n metu dejausi pas pazystama kirpeja salia namu uz 70lt.
Taigi va,dedavausi ir Figaro,tik kirpeja mano emigravo teko eiti pas kita,mama pas ja kerpasi,faina viskas gerai.
Ir ka Jus manot.Visa laiminga nusoliuoju as detis to cheminio..Pirmiausia tai net biguduku tinkamu neturejo,dejo ant tokiu kaip cia issireiskus,guminiai ne guminiai nu vien zo.
As pamaciau kad kazkas ne taip,jau tada kai isvyniojo bigudzius.Ir pati kirpeja sako,nu kazkaip ner man cia garbanu..pratylejau as zinoma nesu priekabi...Keisciausia buvo,kai ji man su difuzeriu dziovinti pradejo blink.gif .Niekad gyvenime cheminio taip nieks nedziovina.Vienu zodziu reziume toks-ketvirtadieni einu pas ja(jau susiskaimbinau),kad perdetu is naujo.Tada ir pasirodysiu-jei zinoma normaliai sudes biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif Na del tu plauku suktuku... Man dedavo spiralini ant paprastu suktuku, bet tada kita plauko sukimo ant suktuko technika naudojama ir iseina labai grazios spiralytes smile.gif Tad cia manau ne suktukuose esme, o mokejime padaryt tas spirales smile.gif Nes pamenu, kad man dedavo viena storesni suktuka, o kita plonesni ir taip deliodavo kaip sachmatu lentoje smile.gif Ideciau nuotrauka, bet tetusiu atspausdinta, o namie nera skanerio...smile.gif Na paieskosiu, gal rasiu ka ir kompe smile.gif

Papildyta:
http://public.fotki....a/getimage.html

Imeciau nuoroda, nes neina ikelt nuotraukos smile.gif Cia as su spiraliniu... Nelabai kokybiska nuotrauka, nes n kartu mazinta, kilnota visur, bet gal kazkiek matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 04 02, 13:53)
Sveika smile.gif Na del tu plauku suktuku... Man dedavo spiralini ant paprastu suktuku, bet tada kita plauko sukimo ant suktuko technika naudojama ir iseina labai grazios spiralytes smile.gif Tad cia manau ne suktukuose esme, o mokejime padaryt tas spirales smile.gif Nes pamenu, kad man dedavo viena storesni suktuka, o kita plonesni ir taip deliodavo kaip sachmatu lentoje smile.gif Ideciau nuotrauka, bet tetusiu atspausdinta, o namie nera skanerio...smile.gif Na paieskosiu, gal rasiu ka ir kompe smile.gif

Papildyta:
http://public.fotki....a/getimage.html

Imeciau nuoroda, nes neina ikelt nuotraukos smile.gif Cia as su spiraliniu... Nelabai kokybiska nuotrauka, nes n kartu mazinta, kilnota visur, bet gal kazkiek matosi smile.gif


Labukas,rodo foto mirksiukas.gif .
Kas liecia dejimo technika-Tu teisi,kaip sudes taip turesi.Labai graziai tavo plaukuciai atrodo,bet cia nera spiralinis cheminis.Spiralinis va stai ant tokiu dedasi:

http://www.google.lt...=1t:429,r:2,s:0

neleidzia ir man ikelt nuotrauku dar,tai imetu nuoroda.Nu eisiu ketvirtadieni,ziuresim ka sudes doh.gif .bet jau pikta buvau kaip keksas.Pirma akrta gyvenime per tiek metu kad neiseitu cheminis biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Na gal nuotrakoje sunkiai matosi smile.gif Spiralinis buna smulkus, vidutinis ir stambus. Pas mane stambus. Galima det ir ant paparastu suktuku, bet tada kirpeja pati turi susukti spirale plaukus. Tokiu atveju kirpejai daugiau darbo smile.gif
Spiralini turejau tris kartus ir visus kartus jis buvo skirtingo diametro biggrin.gif
Dabar noreciau pabandyt paparasta chemini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 04 02, 19:15)
Na gal nuotrakoje sunkiai matosi smile.gif Spiralinis buna smulkus, vidutinis ir stambus. Pas mane stambus. Galima det ir ant paparastu suktuku, bet tada kirpeja pati turi susukti spirale plaukus. Tokiu atveju kirpejai daugiau darbo smile.gif
Spiralini turejau tris kartus ir visus kartus jis buvo skirtingo diametro biggrin.gif
Dabar noreciau pabandyt paparasta chemini smile.gif

Ir paprastas zinok atrodo graziai.As pvz visad ji "nesioju" 'slapia" biggrin.gif .Na ta prasme,su zele primakaluoju,priglamzau... blush2.gif
Atsakyti
Rutta77, po proceduros imesk foto, nu baisia knieti paziureti smile.gif Beje, kurioj kirpykloj dediesi ir pas ka?
Atsakyti
Girdejau, kad kazkokia kirpeja gerai deda Figaro kirpykloj senamiestyje... Mama zadejo pasidometi daugiau smile.gif Sakiau, bandysiu atlek i Vilniu susigarbanot plaukuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2012 04 03, 16:00)
Rutta77, po proceduros imesk foto, nu baisia knieti paziureti  smile.gif Beje, kurioj kirpykloj dediesi ir pas ka?

Dabar dejausi Figaro salone-pas Reda,kai nesigavo.Vakar pati nusipirkau bigudukus-aukstesniam poste nuoroda yra,nu jeigu ir dabar jai neiseis,tai ne tik priversiu grazinti pinigus bet ir padarysiu antireklama smile.gif
Imesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 04, 11:44)
Dabar dejausi Figaro salone-pas Reda,kai nesigavo.Vakar pati nusipirkau bigudukus-aukstesniam poste nuoroda yra,nu jeigu ir dabar jai neiseis,tai ne tik priversiu grazinti pinigus bet ir padarysiu antireklama smile.gif
Imesiu mirksiukas.gif


Oho, kaip rimtai nusiteikusi smile.gif Manau viskas gausis, reik nusiteikti geram smile.gif Bet vistiek butu smagu pamatyti, jei pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 04 04, 12:39)
Oho, kaip rimtai nusiteikusi smile.gif Manau viskas gausis, reik nusiteikti geram smile.gif Bet vistiek butu smagu pamatyti, jei pavyks smile.gif

Aha,rimtai nusiteikus,nes kazkaip nu keista man,atrodo auksto lygio salonas,ne kapeikas moku,o cia ss..........Niekad nera buve taip,todel pikta smile.gif
Atsakyti